Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Visiškai nekreipiau dėmesio į zodiako ženklus - mes su vyru buvome skirtingų ženklų ir visiškai nesiejau mūsų sutarimų ar nesutarimų su horoskopais. Bet... po skyrybų pastebėjau, kad visos geriausios draugystės iki šiol buvo su mano ženklo žmonėmis - liūtais. Juos suprantu geriausiai, ir jie mane supranta geriausiai. Dabar jau dėmesį kreipiu į zodiaką smile.gif Gal lemia ir ne tai, bet jei visi turintys tą patį ženklą jaučia kažkokį solidarumą tarpusavyje, tai kodėl tokio solidarumo neturėti ir šeimoj? Aš už vienodų zodiako ženklų poras:) O jei ir vaikai tokie patys thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu mergeles...Ir metai tie patys tik keturios dienos... Pagrindines vertybes sutampa...
Atsakyti
Mes su vyru jautukai, tik pagal metus aš dar ožkute, o jis drakoniukas. Bet galečiau pasakyti taip kai viskas gerai tai labai gerai, bet kai koks nesutarimas, bandom atstatyti savo ragučius ir pradeti badytis, bet...dažniausiai gelbsti drakoniškos savybės padvelkiančios ramybe smile.gif O dar horoskopuose apie vienodus ženklus rašoma - nesuderinami biggrin.gif Nesamone - viskas suderinama wub.gif
Atsakyti
Mes su vyru Ožeragiai - meilė kaip seilė, niekaip neina nuryti blush2.gif aš dvidubai ožka, o va vyras tikra žiurkė viską į savo urvą laugh.gif Kartu jau 10 metukų ax.gif skirtumas tarp mūsų 8metukai , o kad ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti
Anot seno anekdoto "žmona gimusi Žemės ženkle, o vyras - Vandens, kartus išeina purvas....". Bet čia tik baikos. Nežinau, ar tie patys zodiako ženklai neša sėkmę ar ne, bet mes su žmona abu Dvyniai ir jau kartu 10 metų (+ 2 metai draugystės). Tik žmona gimusi Katės metais, o aš - Žiurkės... Bet, kaip nebūtų keista, nesipjaunam. Šiuo atveju prietarai negalioja.... Linkiu ir jums to paties...
Atsakyti
O mes abu liutai ir visai neblogai sugyvenam thumbup.gif
Atsakyti
Mes vandeniai abu ir jau 4 metus plaukiojam smile.gif
Atsakyti
mes su vyru abu oziaragiai, tik jis gimes zenklo pirmaja diena, o as priespaskutine. esame du zmones, turintys savo charakterius, nuomone ir interesus. iki siol super dideliu problemu neiskilo, kartu esame dvejus metus.
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 02 07, 12:59)
Mes su vyru abu veziai, ir nieko, normaliai sutariam. Siaip as ne per daug tikiu horoskopais, bet kazkiek tiesos yra. Manau, kad nieko blogo su tuo paciu zenklu buti poroje, nes stichija tai sutampa. Apie vezius esu girdejusi toki issireiskima: "Jie visa gyvenima vaiksto atbuli ir nuolat susiduria uzpakaliais su tokiais paciais kaip jie". Man si taisykle pasiteisina. Daug draugu, pazistamu, veziu, plius partneriai budavo veziai, dabar ir vyras. Zodziu, nuolat esu veziuku apsuptyje. Idomu, kokia kitu patirtis.


Mes irgi abudu su vyru veziai, bet visa laika manem, kad tai geras zenklas, kad vienas kita labiau suprasim, nei kito zenklo atstova. Santykiai puikus. Su kitais veziais taip pat.
Atsakyti
o aš su savuoju išsiskyriau (abu Jaučiai). Atrodo, turėjom būt panašūs.. O gavosi.. Aš labai linkusi dirbti daug, mokytis.. Jis - priešingybė... (iš pradžių, kol jam manęs reikėjo, buvo visai kitaip...). O po to.. Prasidėjo tikriausias pragaras.. Jei aš dirbu 10 darbų - tai jam atrodė, kad neapsimoka išvis dirbti, nes žmona gerai uždirba, dar tėvai duoda, tai kokia prasmė???? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(murksiuke @ 2005 06 07, 07:40)
O mes abu liutai ir visai neblogai sugyvenam  thumbup.gif



mes irgi BUVOM abu liutai. rezultatas, kad nieko neisgavo. abu panasus, labai labai. abu didizuasi egoistai, megstam demesi, garbinima, pasipuikuoti tarp zmoniu, tiesmukiskas pastabas metyti, ir vat kaip abu tokie nesugebejom (o gal ir nenorejom) viens kitam nusileisti schmoll.gif ir as pvz galedavau sau pasizadet, kad busiu gerute, ir vistiek jis mane kazkaip isiutindavo blink.gif blink.gif
liudna truputoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murksiuke @ 2005 06 07, 07:40)
O mes abu liutai ir visai neblogai sugyvenam  thumbup.gif



Pazinojau ne viena pora, kuriu abieju zodiako zenklai buvo liutai. Tai galiu pasakyti, kad ir pacios drauges sake, kad du liutai- tai beprotiska aistra. Pati esu liute, taciau su liutais vyrais konfliktuoju g.gif
Linkiu ir toliau graziai liutukams gyventi mirksiukas.gif
Atsakyti