Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

O aš su vyru Vandeniai:D Gimtadienių skirtumas 1 sav:P Kol kas viskas čiki, daug vienodų mėgstamų dalykų, tačiau daug ir skirtingų... smile.gif Nemanau, kad viskas priklauso nuo zodiako ženklų, juk ir tą pačią dieną gimę žmonės yra visiškai skirtingi: tokių pažįstų bent 4 smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru mergelės. Na, priešingybės visiškos - niekur skoniai nesutampa doh.gif Tik dėl šunų veislės ir jų kiekio namie sutariame idealiai thumbup.gif Ko daugiau ir reikia - taip įdomiau gyventi - kartais riejamės kaip katės, su pačiais baisiausiais keiksmažodžiais, o paskui burkuojam kaip balandėliai... Nesureikšminu visko ir negalvoju, kad visa tai tik dėl zodiako ženklo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Viską perskaičiau. g.gif Mažiausiai yra porų avinėlių. Kaip tik tokie mes su savuoju. Nemanau, kad tai labai gerai. Pagadinam mes viens kitam nervų, oi pagadinam... Bet priėjom tokios išvados, kad jei ne wub.gif nebūtumėm kartu. O juk jau 18 metelių... tik nemanykit, kad mes pagyvenusių sutuoktinių pora, mat susituokėm ankstokai ir apie jokius zodiako ženklus negalvojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waiduokliuke @ 2005 03 09, 22:30)
Mes su draugu abu mergeles..siaubas kazkoks jei gerai tai gerai, bet jei kas blogai ti ojojoi, o ir nusileisti dazniausiai tenka man, nes jis labai uzsispyres, ir gincijames nuolat del visokiu smulkmenu.. ir seip turbut ilgai netemsim mes  doh.gif


Ištempsit normaliai. 10 metų stažą turiu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Liuks. Bent jau nuobodu nebūna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O mes abu svarstyklės, gimtadieniai tik savaite skiriasi. Nepasakyčiau kad esam labai panašūs. Aš labai jau stipriai į viską reaguoju, o jis šaltakraujis toks. Pas mus svarstyklės gerai sureguliuotos smile.gif
O išsiskiria manau žmonės ir ,,tinkamų" ženklų neretai.
Atsakyti
O mes abu Žuvys. Abu užsispyrę, pilni principų ir ambicijų. Bet kadangi aš gerai žinau kaip su tuo kovot, tai didesnių problemų nebekyla (anksčiau būdavo).
O šiaip visi kiti panašumai - tik į naudą ax.gif
Atsakyti
man teko pazinti
2 zuvys= idealu
2 zuvys= nesusikalba rolleyes.gif
Atsakyti
Mano tėvai skorpioniukai ir jau 26 metukai kaip laimingai gyvena:4u:
Atsakyti
Mes abu jautukai. Na, turbūt kaip ir pas visus, visko būna, bet kad santuoka jautukų neįmanoma, tai tikrai nepasakyčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu jauciai ir sutariam thumbup.gif , nors turetume dabar kaip tik vieneriu metu krize isgyvent pasak visokiu bobuciu.
Siaip jokiom horoskopinem blevyzgom netikiu. Jei zmones myli ir gerbia vienas kita, jokie horoskopai itakos netures.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurakaj: 13 rugpjūčio 2005 - 17:19
musu seimynele irgi vandeniai (3m ir 5d skirtumas), na gabaliuka jau nugyvenom, pazistami 13m, po vienu stogu 7m, o pernai emem ir susizanijom
thumbup.gif , na nera mums visiskai del ko pyktis, tik rektarciais apsibumbam del buitiniu reikalu... o jau taip megstam nepriklausomybe, kad manes visiskai nenervina jo beprasme zvejyba, ar istisa vakara kankinama gitara, tiesiog, tuo metu as pasidarau, ka man reikia, o jam atrodo beprasmiska (pasilepinu vonioj, pasidarau manikiura, ka pasiuvineju ar pamezgu)
svarbiausia pasitiketi vienas kitu ir nelest vyrui galvot kad esi visa jo, o tas truputis laiko praleistas kartu buna labai grazus....ir netikiu as visom tom Palmyrom ir Vangom biggrin.gif
Atsakyti
Mudu su draugu jaučiai... Kažkur esu skaičius, kad tokia sąjunga gera, tik vienintelis jos trukdis - bendras abiejų bruožas užsispyrimas. Yra, oi yra tame teisybės... smile.gif na bet mudu vienas kitą puikiai suprantam.
Atsakyti