Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas

Cobre, Vilniuj jei neklystu maciau tokiu parduotuvej visai salia Audejo audiniu parduotuves, ten prekiauja medziagomis minkstu baldu gamybai

As kazkdada cia buvau pateikus N klausimu, bet kaip supratau si tema skirta tik Dainai76 nes ji viena cia viska zino, o kitom neverta nieko aiskinti - berazumes ir tiek irnesakyk.gif As zmogus kuklus tai ir nelindau i akis biggrin.gif
As nesigincysiu kad neismanau - jei taip butu manau cia neklausciau, lygiai taip pat kaip turedama vertinga daikta tikrai nedrysciau pati kazka su juo daryt... tokie forumai mano manymu ir skirti dalintis patirtimis smile.gif

Sekancios temos pavadinima reikia keisti i "baldu atnaujinimas" tai bus maziau priekabiaujanciu ir sritis prasiples: tiks ir dazymas ir dekupazas ir dar bilekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 03 03, 00:48)
Cobre, Vilniuj jei neklystu maciau tokiu parduotuvej visai salia Audejo audiniu parduotuves, ten prekiauja medziagomis minkstu baldu gamybai

Aciu, va kaip paprasta bigsmile.gif VIlnius man gal nelabai tinka, bet pasigooglinau "minkstu baldu gamyba" ir ismete kruva nuorodu thumbup.gif Pasityrinesiu smile.gif Aciu, labai, neprireike kol kas profesionalu pagalbos, bent jau siam reikalui blush2.gif

Na, nezinau, kaip visa kita, bet kas liecia dekupaza, tai as manau, kad tam yra tiesiog to reikalo asiu patarimai specialiose dekupazui skirtose temose, tai manau, kad geriausiai ten ir kreiptis. Man atrodo, kad temos pavadinimas geras, tiesiog reiktu truputi placiau i tai pazvelgti.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 02, 17:14)
Daina, pakartoju klausima, nes niekas kitas cia besilankantis itariu, kad nezino. As irgi pradziai sugalvoju tik senukus ir siuvimo reikmenu parduotuve  blush2.gif


Mes kaip tik nesenai tokiu juostu ieskojom, uzsisakem cia: http://www.nevotex.lt/
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 03, 10:57)
Mes kaip tik nesenai tokiu juostu ieskojom, uzsisakem cia: http://www.nevotex.lt/

Gali jau neatrasyti i zinute, kur i az nusiunciau, susiskambinau su jais paciais mirksiukas.gif O tu parduotuveje buvai? Audiniai ten brangus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 03, 09:51)
Gali jau neatrasyti i zinute, kur i az nusiunciau, susiskambinau su jais paciais  mirksiukas.gif  O tu parduotuveje buvai? Audiniai ten brangus?  g.gif


jau atrasiau, tik dabar cia paziurejau biggrin.gif Ne, dar nebuvau, dar vis tik planuoju, nes vis tiek be oru atsilimo neturiu kur su tais baldeliais detis, laukiu geresniu oru, kad galeciau lauke darbuotis. Jei greitu laiku ten vaziuotum - lauksim ispudziu smile.gif
Atsakyti
Cobre, nebudžiu aš šiame forume ir nesu įsipareigojusi atsakyti į visus klausimus. Turiu juk kažkada ir dirbti lotuliukas.gif

Nieko patarti apie tas juostas negaliu, nes jas ir kitas medžiagas įsigyju Lenkijoje. Perku dideliais kiekiais, nes ten niekas su mažmenininkais nesiterlioja.

Kadangi reikia tik kelių juostų, tai pamėginkite susitarti su smulkiais baldų gamintojais ar restauratoriais. Panašių kordinių juostų mačiau parduotuvėse "Armijai ir civiliams".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 03 kovo 2011 - 10:42
QUOTE(Daina76 @ 2011 03 03, 12:40)
Cobre, nebudžiu aš šiame forume ir nesu įsipareigojusi atsakyti į visus klausimus. Turiu juk kažkada ir dirbti lotuliukas.gif


O ar as pretenzijas kokias reiskiu, atsakai, geri, neatsakai, patikslinu, gal nematei ir tiek biggrin.gif , tiesiog man skyrei atsakyma i ne mano klausima, tai ir patikslinau. Viska jau merginos susake, kas del juostu. Parduotuveje yra dvieju rusiu juostu, nuvyksiu po 15 dienos ir pasitarusi nusipirksiu, kiek man reikia, milijonu nekainuoja, o tuo paciu ir kitu dalyku ten paziuresiu, gal patarimu gausiu. Labiausiai bijau spyruokliu surisimo, bet blogiausiu atveju, jei nepavyks, atiduosiu profesionalams, nes apziurejau, spyruokles geros, gaila butu mesti lauk ir eiti lengvesniu keliu.
O realu man rasti kazkokia knyga su iliustracijomis, kaip tokie darbai atliekami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 03, 15:13)
O ar as pretenzijas kokias reiskiu, atsakai, geri, neatsakai, patikslinu, gal nematei ir tiek  biggrin.gif , tiesiog man skyrei atsakyma i ne mano klausima, tai ir patikslinau. Viska jau merginos susake, kas del juostu. Parduotuveje yra dvieju rusiu juostu, nuvyksiu po 15 dienos ir pasitarusi nusipirksiu, kiek man reikia, milijonu nekainuoja, o tuo paciu ir kitu dalyku ten paziuresiu, gal patarimu gausiu. Labiausiai bijau spyruokliu surisimo, bet blogiausiu atveju, jei nepavyks, atiduosiu profesionalams, nes apziurejau, spyruokles geros, gaila butu mesti lauk ir eiti lengvesniu keliu.
O realu man rasti kazkokia knyga su iliustracijomis, kaip tokie darbai atliekami?  g.gif


patikslinkit ka jus norit daryt,negaliu visos temos skaityt
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2011 03 03, 17:33)
patikslinkit ka jus norit daryt,negaliu visos temos skaityt

spyruokles pritvirtinti ir suristi, sutvirtinti tarpusavyje. Meistrai gal kazkaip kitaip vadina ta darba, bet manau suprasti imanoma apie ka as cia.
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau paprasyti patarimu kaip atnaujinti tokio tipo staliuka: http://www.skelbiu.l...s-10385135.html

nezinau koks jis cia tiksliai, bet tikrai ne medinis, man rodos medziu drozliu plokste faneruota ir lakuota. Dabar jau jis toks negrazus, nelike spalvos, pabales. Noretusi, kad igautu gyvymo, spalva atgaivinti ir atrodytu tvarkingai. Aciu smile.gif!
Atsakyti
Gal zinote koki gera baldu restauratoriu Panevezyje?
Atsakyti
Gal galetumet patart kaip atnaujinti neantikvarinius baldus?
PVZ vaikishka lovele, ji padengta laku? noreciau ir spalva pakeist, gal kas gali rekomenduot kokiais dazais dazoma? kad nebutu toksishki, visgi leliukai ir pakramto loveles ax.gif
Dekui jei kas gales pagelbet
Atsakyti