Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Tai kaip gali nesiskyrti skirtingais metais gime zmones?
Atsakyti
QUOTE(zivile @ 2005 02 07, 13:12)
Mes ne tik,kad abu liutai-ziurkes biggrin.gif ,bet dar ir musu dukrytes liutukai ir graziai sau gyvenam, kaip tikra liutu seima thumbup.gif


O, suradau kolegu seiminele thumbup.gif Musu triju gimtadieniai telpa i viena savaite rugpjutyje. Negana to, mano tetis su mano vyru gime ta pacia diena doh.gif Numirt is juoko galima kiekvienais metais, kai jie pasikeicia dovanomis thumbup.gif thumbup.gif
[COLOR=blue]Zivile, o mano sunus tik viena diena uz Tavo dukryte jaunesnis ax.gif Gime 13 d., penktadieni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lija @ 2005 02 08, 22:58)
Gyvenu su savo jauciu, gimusiu ta pacia diena kaip ir as, jau 8 metai. Ir nieko. Dar gyvenam.
Vyro brolis su zmona abu veziai ir jau 15 metu kartu. Nelabai tikiu, kad nuo to kazkas priklauso.



Mes taip pat su vyru jauciai, gime tais pat metais, ta pati menesi ir diena. Zodziu jis uz mane 2 val. vyresnis.
Jau 7 metai kartu: kai gerai, tai labai gerai, bet kai blogai, tai jau saugokites visi unsure.gif
Labai daznai buna vienodos nuotaikos(jis gavo velniu darbe, ir as gavau), jei sergam- dazniausiai kartu, daznai telepatiskai vienodas mintis destom(daznai jis man skambina, kai as tik apie ji pagalvoju ir atvirksciai) Nezinau, ar tai sutapimas, bet mes i tai atkreipiame demesi ir daznai pasijuokiam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
zinia, kad panasiu laiku gimusiu ar panasiu padeciu horoskope buvimas duoda nepaprasta pajutima kito zmogaus. Mano vyras pvz. gimes ta pacia diena kaip mano mociute ir lygiai 60 metu skirtumas...bet noras valdyti situacija ir kad visi paklustu tai per abu vienoda biggrin.gif
Siaip jau vien tai, kad lytis skiriasi jau lemia dideli skirtuma, net jei ir zenklai vienodi ir horosopai panasus.
Atsakyti
Mes su vyru abu dvyniai, kartu 13 metų ir puikiai sutariam. thumbup.gif
Atsakyti
Mes su draugu irgi vienodo zenklo - abu esam sauliai. Draugystes pradzioje maniau, kad esam skirtingi ir neturim nieko bendra su sauliu horoskopais, t.y.: nei vienas nepasizymejom vadovo savybemis, kurios, anot horoskopu, budingos sauliams. Taciau dabar ( po 3 metu ) imu suvokt, kad esam per daug panasus - norim vadovauti kasdieniuose, mazuosu dalykuose ir abu esam labai ambicingi, uzsispyre. Gal su kokiu kitokio zenklo zmogum ir butu lengviau gyvent, bet ir ne taip idomu mirksiukas.gif Gerai, kai kitam zmoguje gali pamatyt savo bruozus, savo charakterio ydas smile.gif
Atsakyti
abu gime ta pacia diena - liutai, bet jau daugiau nei 10 metu kartu. Zinoma, draskomes
Atsakyti
Gal ir baisiai skamba,bet mes su vyru Avinai rolleyes.gif ir jau beveik 6 metai kartu,ir nieko drinks_cheers.gif
Pradžioje galvojau,kad esam labai skirtingi,bet vėliau pamačiau situacijų kur jis pasirodo irgi gali būti laaabai avinas smile.gif
Taigi gal jau praėjom krizės laiką,sako jei avinai išgyvena kažkur 2 m.tai galima skaityt idealia pora thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu jaučiai skirtumas tarp mūsų metai ir dvi savaitės ir sutarem gerai, pykčių būna kaip visose šeimose. Žinoma kai gerai tai gerai na o pykčiai pas mus labai audringi doh.gif ankščiau kai pykdavomės labai išsekdavau- jausdavausi labai pavargus, o dabar kai susipykstam tiesiog nekalbu taip greičiau susitaikom ir pastebėjau, kad mažiau pradėjom pyktis biggrin.gif Kai aš su juo nekalbu, matau kaip jis verda iš vidaus nori, kad aš ką nors pasakyčiau ir kad galėtų išsakyti koks jis šaunus vyras ir kokia aš bloga žmona - visada būna taip pat, todėl nemanau kad turėčiau su juo pyktis, biggrin.gif dabar kai susipykstam aš su juo nekalbu kokia valandą, per tą laiką jis nusiramina ir viskas būna gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu jaučiai. Tarp mūsų 2 metų ir 2 dienų skirtumas. Ačiū Dievui kad dar viskas gerai. Aišku pasibaram, bet ir vėl greit susitaikom. Šiaip panašūs mūsų būdai. Kažkad skaičiau, kad jaučių santuoka reta, bet įmanoma.
Atsakyti
mudu abu svartsykliukai ir skiria mus tik 1 metai ir 3 dienos, jis uz mane senesnis laugh.gif turim ir pnasumu ir skirtumu ir tai labai gerai mirksiukas.gif gyvenam puikiai thumbup.gif
Atsakyti
mes su draugu skorpionai thumbup.gif
Atsakyti