Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ka turim

QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 27, 15:29)
Virtuvė dar nepadaryta, bus spalio pradžioje. Briežinuką su malonumu įkelčiau, bet negaliu dar neleidžia forume

O gal gali man atsiusti?Parasysiu adresa i AZ.
Atsakyti
Davai rašyk. Kaip tik įdomu sužinoti kitu nuomonę
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 27, 14:44)
Davai rašyk. Kaip tik įdomu sužinoti kitu nuomonę


O gal ir man parodytum ką susiprojektavai ? ax.gif Kokio dydžio tavo virtuvė ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 27, 15:44)
Davai rašyk. Kaip tik įdomu sužinoti kitu nuomonę

Man patinka tavo virtuve,ir susideti daug daiktu galima,grazei ta apvalejanti pradzia atrodo thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas gaminotės baldus Kėdainiuose "Rimvinoj".Būtų malonu išgirst nuomonę
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2007 08 27, 10:31)
g.gif Projektai, projektai...  blink.gif o pas ką užsisakyti geriau ?
Norėjau Dalios balduose  ax.gif  , bet kai pasiskaičiau atsiliepimus skundai.lt išsigandau... schmoll.gif
Kas pas ką gaminatės ? Aš jau esu susidėliojusi kaip ir ko noriu, bet nerandu kokybiško ir patikimo gamintojo, į tuos apie kuriuos nieko negirdėjau nesinori kreiptis  schmoll.gif
Šiauliečiai tai vienas iš variantų, bet nemačius jų gaminių sunku užsisakinėti... verysad.gif
O ir kaina ar nešoktels dėl atstumo iki Kauno ?  blush2.gif


Pas mane virtuvė Dalios baldų. Jau metai... Esu visai patenkinta. Prieš tai turėjau Casabelos - nematau jokio skirtumo. Žinoma, gal dėl to, kad dabartinės virtuvės fasadai iš sendinto ąžuolo, kuris vežamas iš Italijos... Gal su plokštėm yra kitaip g.gif
Čia galit pasižiūrėti...
http://public.fotki....tis048copy.html
Atsakyti
QUOTE(Ada! @ 2007 08 27, 16:20)
Man patinka tavo virtuve,ir susideti daug daiktu galima,grazei ta apvalejanti pradzia atrodo  thumbup.gif  bigsmile.gif




ir mes norim pamatyt.
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2007 08 27, 11:31)
g.gif Projektai, projektai...  blink.gif o pas ką užsisakyti geriau ?
Norėjau Dalios balduose  ax.gif  , bet kai pasiskaičiau atsiliepimus skundai.lt išsigandau... schmoll.gif
Kas pas ką gaminatės ? Aš jau esu susidėliojusi kaip ir ko noriu, bet nerandu kokybiško ir patikimo gamintojo, į tuos apie kuriuos nieko negirdėjau nesinori kreiptis  schmoll.gif
Šiauliečiai tai vienas iš variantų, bet nemačius jų gaminių sunku užsisakinėti... verysad.gif
O ir kaina ar nešoktels dėl atstumo iki Kauno ?  blush2.gif


Mes kaip tik dabar tokioje pacioje stadijoje - projektas kaip ir yra, reikia ishsirinkti gamintoja. Daviau paskaiciuoti Vilniaus Ukui, Vokei ir buvau nuejus i Dalia.
Tai turiu pasakyti, kad pastarojoje vietoje man labiausiai patiko. Tik dar nezinau galutines ju kainos, jei nebusziauriai uzlenkta as linkstu prie ju... O skundai.lt atsiliepimai paziurek ten yra 2005 metu. Tai manau, kaip ten bebuvo per du metus tikrai situacija turejo pasikeisti.
Man Dalioj patiko tai, kad labai platus medziagu pasirinkimas, nors nuejau su savo breziniu ir tik prasiau, kad paskaiciuotu kaina, architekte pati man pradejo siulyti idejas, braizyti brezinius 3D formate, zodziu buvau suzaveta demesiu klientui. Bent kolkas smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ANŽELINA, virtuvĖ puiki, gaila, kad nesimato spalvos.
Vienas klausimėlis : o kur šaldytuvas ? rolleyes.gif
Atsakyti
Šaldytuvas stovės priešais ir bus neimontuojamas. Spalva pačiu spinteliu bus šviesi, o stalviršis ir sienine plokštė juodos spalvos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makaliute @ 2007 08 27, 15:02)
Gal kas gaminotės baldus Kėdainiuose "Rimvinoj".Būtų malonu išgirst nuomonę

man tai atrodo kad jie viska gamina is lenkisku medziagu blink.gif bent seniau tai tikrai baltai budavo pas juos pirkti lenkiski.
Atsakyti
Sveikos virtuvininkės....norėjau jūsų paklausti. Užsisakiau virtuvę tamsaus riešuto lenkiškos plokštės, stalviršis vokiškas šviesus, apatinių spintelių 4, 25 m., o viršutinės trys siauros su aliuminio ir stiklo durelėmis. Kaina 3 700 Lt. Ar čia normali kaina?
Atsakyti