Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(B.Brigitte @ 2006 11 26, 12:05)
kur kalbos apie kailinius ten ir vyks tokios diskusijos.tai naturalu.

Bet tema apie siuvyklas, kailinių priežiūrą, madas ir tendencijas ir t.t..
Nejau tos agitacijos/informacijos, pasipiktinimai valgančiais mėsą ar nešiojančiais natūralius kailinius dar nenusibodo?
Kur, kurioje temoje, sakykite, tuomet galima padiskutuoti ar pasiskaityti įvairias nuomones apie modelius ir madas, jei visur brukama nuomonė apie tai, kas su tema nesusiję...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2006 11 26, 13:11)
Bet tema apie siuvyklas, kailinių priežiūrą, madas ir tendencijas ir t.t..
Nejau tos agitacijos/informacijos, pasipiktinimai valgančiais mėsą ar nešiojančiais natūralius kailinius dar nenusibodo?
Kur, kurioje temoje, sakykite, tuomet galima padiskutuoti ar pasiskaityti įvairias nuomones apie modelius ir madas, jei visur brukama nuomonė apie tai, kas su tema nesusiję...


naturalu kad zmones uz gyvunu teises rasys i tokia tema kur galima pateikt savus argumentus tiems kas kailius perka ir nesioja.kokia prasme uzsivest tokia tema ir tarpusavyje sneket,tos kurios kailius perka net neitu i tokia tema
siulau praleisti ir neskaityti tu postu kurie nedomina ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 11 26, 12:34)
naturalu kad zmones uz gyvunu teises rasys i tokia tema kur galima pateikt savus argumentus tiems kas kailius perka ir nesioja.kokia prasme uzsivest tokia tema ir tarpusavyje sneket,tos kurios kailius perka net neitu i tokia tema
siulau praleisti ir neskaityti tu postu kurie nedomina ir viskas.

O MAN Į AZ RAŠO GRASINIMUS SUSIDOROTI g.gif AR TAI NE DIKTATŪRA?
SUPRANTU PIKETĄ ATVYKUS ANGLIJOS KARALIENEI AR PRIE KOKIŲ KALINIŲ MAGNATŲ PARDAUOTUVIŲ, ĮSTAIGŲ... BET KAI MENKAI MOTERĖLEI GRASINAMA irnesakyk.gif
DIKTATŪRĄ DAUG METŲ KENTUSIŲ ŽMONIŲ KOMPLEKSŲ, PASIREIŠKIANČIŲ TAIP PAT DIKTATŪRA, IŠRAIŠKA.
Atsakyti
jei raso grasinimus i AZ tai tiesiog nestabilios psichikos zmogus.bet kad cia civilizuotai issako savo nuomone as nieko pries
Atsakyti
Nešiojančios tikrus kailinius gins save, nenešiojančios save. Čia jau ir taip aišku:) tik niekaip nesuprantu, kaip kai kurioms sulyginami dalykai pvz.. kačiukų, šuniukų auginimas su gyviems gyvūnėliams nudiriama oda.. ( pvz aš auginu kažkieno pamestą katiną ir manau, kad jam geriau pas mane sočiam ir šiltam, negu besiknisantį žiemą konteineriuose) dėl mėsos.. juk mėsą valgom ne lėtai žudomų gyvūnų. Nežinau, man kailiniai yra baisiausias kada nors išrastas aprėdas. Mane pykina kai praeinu pro kailinių parduotuves, kai žiūrėdama į tuos suknistus kailinius matau ten sukabintus vargšus gyvūnus ir įsivaizduoju jų kančias, vien dėl jūsų malonumo, poniutės.. Sorry, čia tik mano nuomonė, jos nekeičiau, nekeičiu ir nekeisiu. Aš prieš gyvūnų žudymą kailiniams ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 11 26, 14:19)
Nešiojančios tikrus kailinius gins save, nenešiojančios save. Čia jau ir taip aišku:) tik niekaip nesuprantu, kaip kai kurioms sulyginami dalykai pvz.. kačiukų, šuniukų auginimas su gyviems gyvūnėliams nudiriama oda..  ( pvz aš auginu kažkieno pamestą katiną ir manau, kad jam geriau pas mane sočiam ir šiltam, negu besiknisantį žiemą konteineriuose) dėl mėsos.. juk mėsą valgom ne lėtai žudomų gyvūnų. Nežinau, man kailiniai yra baisiausias kada nors išrastas aprėdas. Mane pykina kai praeinu pro  kailinių parduotuves, kai žiūrėdama į tuos suknistus kailinius matau ten sukabintus vargšus gyvūnus ir įsivaizduoju jų kančias, vien dėl jūsų malonumo, poniutės.. Sorry, čia tik mano nuomonė, jos nekeičiau, nekeičiu ir nekeisiu. Aš prieš gyvūnų žudymą kailiniams ir viskas.


