Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(PUka @ 2007 09 07, 14:15)
aiškuma  bigsmile.gif  ... aš tai su Andrejum derinau ... iš pradžių labai nesiryžom internetu pirkti, bet kad labai kainos sugundė  cool.gif

o kaip internetu pirkti, yra jų kažkoks internetinis puslapis?
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 09 07, 13:15)
aiškuma  bigsmile.gif  ... aš tai su Andrejum derinau ... iš pradžių labai nesiryžom internetu pirkti, bet kad labai kainos sugundė  cool.gif



Sutartį tai ir mes su Andrejum pasirašėm, nes tuo metu Artūro nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 07, 08:45)
UAB "AKS Trade"
Kalvarijų g. 125, Vilnius
vieno iš vadybininkų Tel.: +37067399293
Radau aš jį šiame forume  blush2.gif Bet jei turit laiko tai gal neskubėkit, po 2 sav. turėsiu daugiau info ar laikosi sutartyje numatytų pažadų  mirksiukas.gif
Beje pas juos išėjo pigiau nei AEG/Electroliux salone net  4u.gif Žadėtas pristatymo terminas 3 savaitės.
Nu bet žinot kol dar prekių neturiu, tai vadovaujuosi kol kas tik kainos kriterijum  4u.gif

O ten galima nuvaziuoti ir issirinkti prekes ar viskas vyksta internetu? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 09 07, 09:48)
na va mamytes,
sulaukiau vakar meistriuko... saunus vaikinukas.... pasiulo visokius variantus.. tik rinkis kuris tau patinka... galina tik is Cekisku ir Vokisku ploksciu, furnitura tik vokiska...

kita savaite turesiu projekteli..atsius pastu... tai galesi pasidalinti, o baldai bus po 4savaiciu, tai negaliu sulaukt...
  sokiai.gif

jei ka sudomino galiu atsiust kontaktus i AZ

Gal butu galima kontaktus i AZ?
Atsakyti

QUOTE(paiduke @ 2007 09 07, 15:17)
o kaip internetu pirkti, yra jų kažkoks internetinis puslapis?

yra, bet dabar kuriamas ... mes per skelbiu.lt radom juos , o kadangi nesam is Vilniaus tai teko visus uzsakymus daryti telefonu ir el.p., tai kaip ir gaunasi internetu tongue.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2007 09 07, 08:48)
na va mamytes,
sulaukiau vakar meistriuko... saunus vaikinukas.... pasiulo visokius variantus.. tik rinkis kuris tau patinka... galina tik is Cekisku ir Vokisku ploksciu, furnitura tik vokiska...

kita savaite turesiu projekteli..atsius pastu... tai galesi pasidalinti, o baldai bus po 4savaiciu, tai negaliu sulaukt...
  sokiai.gif

jei ka sudomino galiu atsiust kontaktus i AZ


Sveikute 4u.gif
As virtuve jau turiu. Su lakuotu blizganciu pavirsiumi. Nesimato ten jokiu pirstu anspaudu, plius labai lengvai valosi( kazkas temoj rase apie tai atvirksciai) Ir technika tik su aliuminio pavirsiumi emiau, kad nebutu vaiku pirsciuku. Virtuves projekta dariausi pati ir labai likau juo patenkinta. tongue.gif
Bet va mano broliukas(nevedes, gyvena Vilniuje) niekaip neisirengia virtuves. Mano virtuve jam patiko, bet as jam patarimu duoti "neturiu teises"(nu truputi uzsispyres, matyt i senbernius "linksta" lotuliukas.gif ). Butas jo fainas, bet virtuve-keistoka patalpa. Tik vieno manes paklause ir perstate radiatoriu i patogesne vieta. ax.gif

Tad reikia svetimu pagalbos. Atsiusk, jei gali, kontaktus i AZ. Isanksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 09 07, 22:04)
Sveikute 4u.gif
As virtuve jau turiu. Su lakuotu blizganciu pavirsiumi. Nesimato ten jokiu pirstu anspaudu, plius labai lengvai valosi( kazkas temoj rase apie tai atvirksciai) Ir technika tik su aliuminio pavirsiumi emiau, kad nebutu vaiku pirsciuku. Virtuves projekta dariausi pati ir labai likau juo patenkinta. tongue.gif
Bet va mano broliukas(nevedes, gyvena Vilniuje) niekaip neisirengia virtuves. Mano virtuve jam patiko, bet as jam patarimu duoti "neturiu teises"(nu truputi uzsispyres, matyt i senbernius "linksta" lotuliukas.gif ). Butas jo fainas, bet virtuve-keistoka patalpa. Tik vieno manes paklause ir perstate radiatoriu i patogesne vieta. ax.gif

Tad reikia svetimu pagalbos. Atsiusk, jei gali, kontaktus i AZ. Isanksto dekoju 4u.gif


Mes ir svarstom ar verta uzsakineti virtuve su blizgiu pavirsium. Bet vis baiminuos, kad nuolat atrodys purvina nuo pirstu antspaudu g.gif
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2007 09 09, 16:33)
Mes ir svarstom ar verta uzsakineti virtuve su blizgiu pavirsium. Bet vis baiminuos, kad nuolat atrodys purvina nuo pirstu antspaudu  g.gif


Pas mus balta blizganti virtuve, darbastalis ir grindys- beveik juodas granitas taip pat blizgantis. Kai gerai isiziuri buna nesvarumu-pirstuku. Bet jinai labai lengvai valosi(valau su langams skirtu mikrofazeskudureliu). Pries tai turejau nevisai lygu pavirsiu, tai zymiai sunkiau valesi. ax.gif
Atsakyti
Kokį praustuvą renkatės? Ir kaip manot apvalus geriau ar kvadratinis? Ar čia tiesiog skonio reikalas? g.gif Aš tai apie apvalią svajoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 09 09, 21:53)
Kokį praustuvą renkatės? Ir kaip manot apvalus geriau ar kvadratinis? Ar čia tiesiog skonio reikalas?  g.gif  Aš tai apie apvalią svajoju  ax.gif



Man tai apvalus gražiau, bet kadangi pas mus bus plautuvė jau iškarto išlieta kartu su stalviršiu, tai bus kvadratinė.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 10, 08:07)
Man tai apvalus gražiau, bet kadangi pas mus bus plautuvė jau iškarto išlieta kartu su stalviršiu, tai bus kvadratinė.


O kokio akmens imat stalvirsi? Kokios firmos?
man irgi labiau patinka kvadratine, nors gal apvali ir praktiskiau (dauguma leksciu apvalios).
Del tu iliejamu kriaukliu dar noriu pasitikslinti, man vienoj vietoj sake, kad i tokia kriaukle negalima pilti verdancio vandens, kazin kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2007 09 10, 09:58)
O kokio akmens imat stalvirsi? Kokios firmos?
man irgi labiau patinka kvadratine, nors gal apvali ir praktiskiau (dauguma leksciu apvalios).
Del tu iliejamu kriaukliu dar noriu pasitikslinti, man vienoj vietoj sake, kad i tokia kriaukle negalima pilti verdancio vandens, kazin kaip yra is tikruju?


Dėl verdančio vandens tai nežinau g.gif Reikės pasiklaust
Mes imsim iš Baltijos marmuro 4u.gif
Man tai kaip tik apvalios gražesnės, tik, kad sakė, jog apvalių nelieja verysad.gif
Atsakyti
assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verseckiukai: 10 rugsėjo 2007 - 11:21