Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

aš radau senelių name palėpėje senus tačiau gerai išsilaikiusius močiutės kailinius.. aišku modelis tai schmoll.gif bet kaži ar būtų galima juos persiūti... ir gal kas žinot, kas galėtų šiauliuose tai padaryti???
Atsakyti
Orai vėsta, gal jau laikas nupūsti dulkes nuo šitos temos ? Pasidalinkite patirtimi, ar natūralūs kailiniai (kirpti triušio, lengvi laputės ar kiti nesunkūs) tinka lietuviškai žiemai ? Turiu omenyje - ne nueiti nuo laiptinės iki mašinos ir nuo mašinos iki durų, o toms, kurios vaikšto, važinėja visuomeniniu transportu ir pan. Kažkodėl tas jų lengvumas kelia abejones, gražumo tai gražu, bet ar nesušalsiu ? smile.gif Gal kas nors matė kokių senų kolekcijų išpardavimus ?
Atsakyti
turiu karakulio kailinius, tai kai as salcmire, tai manes jie perdaug nesildo schmoll.gif kazkada turejau kirpto triusio, tai irgi nebuvo persilciausi.... tiesa triusis, plius serias, ypac tos vietos, kurios pastoviai trinamos - peciai rankinuko srity, alkunes ir pan. dabar turbut pirkciau kokio kirpto avikailio kailinukus, nes sitie tai silti ir nera nebrangus. del praktiskumo, ypac jei vazineji visuomeniniu transportu, tai man rodos geriausia puskailiniai. nes tie ilgi, tai tik apie kojas pinas ir trukdo. ypac nepatogu i koki mikra lipti doh.gif
Atsakyti
Aciu, Lanaa, uz atsakyma smile.gif Karakuli ir as esu turejus, tai del silumos visai nieko buvo, bet jie sunkoki. Dabar noriu kazko lengvo, silto ir grazaus - ot norai ! smile.gif Praktiskai neigyvendinami, turbut...
Atsakyti
o man baisiai gaila gyvūnėlių verysad.gif verysad.gif nors odines striukes ir batus nešioju..bet kailinių niekaip negalėčiau.. unsure.gif geriau jau dirbtinius
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2006 09 21, 11:06)
o man baisiai gaila gyvūnėlių verysad.gif  verysad.gif  nors odines striukes ir batus nešioju..bet kailinių niekaip negalėčiau.. unsure.gif geriau jau dirbtinius

Oi, tik nepradekit vel is naujo ! nono.gif Gal reiktu i temos pavadinima ikelti prierasa :"Tik toms, kas negaili gyvuneliu" ? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 09 21, 13:27)
Oi, tik nepradekit vel is naujo ! nono.gif  Gal reiktu i temos pavadinima ikelti prierasa :"Tik toms, kas negaili gyvuneliu" ?  mastau.gif


oi.. unsure.gif jau buvo apie tai kalbėta?..sorry..nemačiau doh.gif nepradedu 4u.gif
Atsakyti
jo jo buvo, paskaityk tema nuo 1 psl! ten kazkur ziaurus filmas yra verysad.gif verysad.gif

sorry, uz off'a
Atsakyti
QUOTE(sena karvė @ 2006 09 18, 18:43)
Nu jo ir tas balsas ir tos trys merginos- nevykęs sumanymas g.gif . Norėtusi, kad klausimai būtų jumoro formoje, ne tokie rimti g.gif , sunkesniems atvejams ( čia aš apie dalyvius)- klausimai turėti būti ne tokie sudėtingi biggrin.gif


O Gariūnuose kailinių jau galima rasti? ar dar per anksti važiuot žiūrėti? g.gif
Vilniaus kailius jau apžiūrėjau, bet neradau sau tinkamų trumpų g.gif Galvoju gal Gariūnuose reikia paieškoti ax.gif
Atsakyti
kazkaip pasigedau paminetos VILKO KAILINIU parduotuves. Ar zinot tokia? As vakar nusipirkau tokia faina dublionke, dengiancia uzpakaliuka kad ziema viesu transportu vazinejant nesusalciau thumbup.gif Viduje toskanos kailis (pamirsau paklausti koks cia gyvunas, bet toks ilgas, gal ozkos) bet kailiniai lengvuciai, gerai impregnuoti is isores, modeliukas paliemenuotas, gero kirpimo. Kas svarbiausia, tai vilko kailiniai, beatsigavinejantys po bankroto labai maloniai aptarnauja savo klientus (skirtingai nuo visokiu pasiputeliu tigro kailiniu, kur tave nuziuri, kazkodel nusprendzia kad babkiu neturi ir nebekreipia demesio). Kaina - kaip vidutines klases kailiniu - 2400. Yra parduotuve vilniuje (flagmane), taip pat kaune (atrodo redos prekybos centre) ir pagrinde ju siuvykla bei parduotuve (kaune)- raudondvario plente. Butent ten nuvaziavus issirinkau modeli, dydi, labai maloniai pakonsultavo, kadangi nebuvo mano norimos spalvos ir dydzio komplektazo - man ji tiesiog pasiuvo is pasirinkto kailio! Per maziau nei dvi savaites. Galbut nerasit be galo didelio pasirinkimo, bet kas megstat nenuobodzia klasika, ieskot dublionkes ar siaip avies kailinuku, manau verta uzsukti. Kaip nesiosis dar neisivaizduoju wub.gif Yra maciau ir vyrisku nemazas pasirinkimas, taip pat ir vaikisku. Turekit omeny, kad paprasius ir jei tures jusu norima kaili, jums pasius pagal uzsakyma ir tai papildomai man nekainavo. Gaila negaliu nuotraukos ideti, nemoku blink.gif padariau zodziu reklama, bet gal kuriai nors pades ieskant smile.gif
Atsakyti
[quote=Puslyte,2006 10 01, 06:03]
Galbut nerasit be galo didelio pasirinkimo, bet kas megstat nenuobodzia klasika, ieskot dublionkes ar siaip avies kailinuku, manau verta uzsukti.

O ar jie nesunkus, nes as turejau avikailio kailinius, tai budavo nesalta vien nuo ju svorio, na baisiai sunkus buvo - del to ir atsisakiau ?
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 10 01, 14:58)
O ar jie nesunkus, nes as turejau avikailio kailinius, tai budavo nesalta vien nuo ju svorio, na baisiai sunkus buvo - del to ir atsisakiau ?


maniskiai tikrai nesunkus, mano netikra dublionke svere daugiau smile.gif Del avikailio nzn net ka ir sakyt, nesimatavau, bet mano mama uztat matavosi ir sake kad nustebinta kokie jie lengvi. Sunku pasakyti, manau nuo senu jos laiku technologijos smarkiai pasikeite, bet kokius kailinukus tu turejai nezinia, sunku palyginti smile.gif
Atsakyti