Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Kam nagai, o kam ragai. Nueikit į puslapį www.burturatas.lt, o ten tai visokių įdomybių rasit... mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprašau, tas puslapis vadinasi www.burturatas.tinkle.lt.
Atsakyti
Mūsų šeimynėlę galima pavadinti MERGELIŲ šeima.aš, vyras ir dukra esame gimę po mergelės ženklu, na manau esam visi skirtingi ir kažkuom panašūs.Gyvenam kartu jau virš 4 metų ir esam laimingi.
Atsakyti
Na, jeigu jau atėjote į astrologijos temą, tai dėl jūsų panašumo pagal Zodiako ženklą, galima pasakyti, kad tai yra panašumas pagal Saulę, t.y. jūsų visų gimimo metu Saulė buvo Mergelės ženkle. ax.gif Bet juk gimėte skirtingomis dienomis, o svarbiausia - valandomis. O Žemė juk sukasi, taigi keičiasi planetų padėtis jos atžvilgiu. Todėl jūsų visų gali būti skirtingas (nors gali būti ir tas pats) kylantis virš horizonto ženklas, vadinamas Ascendentu, skirtingose vietose buvo Mėnulis, o šie trys dalykai parodo žmogaus fizinę išvaizdą, sąmonę, pasąmonę, emocijas ir unikalumo bruožus bei savybes. mirksiukas.gif Visų šių ir dar daugelio kitų rodiklių visuma ir parodo tai, kuo vieni žmonės skiriasi nuo kitų. Taigi, ne šiaip sau jums atrodo, kad jūs kažkuo panašūs, o kažkuo skiriatės (čia žiūrint iš astrologinės pusės). Ir iš viso, besigilindama į astrologijos paslaptis, pastebėjau, kad kuo toliau, tuo darosi įdomiau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eola: 21 lapkričio 2005 - 08:59
deja vu, jauciuos jau lyg karta rasius sitoje temoje - mes avinukai, gime vienu metu skirtumu smile.gif gyvenam smarkiai nesipykdami ir vaikuciu taip pat aviniuku noretumem smile.gif
Atsakyti
Mes irgi vieno ženklo šeima - vyras, vaikas ir aš esame vėžiai. Su vyru dar ir pagal metus esame to pačio ženklo. Su dukra gimėm tą pačią dieną, tačiau kol kas sunku spręsti apie mūsų panašumus, nes ji dar labai mažytė. Tačiau su vyru turime daug skirtumų, ir jų gal net daugiau, nei panašumų. Tikiu, kad viskas priklauso nuo daugelio kitų faktorių. Mano gimimo metu mėnulis buvo skorpione, vyro jautyje. Ir iš tiesų, pastebiu, kad turiu daug skorpiono savybių, o vyras jaučio. Užtat mūsų mergytė gimė, kai Mėnulis buvo vėžy, ir dar per jaunatį. Sakau, bus grynas vėžiukas doh.gif
Atsakyti
mes su draugu abu esam mergeles. draugaujam 5 metus is ju 1 metukus gyvenam kartu. kai draugai mus pamate kartu neisivaizdavo kaip mes sutariam nes as emocionali, manes visur pilna ir pan. o jis ramus, seimyniskas, tylus. na sakyciau kad mergeliai vyrai megsta buti lepinami, kaip ir moterys lotuliukas.gif o toliau viskas kaip ir pas visus turputi pasipykstam, po to pasimylim ir viskas vel gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2005 10 10, 14:39)
as esu Liute ir visa gyvenima kazkaip draugauju tik su Liutais.Su vienais geriau,su kitais blogiau  ax.gif  Vyras irgi Liutas, kartu jau 12 metu,vede virs 3 m. Visko buvo ir aistros,ir barniu-mustyniu,yra ir dar bus.Bet vat iki siol kartu  ax.gif Su svetimais Liutais-vyrais labais lengvai bendrauju. Ir kazkaip pritraukia tik Ugnies zenklo zmones...o labai atstumia Skorpai..ypac merginos (bet gal man tokios pasitaikydavo tiesiog) ax.gif


Cia gal nelabai i tema,bet man merginos liutes irgi nea schmoll.gif schmoll.gif pati esu skorpas,tai nereik ilgai bendraut,kad suprast,koks zenklas bigsmile.gif kazkoks sestas jausmas rolleyes.gif kazkokios perdaug pasiputusios ir arogantiskos doh.gif
O dabar jau i tema biggrin.gif mano pirmas vyras irgi buvo skorpas,tai po metu bendro gyvenimo supratau,kad ne man jis skirtas,sunku budavo dviem skorpams po vienu stogu,tik aplinkiniai nesuprato,ko mes skiriames,juk bendraudavom kaip geriausi draugai g.gif bet aisku issiskyrem ne del to,kad abu skorpai buvom,tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
Mes su vyru esam zuvys...Bet esam visiskai skirtingi! Gime tais paciais metais tik as kovo men o vyras - vasario.As - nepasitikinti savim,tyli,rami,galima sakyt plaukianti pasroviui...O vyras...Suktas,labai seimyniskas,rimtas,mazumele netvarkingas,turintis savo nuomone,megstantis padiskutuot visom be isimties temom....Su juo gyvenu jau 7 metai,3 metai kai susituoke.Buna visko,ir pasipykstam,bet manau to yra kiekvienoj seimoj...
Atsakyti
Labutis,mergaiciukes.Mes su vyru abu avinai.Tai galiu pasakyti,kad sutariame super.Kai susipykstame tai vienas ant kito issirekiame kokia 10 min. o poto vel gerai.Ir charakteriai musu panasus,ir pomegiai.Zinote mes gyvename tarsi tos dvi obuolio puseles sudetos viena prie kitos.Super gyvenimas avinui su avinu.
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2005 07 01, 13:24)
Pazinojau ne viena pora, kuriu abieju zodiako zenklai buvo liutai. Tai galiu pasakyti, kad ir pacios drauges sake, kad du liutai- tai beprotiska aistra. Pati esu liute, taciau su liutais vyrais konfliktuoju  g.gif
Linkiu ir toliau graziai liutukams gyventi  mirksiukas.gif


Mes irgi liutai + vaikas dar liutas. Gyvenam kartu jau sestus metus.Visko buvo,bet gyvenam tongue.gif O del beprotiskos aistros, tai matyt,cia bet kokiem zenklam gali buti,ne tik liutam
Atsakyti
Mes su vyru abu esam skorpionai,o vaikiukas-vandenis.Bet su vyru sutariam gerai,nes jis truputi nuolaidesnis,o as tai kaip cia pasakius biskuti bjauresnio charakterio tongue.gif
Atsakyti