Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(lotute @ 2006 10 06, 21:29)
man tai nevyriska  schmoll.gif

tiesa pasakius ir man nevyriska, bet tokius kailiniukus turi mano tevas, sake, kad kazkada vyrai juos nesiojo, jie buvo labai madingi ir nekiekvienas vyras sau leido nusipirkti tokius prabangius kailinius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 10 06, 21:27)
man kazkaip juokingai 1 ir 3 foto vyrai su tais kailiniais atrodo lotuliukas.gif  o va antroj foto visai nieko  blush2.gif



man ir antroj foto tai dar visai padoriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INAZUIKELIS @ 2006 10 06, 19:58)
Mergaites, o kokie kailiukai, kailinukai madingi seis metais?  g.gif

kas madinga tai nezinau,bet as asmeniskai noreciau kazko tokio ne tai kailiniu ne tai strikytes ,kur kailis maisytas su oda ,zomsu ,nu kazko tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 22:17)
tiesa pasakius ir man nevyriska, bet tokius kailiniukus turi mano tevas, sake, kad kazkada vyrai juos nesiojo, jie buvo labai madingi ir nekiekvienas vyras sau leido nusipirkti tokius prabangius kailinius  ax.gif

kad kazkada vyrai kailinius nesiojo ta ir as zinau, nes pas mano teti irgi spintoj kabo vyriski kailiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 18:53)
o kaip ziurit i vyrus su kailiniais? juk ziema arteja

user posted image

Sitas grazus thumbup.gif
Mano vaikinas turejo toki palta, tik kailis buvo juodas, niu man labai sexovai ir vyriskai atrode wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MEGIUX @ 2006 10 07, 10:43)
kas madinga tai nezinau,bet as asmeniskai noreciau kazko tokio ne tai kailiniu ne tai strikytes ,kur kailis maisytas su oda ,zomsu ,nu kazko tokio  g.gif


drinks_cheers.gif as irgi kazko tokio noriu! biggrin.gif Noreciau kaip ilemenuoto paltuko is odos ir kailiu, iki keliu, tik idomu, madinga tai? g.gif
Atsakyti
niu, siaip kailiai niekad is mados neiseina.. bet cia irgi svarbu modeliukas...
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2005 10 01, 12:07)
siaubas..net neperziurejau sito filmuko iki galo, matyt, esu per jautri verysad.gif  tikrai niekad negalvojau, kad su tais gyvuneliais taip nehumaniskai elgiamasi..noretusi sau pazadeti, kas kailiniu  niekada nenesiosiu, bet..niekada negali sakyt niekada cry.gif

banditai nelaimingi!!!!!!1geriau nebuciau ziurejus!jei musa tai tegu uzmusa kad neskaudetu ir nesikakniktu vargsas gyvunelis!dabar gyvam kaili neria gun_bandana.gif protest.gif protest.gif devil.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
SVEIKUTES.
Paskutiniu metu parduotuvese gausu kailinuku dirbtinio audinio. Daznai ziurint is salies ju neatskirti nuo tikro kailio (Pvz, karakulcios kailinukai dirbtiniai, o kaina ju 1600-2600Lt)Ir modeliai superiniai, tiek siuolaikiniai modernus, tiek klasikiniai. Ar turite tokius kailinius, kaip vertinat, kaip nesiojasi?
Atsakyti
merginos, taisykit mane, jegui as klystu ax.gif dabar kailiniai madingi priglude prie figuros, iliemenuoti , pageidautina su dirzu. o kimono rankoves, varpelio (dar vadina A formos, "lambados") kirpimas schmoll.gif

gal kas galit ideti madingu modeliuku ax.gif
norisi kailiniu, o issidurti nesinori ax.gif
Atsakyti
Manau reikia labai jau gerai gyventi kad vaikytis dar ir kailiniu mados. Geri kailiniai gerai ir kainuoja, sakykim jei pries 2 metus pirkti kailiniai ir kainavo 9000Lt., ju reiktu nedeveti kadangi jie nera jau paskutines mados???, anaiptol kailis tas pats ar jis vieno medelio ar kito, siluma ta pati , taciau velgi atsimusiu i ta pati kas met bent jau sau po 5000-10000 Lt., geresniems kainiams tikrai negaleciau skirti, nors daug ka sau leidziu 4u.gif
Atsakyti
Nagis nieko neturit???
Maciau kailiu salonas ZIEMYS jau siuva irgi kailiuko pakaitalus. Kaip JUms jie visi??? Kaip tokiu daiktu kokybe???
Atsakyti