Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(Lina_S @ 2007 08 28, 15:33)
Po kriaukle ne.. O viena spintele su stiklu.. Turetu buti matinio stiklo, kad nesimatytu...


tai aš matau, kad ne po kriaukle stiklas smile.gif , o indaplovęei jau vietos nebelieka g.gif ar nenori. šiaip daug atvirų lentynų viršui, aišku, jai tau gražu tai gerai, bet jeigu nori turėti daugiau susidėjimo, tai geriau kokią dar vieną spintelę pasidaryti


Burka, o ten dar matosi spinta, kur tikriausiai ir šaldytuvas įmontuotas g.gif

o man tas pagalys nemaišo, ten gi galima tik kelis daiktus pasikabinti, tada virtuvytė tokia neatrodys sterili biggrin.gif

ai, dar derinčiau buitinės technikos, gartraukio metalus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 28 rugpjūčio 2007 - 14:41
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 17:26)
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 17:26)
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image


O kiek tokia virtuvė kainuoja? Mano labai panaši, pakabinamos spintelės identiškos...
Atsakyti
QUOTE(lavilazaira @ 2007 08 28, 15:41)

AŠ IRGI GALVOJU TARP SPINTELIŲ DĖI TĄ PATĮ STALVIŠĮ, O NE PLYTELES. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2007 08 28, 14:29)
Burka, o ranksluostukam kokios nors vieteles neisskiri?

Sitas ir man uzkliuvo,manau reiktu siaurint didziuosius stalcius prie kriaukles ir ten ranksluostine daryt ax.gif

QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 14:34)
labai tvarkinga virtuvytė atrodo thumbup.gif , iš pradžių pagalvojau, kad indų stalčius per toli nuo indaplovės, bet neaišku, kur indai dedami, jei šalia kriauklės tuose stalčiuose, tai turbūt ne per toli g.gif

Niu,rimc,indai jau ne po ranka...siaip manyciau indai tose stiklinese spintelese g.gif

QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 28, 14:34)
Burka. Man tai kažko truksta, ir tikrai nedėčiau ant plokštės nieko, kad man kabėtu visokiausiu nesamonių schmoll.gif

As ir nedesiu ant plokstes nieko,ir pacia plokste kitos spalvos noreciau...
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 15:44)
Sitas ir man uzkliuvo,manau reiktu siaurint didziuosius stalcius prie kriaukles ir ten ranksluostine daryt ax.gif
Niu,rimc,indai jau ne po ranka...siaip manyciau indai tose stiklinese spintelese g.gif
As ir nedesiu ant plokstes nieko,ir pacia plokste kitos spalvos noreciau...


nu jau man geriau ant sienos kabinti, negu skylę vidury spintelių daryti rankšluostinei. O dabar kur dedi rankšluostuką, pagalvok ar tau reikia rankšluostinės. Nors aš čia žiūriu iš savo pusės, nes man jos labai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 17:48)
nu jau man geriau ant sienos kabinti, negu skylę vidury spintelių daryti rankšluostinei. O dabar kur dedi rankšluostuką, pagalvok ar tau reikia rankšluostinės. Nors aš čia žiūriu iš savo pusės, nes man jos labai nepatinka  schmoll.gif


Ir aš juodai nemėgstu tų sklylių rankšluoščiams ir nedariau...stovą popieriniams turiu.
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 14:26)
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image



Aš tai nematau jokių trūkumų smile.gif Gal tik norėčiau, kad po kriaukle esanti spintelė atsidarytų į priešingą pusę.
o man tas religas patinka. Pas mane bus cieli du smile.gif Kabinsiu metalinius stovelius, kad galėčiau samčius visokius sudėt thumbup.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad geriau tureti ta ranksluosti kur pakabinti, nei jis voliojasi kur numestas...

Linnn, del lentynu.. Tai as sitaip labai norejau... Man uztenka daiktu minimaliai.. Kadangi mano virtuvele labai maza, nenoriu jos uzgriozdinti spintelemis tam, kad butu kur lekste pasideti... Lentyneles pas mane tam, kad butu kur indus sudeti.. Turetu buti pats medis tampsesnis nei projektuke... Ir ant lentynu sudeti balti indai.. Cia bent mano toks noras smile.gif
Atsakyti
Man rankšluostinės irgi nepatinka schmoll.gif nu nesąmonė kažkia. Jei jau tas medžiaginis rankšluotis toks reikalingas, tai jei jis sušlampa tai turėtų keliauti į skalbiankę, jei jis panaudotas, bet sausas ir švarus, tai galėtų grįžti, kad ir į stalčių, nu bet džiaustyti jį toj skylėj, tai visai neestetiška doh.gif
Papildyta:
O beje prisimenat kelių metų senumo madą: tada visoms reikėjo lentynėlių vyno buteliams suguldyti doh.gif Pas visas mano drauges tos lentynėlės yra padarytos, net ir pas tas kurios vyno negeria lotuliukas.gif Tai man ir su rankšluostine kažkaip tas pats atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 08 28, 15:56)
Aš tai nematau jokių trūkumų smile.gif Gal tik norėčiau, kad po kriaukle esanti spintelė atsidarytų į priešingą pusę.
o man tas religas patinka. Pas mane bus cieli du smile.gif Kabinsiu metalinius stovelius, kad galėčiau samčius visokius sudėt  thumbup.gif


labai geras pastebėjimas dėl durelių, patogiau maisto likučius iškratyti į šiūkšedėžę ir indus dėti į indaplovę thumbup.gif

QUOTE(Lina_S @ 2007 08 28, 15:59)
O man atrodo, kad geriau tureti ta ranksluosti kur pakabinti, nei jis voliojasi kur numestas...

Linnn, del lentynu.. Tai as sitaip labai norejau... Man uztenka daiktu minimaliai.. Kadangi mano virtuvele labai maza, nenoriu jos uzgriozdinti spintelemis tam, kad butu kur lekste pasideti... Lentyneles pas mane tam, kad butu kur indus sudeti.. Turetu buti pats medis tampsesnis nei projektuke... Ir ant lentynu sudeti balti indai.. Cia bent mano toks noras  smile.gif


tai aš ir sakau, jei tau gražu lentynos ir esi tvarkingesnė nei aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tai tos lentynos nieko blogo, o tikrai gali tik pagyvinti interjerą, o aš tai mėgstu, kai viskas suslėpta, nes dabar irgi turiu vieną tokią lentyną po siaura spintele, tai ten vis prisikaupia: vitaminų, žvakių, dėžučių, laistytuviukas, tai vazytė, tai skulptūrėlė ir t.t., tai bardakas, daugiau nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 08 28, 12:57)
man tai atrodo kad jie viska gamina is lenkisku medziagu blink.gif bent seniau tai tikrai baltai budavo pas juos pirkti lenkiski.

ir dar, jie nepagamina laiku. Drauge lauke dar apie pora menesiu virs termino.
Atsakyti
Na merginos tos kurios daro tik kelias spinteles, kur jus tada viska sutalpinat? Man labai patinka minimalistinis stilius, labai grazu, bet as neissivaizduoju kur as visus puodus sutalpinciau. Kadangi ruosiames remontuoti virtuve ir nenoriu apsikraut spintelemis, bet bijau ir per mazai padaryt. blush2.gif
Papildyta:
Burka, tavo parodyta virtuve labai grazi. Ir ranksluostines as nedaryciau. Bet spinteliu man mazoka. Pabandziau sudeliot viska, tai man pritruko. Ir tikrai negaliu pasakyti, kad turiu daugybe indu.
Atsakyti