Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(ypata @ 2006 10 05, 13:26)
Pasidalinkite patirtimi, kaip priziurite savo kailinius - kur juos laikote ne sezono metu, ar velkat kazkokiais apdangalais, ar purskiat kokiais chemikalais ?

chemikalais nepurskiu schmoll.gif ant pakabos po toki medini rutuliuka nuo kandziu uzkabinus. vienus pakabintus laikau, kitus laisvai susuktus lentynoj.
Atsakyti
as ir nieko nepurskiu, uzdedu ant kailiniu laikrasciu (bijo cinko kandziai lyg ar ko ten yra laikrasciuose g.gif doh.gif ) ir imetu muiliuka tuo nuo kandziu
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ex-s: 06 spalio 2006 - 13:21
As irgi laikau pakabinusi spintoje su spec priemone nuo kandziu.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 10 03, 19:28)

dar turiu triuso baltus, pirkau pernai, bet jau toks sudas, plysta per visas vietas  schmoll.gif

Pas mane tas pats verysad.gif O gal galima juos sutvirtinti is blogosios puses kaip nors? g.gif
Atsakyti
mano mociute siuveja tai ji man kazkaip ten praarde pamusala ir priklijavo lipnios juosteles, ir dar kazkaokios medziagos prisisiuvo ir vel uzdejo atgal pamusala, ai truputi stipriau laikos, bet pro pazastis tai visien truputi plysta jei kur per daug pakeli ranka doh.gif
Atsakyti
o kaip ziurit i vyrus su kailiniais? juk ziema arteja

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mergaites, o kokie kailiukai, kailinukai madingi seis metais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 19:53)
o kaip ziurit i vyrus su kailiniais? juk ziema arteja

user posted image
user posted image
user posted image

teigiamai, man grazu ir stilinga
Atsakyti
man kazkaip juokingai 1 ir 3 foto vyrai su tais kailiniais atrodo lotuliukas.gif o va antroj foto visai nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 18:53)
o kaip ziurit i vyrus su kailiniais? juk ziema arteja

user posted image
user posted image
user posted image

man tai nevyriska schmoll.gif
Atsakyti
Vidurinis bicas nieko, gan vyriskai atrodo... biggrin.gif
Atsakyti