Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(GoVeg @ 2006 11 19, 22:12)
Taip, miwloji, as vegetare.
Papildyta:
Taip, svarbu tavo celiulitinei siubinytei butu silta, o kad kiti del to kencia skaisma ir kancias tau nusispjaut, vat ant tokiu sutustejusiu egoisciu papudruotom nosytem sis verslas ir klesti. noreciau as nuo taves taip tavo ispuoseleta odele nudirt ir pacia numest ant zemes grifams.

Gal nereikia taip vaizdziai... cia juk ne apie suknele! Neverta issakyti tokiu minciu tokioje nesimpatiskoje formoje. O egoistes cia ne prie ko. Ar gi kiekviena moteris su kailiniais tokia... na gal kuri ir egoiste, bet gi ne visos.....kazkokia nemiela zinute! Gal net gruboka. O gyvunus mes visos mylime, bet nereikia tokiu priekaistu...
Atsakyti
QUOTE(ras @ 2006 11 20, 14:38)
Gal nereikia taip vaizdziai... cia juk ne apie suknele! Neverta issakyti tokiu minciu tokioje nesimpatiskoje formoje. O egoistes cia ne prie ko. Ar gi kiekviena moteris su kailiniais tokia... na gal kuri ir egoiste, bet gi ne visos.....kazkokia nemiela zinute! Gal net gruboka. O gyvunus mes visos mylime, bet nereikia tokiu priekaistu...


Gyvunus jus mylit tik kai jie jau ant pakabos ir jusu spintoj.
Atsakyti
QUOTE(GoVeg @ 2006 11 20, 15:22)
Gyvunus jus mylit tik kai jie jau ant pakabos ir jusu spintoj.

Na, niekaip nesuprantu aš tų gyvūnų mylėtojų schmoll.gif . Jei nepatinka, tai nepirkit, nenešiokit ir negadinkit savo jautrių nervų. O kam patinka, tas nešiojo, nešioja ir nešios. Gyvūnas juk ne žmogus, kad juos reikia besąlygiškai mylėti.
Atsakyti
Aisku zudyti gyvunus yra ziauru, bet stengiesi apie tai negalvoti, kai perki kailinius juk nepradedi analizuoti koks cia tas gyvunas buvo kaip ji zude ir tt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 11 20, 16:18)
Aisku zudyti gyvunus yra ziauru, bet stengiesi apie tai negalvoti, kai perki kailinius juk nepradedi analizuoti koks cia tas gyvunas buvo kaip ji zude ir tt. ax.gif

drinks_cheers.gif , juk valgydami dešrą nepradedam aiškintis koks čia gyvūnas buvo, kaip jis papjautas ir tt.
P.S. Ir man labai keista gauti AŽ, kur mane bandoma " į protą atvesti" doh.gif .
Atsakyti
merginos , o as sau uzplanavau pirktis kailinuku madingu, bet jie tokie, nu kaip jum cia paaiskinti viduj jei kailis o is isores kaip oda, arba kita faktura, ir kalnierius yra is lapes, gali buti ir spalvotas, maciau viena apie 2000 lt kainuoja , kalvariju gatveje kpirmame aukste IBRAHIMO patalpose bigsmile.gif o gal kas dar zino kur vilniuj galima nusipirkti kailius, apart akropolio ir europos...
Atsakyti
juokinga skaityt, tos cia isizeidusios kurkit savo tema "saugokime gyvulius " ar pan. ir ten diksutuokit, cia tema apie kailinius, Man taip pat gaila gyvuneliu, bet ir mesa ju valgau ir kailinius pasisiuvau, jei ne as pasisiusiu tai visiven kas nors kitas pasisisus
Papildyta:
pas mane toki sidabrines laputes, labai trumpi, net sonai matos, ir su dideliu kalnierium:) ax.gif
Atsakyti
GoVeg,taip jau gamtos isdestyta,juk gyvunai vieni kitus eda,zmones medzioja irgi ne vien kailiui lupti,bet ir valgymui.
Merginos,dar patarciau Bisone pasizvalgyti,ten sakyciau labai originalus modeliiukai ir kainos nera pacios auksciausios thumbup.gif
Atsakyti
gavau karakulio kailinius dykai (dėvetų rūbų parduotuvė metė juos lauk), tai bandysiu prikelt juos antram gyvenimui. Man kažkaip atrodo, kad tokia situacija mane išteisina. Nepritariu tom gyvūnų skerdynėm, kur gyviem kailį diria ar abortuoja jauniklius kad kokia pifa vaikščiotų nosį užrietusi, nenoriu pirkdama kailinius pritarti šiom žudynėm. Praitais metais pikau dirbtinio kailio kailinukus, tai jie super šilti ir legvi. Tiesa jie nekvėpuoja su jais tik šilta, bet prisiderinti tikrai įmanoma, ipratau nešioti liemenes -jei atinant į darbą buvo per šilta tai gryžtant ją tiesiog įsidedu į rankinę. Tos šaltmirės tegu tik neteisina tų skerdynių "mums šalta", tik jau nesušalkite Lietuvoje. Čia tik pasipuikavimas pinigais, galėtų prie kiekvienos kailinių nuotraukos būti prikabinta ir nuotrauką gyvūno iš kurio jie pasiūti, tuomet tie kailiniai nebeatrodo tokie gražūs, nes gyvūnas tikrai gražesnis.
Atsakyti
QUOTE(milea @ 2006 11 22, 11:01)
gavau karakulio kailinius dykai (dėvetų rūbų parduotuvė metė juos lauk), tai bandysiu prikelt juos antram gyvenimui. Man kažkaip atrodo, kad tokia situacija mane išteisina. Nepritariu tom gyvūnų skerdynėm, kur gyviem kailį diria ar abortuoja jauniklius kad kokia pifa vaikščiotų nosį užrietusi, nenoriu pirkdama kailinius pritarti šiom žudynėm. Praitais metais pikau dirbtinio kailio kailinukus, tai jie super šilti ir legvi. Tiesa jie nekvėpuoja su jais tik šilta, bet prisiderinti tikrai įmanoma, ipratau nešioti liemenes -jei atinant į darbą buvo per šilta tai gryžtant ją tiesiog įsidedu į rankinę. Tos šaltmirės tegu tik neteisina tų skerdynių "mums šalta", tik jau nesušalkite Lietuvoje. Čia tik pasipuikavimas pinigais, galėtų prie kiekvienos kailinių nuotraukos būti prikabinta ir nuotrauką gyvūno iš kurio jie pasiūti, tuomet tie kailiniai nebeatrodo tokie gražūs, nes gyvūnas tikrai gražesnis.


