Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Sveikutės,
gal kas žinote kur gerai siūna kailinius. Turiu nutrijos kailių ir visai norėčiau iš jų pasisiūti kailinius, bet bijau, kad kur labai pigu gali blogai pasiūti, o kur labai brangu, tai... smile.gif Būčiau labai dėkinga už informaciją.

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
mano drauge yra dirbus su kailiais ti ir siudawo atrodo, galesiu paklaust smile.gif
Atsakyti
Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 02 08, 20:58)
Būčiau labai dėkinga.

na klausiau tei sake siuna, o kaina nemazai priklauso nu kailio, jei brangesnis tei daugiau, aisku pacioj firmoj brangiau, bet sake galima idiwidualiai su siuwejom susitart,tei ir padarys pigiau ir tikrai gerai, tei wat sake pasakyt kokio ilgio nori, kaip atrodytu ir param.tada ji pasiklaus, ir ar firmoj ar pas siuweja mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dėkui už rūpestį.

Kailiai yra nutrijos, noreciau pasisiuti mazdaug iki keliu, klasikinio siuvimo ir šiaip jeigu tai nebūtu labai sudėtinga, norečiau su kapišonu.

Tai tada lauksiu atsakymo su kainomis.

Ačiū!
Atsakyti
Ai tiesa, o dėl parametrų, tai net nežinau kokių čia reikia, mano ūgis yra 1.64, svoris apie 52kg, šiaip esu vidutinio sudėjimo.

Tai turbūt tiek.
Atsakyti
taigi kailis lengvai siunas.. pati lapes pasisiuvau nors nesu profas... ax.gif
Atsakyti
Aha, lengva, nepasakyčiau. 4u.gif
Ypač tokiai siuvėjai kaip aš.
Dar vis nepaisiuvau. ax.gif
Atsakyti
O as noreciau perdaryti savo turimus, patrumpinti, nes uzpakalyje nuo masinos nusitryne kailis. Gal kas gali patarti kur Vilniuje??? ax.gif
Atsakyti
UAB "Rudasis bebras", Verslo g.9-1, tel:2600367, mob: 865022646 4u.gif
Siuva, taiso ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena4: 07 rugsėjo 2005 - 08:14
O ten tu ką nors siuvaisi ar kas nors iš tavo pažįstamų?
Kiek apytiksliai kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 07, 08:53)
O ten tu ką nors siuvaisi ar kas nors iš tavo pažįstamų?
Kiek apytiksliai kainavo?


Taip, tavrkiau savo karakulinius kailinius, dejau juodos lapes kailiuka aplink apykakle, sumokejau atrodo 150 Lt, padare graziai.
Atsakyti