Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

GAl kas zinote kur galima rasti , na turbut, kad plokstes vadintusi, virs darbastalio, plautuves. Zinau, kad buva ivairiu spalvu rastu, tik vat nezinau kur rast, gal kas turite tokia?
Atsakyti
QUOTE(lavilazaira @ 2007 08 28, 13:02)
Sveikos virtuvininkės....norėjau jūsų paklausti. Užsisakiau virtuvę tamsaus riešuto lenkiškos plokštės, stalviršis vokiškas šviesus, apatinių spintelių 4, 25 m.,  o viršutinės trys siauros su aliuminio ir stiklo durelėmis. Kaina 3 700 Lt. Ar čia normali kaina?

sakyciau normali. Mano virtuve 7 metrai, tik virs spinteles ne aliuminio, o plokstes remo si stiklu tai kainuos 7000. Ir dar pas mus stalvirsis ir dureles bus vokiskos ar austriskos, o spinteliu visus lenkiskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 28 rugpjūčio 2007 - 12:08
Mano tos spintelės visai nedidelės ir siauros. O kaip su ta lenkiška plokšte?
Man visi aiškina kad kokybės skirtumai laaaabai mažas lyginant su vokiška.
Atsakyti
Ar galima dujine kaitlente statyti iskart salia saldytuvo?Ar turi buti koks tarpelis paliktas?Jei taip koks?
Atsakyti
QUOTE(Jurciukas @ 2007 08 28, 14:34)
Ar galima dujine kaitlente statyti iskart salia saldytuvo?Ar turi buti koks tarpelis paliktas?Jei taip koks?

Vat man irgi šitas klausimas iškilęs.Bet šiuo momentu aš statyčiau šaldytuvą su orkaite šalia,kažin kaip tas karštis su šalčiu draugauja g.gif
Atsakyti
Idedu nuorodele i savo virtuves projektuka... 4u.gif

http://public.fotki....araite/virtuve/
Atsakyti
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image
Atsakyti
Burka, o ranksluostukam kokios nors vieteles neisskiri?
Atsakyti
QUOTE(Lina_S @ 2007 08 28, 15:22)
Idedu nuorodele i savo virtuves projektuka...  4u.gif

http://public.fotki....araite/virtuve/


man atrodo, tau bus kriauklė nepatogu, reikės susikuprinus stovėti, kažkur buvau radus, kaip turi būti kampinė kriauklė įdėta

o ten apatinė spintelė irgi su stiklu bus
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 08 28, 16:30)
man atrodo, tau bus kriauklė nepatogu, reikės susikuprinus stovėti, kažkur buvau radus, kaip turi būti kampinė kriauklė įdėta

o ten apatinė spintelė irgi su stiklu bus



Po kriaukle ne.. O viena spintele su stiklu.. Turetu buti matinio stiklo, kad nesimatytu...
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 08 28, 15:26)
Gal galit pakomentuot va tokia virtuvele ax.gif kokius trukumus matot?
user posted image


labai tvarkinga virtuvytė atrodo thumbup.gif , iš pradžių pagalvojau, kad indų stalčius per toli nuo indaplovės, bet neaišku, kur indai dedami, jei šalia kriauklės tuose stalčiuose, tai turbūt ne per toli g.gif
Atsakyti
Burka. Man tai kažko truksta, ir tikrai nedėčiau ant plokštės nieko, kad man kabėtu visokiausiu nesamonių schmoll.gif
Atsakyti