turiu puikią žinią tokiai personai-pakelk akis į dangų-ozono skylė gi matosi-atšils klimatas,ir kailinių nebenešiosime... doh.gif -ir bus mūsų,nusidėjėlių-kailinių nešiotojų sielos išgelbėtos thumbup.gif
Kol tai neatsitiko, degsiu pragare,bet su šiltučiais ir gražučiais kailiniais. thumbup.gif
Ir aš auginu katę-tai ką,manai aš ją vakarais nukryžiuoju ir gabalais kailį lupinėju doh.gif Bambėčiau dabar iki begalybės,ot beviltiška diskusija išsivystė,gi visokių yra ir visokių reikia.Daugiau tolerancijos ir sutilpsim šiam pasaulį ir nuogos ir su kailiais. bigsmile.gif
Atsakyti
uzsukau i si foruma tikedamasi kazka idomaus paskaitinet, bet schmoll.gif pasidare keista kad kazkam malonu kitiem nuotaika gadinti brukant savo nuomone unsure.gif

as tai laikaus pozicijos: nepatinka neskaityk mirksiukas.gif
Atsakyti
"turiu puikią žinią tokiai personai-pakelk akis į dangų-ozono skylė gi matosi-atšils klimatas,ir kailinių nebenešiosime... doh.gif -ir bus mūsų,nusidėjėlių-kailinių nešiotojų sielos išgelbėtos "

Dėl klimato ne naujieną pasakei.. Ir tavo nuostabai tai man didelio džiaugsmo neteikia.. O jei galėtum ir nesukaistum, tai turbūt ir prie + 30 juos nešiotum.. gi tokie gražūs..

"Ir aš auginu katę-tai ką,manai aš ją vakarais nukryžiuoju ir gabalais kailį lupinėju "

Ne, nemanau. Aš dar skiriu namuose auginamą katę nuo gyvūnų, kuriems gyviems nudiria kailius esant kiek kitokiam reikalui.

"Daugiau tolerancijos"

O kame tu tos tolerancijos neįmatai? atėmiau tavo gražiuosius kailinius ar per galvą daviau? biggrin.gif o tai, kad pareiškiau savo tikslią nuomonę nėra blogai. Tikrai:)
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2006 11 26, 19:36)
uzsukau i si foruma tikedamasi kazka idomaus paskaitinet, bet  schmoll.gif  pasidare keista kad kazkam malonu kitiem nuotaika gadinti brukant savo nuomone  unsure.gif

as tai laikaus pozicijos: nepatinka neskaityk  mirksiukas.gif


ir tai turetu but pritaikyta abiem pusem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 11 26, 14:19)
Mane pykina kai praeinu pro  kailinių parduotuves, kai žiūrėdama į tuos suknistus kailinius matau ten sukabintus vargšus gyvūnus ir įsivaizduoju jų kančias, vien dėl jūsų malonumo, poniutės.. Sorry, čia tik mano nuomonė, jos nekeičiau, nekeičiu ir nekeisiu. Aš prieš gyvūnų žudymą kailiniams ir viskas.


na man kailiniai negrazu,tai nenesioju,bet tai tokios cia mane pykina manes nepykina... kad pati gini tuos gyunelius,bet tai kitka darydama gyvunam kenki ir gamtai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(angel's touch @ 2006 11 26, 19:12)
na man kailiniai negrazu,tai nenesioju,bet tai tokios cia mane pykina manes nepykina... kad pati gini tuos gyunelius,bet tai kitka darydama gyvunam kenki ir gamtai tongue.gif


Tu prieš tai pacitavai mano tekstą ir atrodo perksiatei, (gal) bet nesupratai. Gi rašiau - MANO NUOMONĖ. Man šlykštu kailiniai, tau ne . Ir gerai. Aš gi nieko nesakau. Aš tik išreiškiu SAVO nuomonę. O ka parašei paskutinam sakiny, skaičiau kelis kartus bet taip ir nesupratau, prie ko gyvūnų gynimas, KITKO ( KO?) darymas ir kenkimas gamtai? kuo aš kenkiu? kad nenešioju kailinių ar kad per daug myliu gyvūnus ir parsinešusi katiną - valkatą pakenkiau gamtai? nu nesupratau nors tu ką.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
P.S. mėsos nemėgstu. Dažniausiai valgau miltinius patiekalus, daržoves, pieno gaminiai ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute_: 26 lapkričio 2006 - 18:46
QUOTE(saulute_ @ 2006 11 26, 19:42)
P.S. mėsos nemėgstu. Dažniausiai valgau miltinius patiekalus, daržoves, pieno gaminiai ir pan.

Į sveikatą mirksiukas.gif
Bet tema ne apie tai. Tačiau jei nori padiskutuoti apie maistą, užsuk į kulinarijos skyrelį mirksiukas.gif

O kaip jums tokis drabužėlis
user posted image
Atsakyti