Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

4u.gif Na reikia ir man pasidziaugti , mes abu zuvys ir jau 15 metu kartu!!! 4u.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu skorpijonai.Ir nieko jau 17m.kartu.Nors yra ir tokia nuomone,kad santuokoje labai gerai kai zmones skirtingi.Tuomet jie vienas kitam gali duoti tai ,ko kitas neturi.Gali vienas kita papildyti.
Atsakyti
Mes su draugu abu mergeles..siaubas kazkoks jei gerai tai gerai, bet jei kas blogai ti ojojoi, o ir nusileisti dazniausiai tenka man, nes jis labai uzsispyres, ir gincijames nuolat del visokiu smulkmenu.. ir seip turbut ilgai netemsim mes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waiduokliuke @ 2005 03 09, 21:31)
Mes su draugu abu mergeles..siaubas kazkoks jei gerai tai gerai, bet jei kas blogai ti ojojoi, o ir nusileisti dazniausiai tenka man, nes jis labai uzsispyres, ir gincijames nuolat del visokiu smulkmenu.. ir seip turbut ilgai netemsim mes  doh.gif

biggrin.gif biggrin.gif nu labai tipiska mergelems del smulkmenu gincytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2005 03 09, 22:25)
biggrin.gif  biggrin.gif nu labai tipiska mergelems del smulkmenu gincytis thumbup.gif

Jap..tik kazkodel nuo to ne kiek nelengviau smile.gif Kartais atrodo, kad mes gincijames tik tam, kad gincytumemes, arba tam, kad jis parodytu, kad vistiek teisus yra, nepatinka man sitaip, nurunge jis mane su savo sugebejimu gincytid blush2.gif
Atsakyti
Nepasiduok biggrin.gif biggrin.gif box.gif
Atsakyti
Na, mes irgi vandeniu pora wub.gif , dar tu paciu metu, skirtumas trys dienos (jis vyresnis biggrin.gif ). Visko buna, bet kol kas nebaisiai, kitaip ir neisivaizduoju rolleyes.gif
Atsakyti
O mes abu Šauliai smile.gif Tikrai thumbup.gif sutariam - tikiuosi ir toliau taip bus ax.gif
Atsakyti
Na va sauliai nurungia vandenius - mes su vyru irgi sauliai biggrin.gif Skirtumas 1 metai ir 1 diena tongue.gif Bet, kaip kazkuri jau rase, vyras ramesnis uz mane, as namie vadovauju, nors kartais noreciau ir perduoti tas "vadeles" jam, uzknisa visus sprendimus priimineti, nes zinau, kad jis sutiks su manim visada. Nu jis labai geras, leidzia man viska, ko as noriu biggrin.gif O as jam ne schmoll.gif unsure.gif
Vienzo jis gerietis saulys, as blogiete saule biggrin.gif
Atsakyti
Mes abu jautukai biggrin.gif cool.gif Kazkokiu baisiu nesutarimu nepasitaike dar,kartais pasipykstam,pasiraukom. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 14 kovo 2005 - 14:17
Dvi svarstykles , be to gime ta pacia diena, tik metai skiriasi. jau 7 metai kartu. Meile wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif tfu tfu tfu 4u.gif
Atsakyti
net viena deina tai labai didelis skirtumas horoskpu, todel, kad kas 4 minutes teka vis kitas zodaiko zenklas..o ka kalbeti, kad labai jau retas atvejis, kai gimsta tuo paciu metu ir toje pacioje ligonineje biggrin.gif Reikia ziureti personalinius horoskopus ir tada sakyti koks zenklas. Pagal saules padeti negali pasakyti, akd esu zuvis ar saulys, lemia ir kitos planetos. Pvz. amano horoskope yra labai daug oro zenklu ir esu tikrai netipiska zuvis nors pvz. mano kolege darbe yra ta pacia diena gimusi tik metu skirtumas, o skiriames kaip diena ir naktis biggrin.gif
Astrologija yra mokslas ir labai sudetingas..skaiciavimu daug, o ka kalbeti, kad turi buti vidine pajauta zmogaus, o tie horoskopai zurnaluose, tai pasilinksminimui.
Atsakyti