Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

taip, ypač šaldytuvui negerai stovėti ant šildomų grindų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 29, 09:02)
taip, ypač šaldytuvui negerai stovėti ant šildomų grindų drinks_cheers.gif


Nu va reiškias čia ne tik mano santechnikų išmyslas drinks_cheers.gif

Mūsų dabartiniame bute virtuvė ant kojyčių, tai ne kartą pastebėjau, kaip MB kokį trupinį, nukritusį nuspiria lotuliukas.gif Labai nepatogu valyti tikrai tarp tų kojų. Girdėjau, kad yra pakabinamos viruvės, tai jau tada rinkčiausi tokią, bet tik be kojų schmoll.gif
Atsakyti
Man išvis neteko matyti virtuvės ant kojyčių ir neuždengtos... Turėtų būti labai nepatogu... Jau geriau tada pakabinami...
Atsakyti
Norejau paklaust. Kurioje vietoje daromos rozetes el. viryklei, orkaitei ( bus atskirai nuo virykles) , gartraukiui. O ten kur jus darot vieta siukliu dezei , po kriaukle, ar vieta prie sienos uzdarot plokste ar paliekt tuscia vieta. Ir kaip del technikos su ta plokste nugaroje (orkaitei, indaplovei). Gal ir kvaili klausimai, bet kai pribrendo reikalas remontuoti virtuve, tai pasimeciau. Ir elementarus dalykai dabar atrodo labai sudetingi.
Atsakyti
QUOTE(aistushka @ 2007 08 29, 10:57)
Man išvis neteko matyti virtuvės ant kojyčių ir neuždengtos... Turėtų būti labai nepatogu... Jau geriau tada pakabinami...


pas mane tokia, ir jokio vargo nematau, turiu gerą šluotą, kuri patogiai palenda po spintelėm ir tarp kojyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistushka @ 2007 08 29, 08:38)
Paprastai rozetė indaplovei statoma apačioje, ten kur būna indaplovė (ar šalia). Jokiu būdu ne virš stalviršio  mirksiukas.gif


O vat pas mus sitoj vietoj ir ishkilo problema - padarem ivadus indaplovei grynai toj vietoj, kur ji turi ir stoveti - ir niekas nepaprotino, kad reik daryt salia ir slept kitoje spinteleje. Nezinau ka dabar daryti - ardyti visus ivadus biski gaila ir brangiai kainuos, o perprojektuoti visas spinteles irgi malonumas menkas, kai jau viskas buvo apgalvota iki smulkmenu. Nors nusisauk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2007 08 29, 13:32)
O vat pas mus sitoj vietoj ir ishkilo problema - padarem ivadus indaplovei grynai toj vietoj, kur ji turi ir stoveti - ir niekas nepaprotino, kad reik daryt salia ir slept kitoje spinteleje. Nezinau ka dabar daryti - ardyti visus ivadus biski gaila ir brangiai kainuos, o perprojektuoti visas spinteles irgi malonumas menkas, kai jau viskas buvo apgalvota iki smulkmenu. Nors nusisauk  verysad.gif



Aš ardyčiau tą rozetę verysad.gif Įsivaizduok kaip jinai Tau nervus gadins kiekvieną kartą ją pamačius.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 29, 14:40)
Aš ardyčiau tą rozetę verysad.gif Įsivaizduok kaip jinai Tau nervus gadins kiekvieną kartą ją pamačius.


man atrodo jie padarė tiesiai už indaplovės nugaros

dabar OT
jums taip nebūna, kad pradedi rašyti žinutę ir paspaudus enter, skelbia žinutę, nors nebūni pradėjus rašyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 29 rugpjūčio 2007 - 13:55
QUOTE(linnn @ 2007 08 29, 13:52)
man atrodo jie padarė tiesiai už indaplovės nugaros

dabar OT
jums taip nebūna, kad pradedi rašyti žinutę ir paspaudus enter, skelbia žinutę, nors nebūni pradėjus rašyti g.gif



aaaaa blush2.gif Nu manau, kad nekainuos labai brangiai tas rozetės perkėlimas. Aš iš pradžių lyg ir supratau, kad už indaplovės rozetė, o paskui susibalamutinau ir įsivaizdavau ją virš stalviršio doh.gif

Nu nepastebėjau, kad skelbtų, kol nepaspaudžiu "Atsakyti"
Atsakyti
Klasykit, del rozetes jau kaip ir aisku, o kaip su vandens padavimu ir nuoteku vamzdziu, pas mane santechnikai padare kaip tik uz indaploves - gerai ar netilps???
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 08 29, 14:35)
Klasykit, del rozetes jau kaip ir aisku, o kaip su vandens padavimu ir nuoteku vamzdziu, pas mane santechnikai padare kaip tik uz indaploves - gerai ar netilps???



Atsakyti į šitą klausimą negaliu, bet pas mane tai vamzdžiai padaryti šone.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 29, 14:52)
Atsakyti į šitą klausimą negaliu, bet pas mane tai vamzdžiai padaryti šone.

b..t
Atsakyti