Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 15:48)
nu jau man geriau ant sienos kabinti, negu skylę vidury spintelių daryti rankšluostinei. O dabar kur dedi rankšluostuką, pagalvok ar tau reikia rankšluostinės. Nors aš čia žiūriu iš savo pusės, nes man jos labai nepatinka  schmoll.gif


visiskai pritariu. turiu as ta ranksluostine. bet naudoju tai kaip spintele. nepatogu man ten ranksluoscius dziaut.ir nedziusta uzdaryti spintelej ne velnio.
dbr tikrai nesidaryciau...
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2007 08 30, 10:51)
Labutis,
Gal kas is Kauno galetu man padaryt paslauga  blush2.gif  Man reikia virt.kompl. rankeneliu,gal galetume pasakyt kur yra Kaune ju didelis pasirinkimas  ax.gif


Senukuose - nemažai tų pačių rankenėlių kaip ir kitur, bei kitos pigesnės 4u.gif
DiFormoje -jie Draugystės g. pravažiavus Senukus Bangos pastatuose 4u.gif
Termopalas - Ateieties pl. važiuojant matosi jų reklama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2007 08 31, 09:20)
Senukuose  - nemažai tų pačių rankenėlių kaip ir kitur, bei kitos pigesnės 4u.gif
DiFormoje -jie Draugystės g. pravažiavus Senukus Bangos pastatuose 4u.gif
Termopalas - Ateieties pl. važiuojant matosi jų reklama 4u.gif


verysad.gif Senukuose neradom ka norejom verysad.gif
Aciu labai uz atsakyma aciuks.gif
Vaziuosim paziuret.
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 08 30, 11:13)
Joldijoj nemazai visokios furnituros mirksiukas.gif
www.joldija.lt


Aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 30, 09:08)
Aš skaitau Jūsų būgštavimus dėl rozečių ir vamzdžių ir man jie tokie keisti  g.gif Man susuko visą gipskartonį, atėjo dažytojas ir pasakė, kad blogai, tai va mokam papildomai už išrinkimą, ir naujai suks, va čia tai jau panašiau į tragediją, o pas Jus tik vamzdžiai ir rozetė  doh.gif Mergaitės, juk tai nekainuoja tūkstančių. Perkels Jums tikrai ir viskas bus gerai  4u.gif Ką jau padarysi, akd pas mus tokia situacija su tais meistrais, nei patars, nei ką pasakys, padarys kaip jam paprasčiau, sugandins medžiagas, pasiims pinigus ir pasiplaus sad.gif Liūdna, bet ką padarysi  verysad.gif


Gal galit paaiškinti, indaplovei nuo to pačio vamzdžio kaip ir kriauklei viskas jungiasi? Ir meistras niekaip apie rozetę šalia indaplovės nesupranta doh.gif Neviltis jau ima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2007 08 30, 10:51)
Labutis,
Gal kas is Kauno galetu man padaryt paslauga  blush2.gif  Man reikia virt.kompl. rankeneliu,gal galetume pasakyt kur yra Kaune ju didelis pasirinkimas  ax.gif


DiForma Draugystes 19 ir Termopalas Ateities pl.
Atsakyti
Sveikos,

As va noreciau paklausti del Dalios baldu - tarkim issirinkau pas juos virtuve ir ateinu su savo virtuves planu. Ar architekte iskart galetu nubrezti virtuve ir kiek tai kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2007 08 31, 18:29)
Gal galit paaiškinti, indaplovei nuo to pačio vamzdžio kaip ir kriauklei viskas jungiasi? Ir meistras niekaip apie rozetę šalia indaplovės nesupranta  doh.gif  Neviltis jau ima  verysad.gif



Mane santechnikai užtikrino, kad į tą patį vamzdį eis. Dizainerė buvo vietoj, tai jai tik aukštis buvo užkliuvęs, tai sprendžiu, kad vieno vamzdžio ir tereik. o kas dėl rozetės, tai ji pas mane kairiau tos vietos kur stovės indaplovė, kriauklė šiaip tai irgi bus kairėj pusėj nuo indaplovės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 09 03, 08:29)
Mane santechnikai užtikrino, kad į tą patį vamzdį eis. Dizainerė buvo vietoj, tai jai tik aukštis buvo užkliuvęs, tai sprendžiu, kad vieno vamzdžio ir tereik. o kas dėl rozetės, tai ji pas mane kairiau tos vietos kur stovės indaplovė, kriauklė šiaip tai irgi bus kairėj pusėj nuo indaplovės  4u.gif


Laaaabai ačiū, kad apšvietei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2007 08 30, 10:51)
Labutis,
Gal kas is Kauno galetu man padaryt paslauga  blush2.gif  Man reikia virt.kompl. rankeneliu,gal galetume pasakyt kur yra Kaune ju didelis pasirinkimas  ax.gif


O kokio tipo tau reikia? Pas mane atliko - taip ir nepanaudojau. Galėčiau nebrangiai parduoti. Pas mane sendinto plieno, senoviško tipo... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SweetTalk @ 2007 09 03, 00:19)
Sveikos,

As va noreciau paklausti del Dalios baldu - tarkim issirinkau pas juos virtuve ir ateinu su savo virtuves planu. Ar architekte iskart galetu nubrezti virtuve ir kiek tai kainuoja?  g.gif


Bijau pameluoti, bet lyg ir nieko nekainuoja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistushka @ 2007 09 03, 16:49)
O kokio tipo tau reikia? Pas mane atliko - taip ir nepanaudojau. Galėčiau nebrangiai parduoti. Pas mane sendinto plieno, senoviško tipo... 4u.gif
Papildyta:
Bijau pameluoti, bet lyg ir nieko nekainuoja... 4u.gif


blush2.gif Man kaip tik ir reikia tokiu, bet reikia daug g.gif
Gal mestelk man nuotraukyte mirksiukas.gif
Atsakyti
na va,pagaliau sulaukem savo virtuves thumbup.gif beje,laiku,nes buvau prigasdinta,kad visi visur su viskuo veluoja unsure.gif mes buvom sutare iki rugsejo 1, tai rugpjucio 31 d. virtuve jau stovejo thumbup.gif man tai labai grazi, net grazesne nei tikejaus 4u.gif kol kas jos nenufotkinau, dar reik stala nupirkt,o tada jau idesiu jum visu grazumu smile.gif
Atsakyti