Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(Bomba @ 2007 09 06, 13:53)
siaip cia OT, bet kadangi mums kaip tik gipsa suka, tai gal galetum pasakyti kokios klaidos buvo nepataisomos ? i ka atkreipti demesi reikia ?  g.gif


Ant lubų būtinai dėkit tas taip vadinamas "peteliškes", nes mums iš pradžių padarė ant tų pačių geležiukų kaip ir sienas, tai lupo. Kiekvieną naujai priskuktą gipskartonio lakštą patikrinkite gulčiuku. Šiaip jei tarp dviejų gipskartonio lakštų padėsit gulsčiuką horizontaliai ir sugebėsit juo "pamuojuot" daugiau nei 2 mm, galit drąsiai spirti savo meistram į užpakalį ir ieškoti kitų. Toje vietoje kur bus pakabinamos spintelės būtinai pažiūrėkit, kad prie sienos prikaltų medienos, nes gipskartonis spintelių neatlaikys. Medieną reik dėt ir ten kur bus pertvaros, durys. Tarpai tarp gipskartonio lapų turi būti minimalūs, jei paliks po kelis cm, taip pat vykite, kol nepridarė daugiau nuostolių.
Lubų gipskartonį sukite ilguoju galu į langą ir žiūrėkite, kad eilės eitų, nu net nežinau kaip pasakyti, nu kaip, plytos, kad dedamos.
I____I_____I
__I____I___I
I____I_____I

Šiaip tai aš nesu tikra, kad ir taip yra gerai, bet bent jau mano dažytojas neišbrokijo baisiai ir apsiėmė dažyt.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 06, 13:23)
Dėl kainų tai galima diskutuoti iki nukritimo ir vis tiek kiekvienas liks prie savo nuomonės  doh.gif
Viskas gi priklauso ne tik nuo to ar gamina firma, ar pavienis meistriukas. Medžiagų kaina turi įtakos, visi mechanizmai, stalviršiai ir pan. Man svarbu buvo ir tai, kad jei koks brokas išlįstų, kad ir po metų, tai kad galėčiau vis dar rasti tą įmonę, todėl pasirinkom Vokę III.



Va musu mieste bankrutavo Voke III... g.gif



Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2007 09 06, 15:40)
Ant lubų būtinai dėkit tas taip vadinamas "peteliškes", nes mums iš pradžių padarė ant tų pačių geležiukų kaip ir sienas, tai lupo. Kiekvieną naujai priskuktą gipskartonio lakštą patikrinkite gulčiuku. Šiaip jei tarp dviejų gipskartonio lakštų padėsit gulsčiuką horizontaliai ir sugebėsit juo "pamuojuot" daugiau nei 2 mm, galit drąsiai spirti savo meistram į užpakalį ir ieškoti kitų. Toje vietoje kur bus pakabinamos spintelės būtinai pažiūrėkit, kad prie sienos prikaltų medienos, nes gipskartonis spintelių neatlaikys. Medieną reik dėt ir ten kur bus pertvaros, durys. Tarpai tarp gipskartonio lapų turi būti minimalūs, jei paliks po kelis cm, taip pat vykite, kol nepridarė daugiau nuostolių.Lubų gipskartonį sukite ilguoju galu į langą ir žiūrėkite, kad eilės eitų, nu net nežinau kaip pasakyti, nu kaip, plytos, kad dedamos.
I____I_____I
__I____I___I
I____I_____I

Šiaip tai aš nesu tikra, kad ir taip yra gerai, bet bent jau mano dažytojas neišbrokijo baisiai ir apsiėmė dažyt.


g.gif o vakar pas viena pazistama buvom paziuret kaip gipsas prisuktas ant lubu , tai tokie nemazi tarpukai palikti tarp gipso ploksciu sake atseit taip turi but , nes ten kims glaista ir des tinkliuka g.gif tai kaip cia istikruju turi but? Labai aktualu nes pas mus dabar suka gipsa
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2007 09 06, 15:48)
Va musu mieste bankrutavo Voke III... g.gif
Papildyta:
g.gif  o vakar pas viena pazistama buvom paziuret kaip gipsas prisuktas ant lubu , tai tokie nemazi tarpukai palikti tarp gipso ploksciu sake atseit taip turi but , nes ten kims glaista ir des tinkliuka g.gif tai kaip cia istikruju turi but? Labai aktualu nes pas mus dabar suka gipsa


O kiek tas nemažai ? Aš pas save tai nematavau, bet pas mane mažiukai tarepliukai dabar . Tas gi tinklelis tai siauras. Žodžiu visur kur tarp sujungimų matėsi profilio metalas, man perdarė.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 06, 16:55)
O kiek tas nemažai ? Aš pas save tai nematavau, bet pas mane mažiukai tarepliukai dabar . Tas gi tinklelis tai siauras. Žodžiu visur kur tarp sujungimų matėsi profilio metalas, man perdarė.

