Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(laurynaa @ 2006 10 03, 09:10)
nenoreciau  schmoll.gif
bet pripazystu,kad modeliukai labai grazus  thumbup.gif

o as noreciau bebe.gif liezuvis.gif
Atsakyti
o as paisisuvau kailinukus tik ka pas siuveja, tokius trumpucios is baltu- pilku sviesiai lapiu gabaliuku, labai grazuciai gavos, laukiu kada galesi jau uzsidet juos ax.gif
Papildyta:
dar turiu triuso baltus, pirkau pernai, bet jau toks sudas, plysta per visas vietas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 10 03, 18:28)
o as paisisuvau  kailinukus tik ka pas siuveja, tokius trumpucios is baltu- pilku sviesiai lapiu gabaliuku, labai grazuciai gavos, laukiu kada galesi jau uzsidet juos  ax.gif
Papildyta:
dar turiu triuso baltus, pirkau pernai, bet jau toks sudas, plysta per visas vietas  schmoll.gif

noreciau suzinoti ar turejai savo lapiu kailiukus ar ne ir kiek kainavo pats pasiuvimas 4u.gif
Atsakyti
neturejau kailiuku, siuveja turejo. Ji mano drauges mama tai gal man truputi pigiau pasiuvo. Mokejau 500lt
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
gal kuri galetu parekomenduoti siuveja Vilniuje? Buciau labai dekinga, man reiketu persiuti lapes kailinukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 10 02, 09:37)
Ooo... kaip gerai... būtinai reikės nuvažiuoti apžiūrai....
O iki kelių parduotuvė Raudondvario pl. dirba?
Nuotraukytės labai laukiam mirksiukas.gif

paprastom dienom iki 17h, sestadieni iki kokiu 15 jei gerai pamenu
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 10 03, 21:42)
neturejau kailiuku, siuveja turejo. Ji mano drauges mama tai gal man truputi  pigiau pasiuvo. Mokejau 500lt


tikrai pigiai, kaip as noreciau blush2.gif reiks pradet ieskot kas pas mus Klaipedoj siuva 4u.gif
QUOTE(Snake @ 2006 10 04, 14:13)
Sveikutes  smile.gif
gal kuri galetu parekomenduoti siuveja Vilniuje? Buciau labai dekinga, man reiketu persiuti lapes kailinukus  rolleyes.gif

Jei kas zinot parekomenduokit siuveja Klaipedoj blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
vilko kailiuose aš pernai siuvausi ir galiu pasakyti, kad man nepatiko. sumokėjau už kailinius netoli keturių tūkst. ir nesu jais patenkinta schmoll.gif jie turi sąlygas gerai pasiūti, siūlės gal ir geros pas juos, bet jau sukirpimas ir modeliai blink.gif ta dizainerė, ar konstruktorė, ar kaip ji ten - jau tokia atsilikusi nuo gyvenimo, konkrečiai užvakarykšte diena gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ex-s: 05 spalio 2006 - 11:42
Pasidalinkite patirtimi, kaip priziurite savo kailinius - kur juos laikote ne sezono metu, ar velkat kazkokiais apdangalais, ar purskiat kokiais chemikalais ?
Atsakyti
kaip manot mergaites, kada laikas traukti kailinukus is spintos? man siandien taip salta buvo, kad pasiziurejau i savo lengvucius ir siltucius kailinukus ( audines kailinukai iki uzpakaliuko), kad visai nesupykciau jau juos ir deveti... ir vejas neperpus, ir ne per karsta, ir ne salta....
Atsakyti
mano kailinukai tai tokio ilgio kad net trupuri sonu matos ir nugaros(ziema tikiuos neperpus), kad ir tokie trumpuciai bet manau dar per anskti smile.gif
Atsakyti
merginos,laukiu nesulaukiu jusu kailinuku nuotrauku
Atsakyti