as tai galvoju, kad jei esi pries gyvunu skerdima, tai but tokia iki galo. ir nesvarbu, ar tai perkami, ar metami kailiniai. nevalgyk mesos (nes versiukas, kai ji skerdzia irgi verkia), nepirk odos gaminiu, nemiegok po pukinem anklodem ir pan.
Papildyta:
beje, skaiciau, kad omarai, veziai, krabai, kai juos gyvus verda, irgi patiria didziausias kancias. ir snyscia puode ten ne is malonumo... taip, kad cia galima diskutuot be galo be krasto.
Atsakyti
tai dabar visai sunku,ką ir bedaryti kad ko nors nenuskriaustum, nes aš tarkim nieko prieš kad gyvunus augina nelaisvėje dėl mėsos, odos ar kailių, aišku gaila bet taip jau yra. Bet jie neturėtų buti gyvi plikomi, diriami ar abortuojami. Greičiausiai čia kalti ne pirkėjai o tie kurie tai daro. Tiesiog gyvunų gynėjai turėtų labiau tuo rūpintis, kad toks elgesys su gyvūnais būtų draudžiamas, baudžiamas ir t.t. be to pirkėjas turėtų gauti informaciją apie kailio išgavimą, tikrai jei galėčiau rinktis tai rinkčiaus tos firmos gaminius kurios principai panašūs į mano.
Atsakyti
QUOTE(milea @ 2006 11 22, 11:53)
tai dabar visai sunku,ką ir bedaryti kad ko nors nenuskriaustum, nes aš tarkim nieko prieš kad gyvunus augina nelaisvėje dėl mėsos, odos ar kailių, aišku gaila bet  taip jau yra. Bet jie neturėtų buti gyvi plikomi, diriami ar abortuojami. Greičiausiai čia kalti ne pirkėjai o tie kurie tai daro. Tiesiog gyvunų gynėjai turėtų labiau tuo rūpintis, kad toks elgesys su gyvūnais būtų draudžiamas, baudžiamas ir t.t. be to pirkėjas turėtų gauti informaciją apie kailio išgavimą, tikrai jei galėčiau rinktis tai rinkčiaus tos firmos gaminius kurios principai panašūs į mano.


as irgi esu pries ziauru elgesi su gyvunais, bet manau, kad daugumoj nehumaniskai elgiasi visokie "ciukcios". civilizuotose salyse, spec. fermose, gal visgi kitais metodais tuos gyvunus "likviduoja" (bent jau tikuos, kad taip yra). kaip ir su tais omarais. kai kurie virejai juos "humaniskai" uzmigdo" pries virdami... o is kokiu kinu, tailandieciu, ko noret, kai bendrai paemus jie ir su zmonemis panasiai elgias kaip su gyvunais doh.gif neseniai (ir vel skaiciau), kad kazkurioj rytu saly (kinijoj ar kombodzoj) zemiausi gyventoju sluoksniai parduoda savo vaikus ar tikslingai juos luosina, kad pastarieji galetu uzsidirbti pragyvenimui is ismaldos, nes kitaip nepragyvena del bado, skurdo ir pan. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 22 lapkričio 2006 - 11:11