na ten maciau buvo tokiu tarpeliu po 1 cm o gal net ir 1.5 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2007 09 06, 16:57)
na ten maciau buvo tokiu tarpeliu po 1 cm o gal net ir 1.5 cm  g.gif


Manau, kad tikrai negerai sudėta schmoll.gif g.gif Pas mus žiūrėjau kai meistrai dirbo, tarpeliai buvo kokie 3mm g.gif
Atsakyti
kartais specialiai palieka tarpelius ties kiekvienu gipso lapu, tada tie tarpeliai/grioveliai ir matosi ant lubų ir nieks tada neskilineja 4u.gif
ir dydis jų 1 ar 1,5cm
kartais įdeda ir intarpelius metalinius , del grožio....
bet tiek užglaistyt tai tikrai neeee vien glaisto savybės tam netinka (užglaisto po kelis mm, max 5mm), gal glaistas spec nebent....
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 04, 06:45)
na va,pagaliau sulaukem savo virtuves thumbup.gif beje,laiku,nes buvau prigasdinta,kad visi visur su viskuo veluoja unsure.gif mes buvom sutare iki rugsejo 1, tai rugpjucio 31 d. virtuve jau stovejo thumbup.gif man tai labai grazi, net grazesne nei tikejaus 4u.gif kol kas jos nenufotkinau, dar reik stala nupirkt,o tada jau idesiu jum visu grazumu smile.gif





marlena zinok mes visos vis dar laukiam bigsmile.gif bigsmile.gif oi kaip laukiam laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 09 06, 18:58)
Manau, kad tikrai negerai sudėta  schmoll.gif  g.gif  Pas mus žiūrėjau kai meistrai dirbo, tarpeliai buvo kokie 3mm  g.gif



QUOTE(coffe @ 2007 09 06, 19:58)
kartais specialiai palieka tarpelius ties kiekvienu gipso lapu, tada tie tarpeliai/grioveliai ir matosi ant lubų ir nieks tada neskilineja  4u.gif
ir dydis jų 1 ar 1,5cm
kartais įdeda ir intarpelius metalinius , del grožio....
bet tiek užglaistyt tai tikrai neeee vien glaisto savybės tam netinka (užglaisto po kelis mm, max 5mm), gal glaistas spec nebent....

aciu labai merginos uz informacija , ryt issikviesim glaistytojus kad paziuretu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 06, 11:11)
na uz 20 000 lt as turbut visus namus apsistatysiu  blink.gif biggrin.gif mum 4.63 m. ilgio virtuve padare uz 5450 lt. cia privaciai, bendru vaizdu esu labai patenkinta 4u.gif

na i tuos 20000 lt gal ieina kokia super vufer buitine technika???nu bet vistiek kosmine kaina,na jei kokiam NABUKE uzsisaket,tai tada visai tiketina biggrin.gif siaip visa virtuve mum apie 10000 kainuos,na plius dar stalo reik,saldytuva pirkom SNAIGE uz 1500 lt.,orkaite AEG ir kaitlente ELECTROLUX,UZ JAS SUMOKEJAU 2180 LT. Cia as tokia gera parduotuvyte Zirmunuose atradau, ten nusipirkau orkaite uz 1550 lt.,kuri TOPO CENTRE stovi 1999 lt. thumbup.gif ten su jais deretis galima tongue.gif

Jei ne paslaptis,kokia tai parduotuve?Gal sita AEG,kur priesais degaline?
Atsakyti
Mes užsisakėm buitinę techniką UAB "AKS Trade". Gausim dar tik po 2 sav. tai dar negaliu sakyti ar patenkinta ar ne, bet jų kainos buvo mažesnės nei su nuolaidom ISTO, bei Aba+.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 07, 08:26)
Mes užsisakėm buitinę techniką UAB "AKS Trade". Gausim dar tik po 2 sav. tai dar negaliu sakyti ar patenkinta ar ne, bet jų kainos buvo mažesnės nei su nuolaidom ISTO, bei Aba+.

o kur randasi sita firma?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 09 07, 07:36)
o kur randasi sita firma?


UAB "AKS Trade"
Kalvarijų g. 125, Vilnius
vieno iš vadybininkų Tel.: +37067399293
Radau aš jį šiame forume blush2.gif Bet jei turit laiko tai gal neskubėkit, po 2 sav. turėsiu daugiau info ar laikosi sutartyje numatytų pažadų mirksiukas.gif
Beje pas juos išėjo pigiau nei AEG/Electroliux salone net 4u.gif Žadėtas pristatymo terminas 3 savaitės.
Nu bet žinot kol dar prekių neturiu, tai vadovaujuosi kol kas tik kainos kriterijum 4u.gif
Atsakyti