Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

QUOTE(grazinuke @ 2009 05 04, 19:38)
Mes su vyru abu vandeniai ir dar vienais metais gime  smile.gif Bet skiriames laaabai, jis ramaus budo, tylus, i klausima atsakys po dvieju dienu lotuliukas.gif , o as uz visus pasnekeciau, jei galeciau blush2.gif .Jis labai uzdaras, niekas nezino kaip jis jauciasi, labai retai atsiveria kam nors g.gif , o as atlapasirde, man visi geri atrodo, kol neikanda ax.gif ...Beto jis laaabai pavydus, na ir as neatsilieku, bet gal netaip demonstruoju, kaip jis blush2.gif Na, bet mes jau kartu 9metai, is ju 6 vede, tikiuosi gyvensim ilgai ir laimingai rolleyes.gif

uj kad daug prirasiau, nebuciau plepe blush2.gif


Mes su vyru irgi vandeniai ir labai daug kas atitinka ir pas mus poroj biggrin.gif Ypatingai mano plepumas ir vyro uždarumas:) Vyras mane vadina "šeimos atstovas spaudai" blush2.gif
Atsakyti
mes su vyru abu avinukai mirksiukas.gif bet gyvenam neblogai..buna susipykstam..bet kurie gyvendami semoje nesipyksta schmoll.gif manau pas visus visko buna..nes visko ir reikia..is to susideda gyvenimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 05 12, 23:08)
mes su vyru abu avinukai mirksiukas.gif bet gyvenam neblogai..buna susipykstam..bet kurie gyvendami semoje nesipyksta schmoll.gif manau pas visus visko buna..nes visko ir reikia..is to susideda gyvenimas 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mes irgi avineliai smile.gif sugyvenam puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2005 02 07, 11:18)
Sakoma, jog vienodu zodiaku zenklu poros neilgai tebuna kartu g.gif Na kiek girdejau dar gali but mergele-mergele, ar avinas-avinas 4u.gif Bet kitu zenklu santuoka nutruksta blink.gif Nesinori tiket tom burejom ir jokiais zodiakais, nes mano ir draugo zodiakai-svarstykles (na charakteriu tai mes labai panasus) mirksiukas.gif



QUOTE(megana @ 2005 02 07, 11:25)
Mes su vyru abu Sauliai.Tiesa,jis kiek ramesnis,seslesnis.Sugyvenam kuo geriausiai,gal todel,kad jis-labai geras zmogus biggrin.gif
  O Svarstyklem ko nebut kartu...manau,jie puikiai tai gali...



Mes su vyru abu svarstykles ir sugyvenam puikiai. Daznai net be zodziu vienas kita suprantame. Aisku buna ir pykciu, bet kuriose seimose ju nebuna. wub.gif wub.gif
Bet uztat mylim vienas kita beprotiskai.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2005 02 15, 15:50)
Mes su vyru abu skorpionai, tik kad va, neteko tokių dalykų išgirst, kad tokios poros greit išsiskiria. Aš tai kaip tik girdėjau, kad tarp dviejų skorpionų supper sex būna  4u.gif Na, aišku, būna kad ir susipykstam, mat abu nusileist nenorim, bet galiausiai vyras nusileidžia man, ką čia ilgai pyks ant jaunos žmonelės.  biggrin.gif Mūsų gimtadienių skirtumas - 1 diena smile.gif  thumbup.gif


Mes taip pat abu skorpionai thumbup.gif jei jau pykstames tai iki krastuninumu, o jei mylime tai su dideliu atsidavimu.. wub.gif
Atsakyti
Mes irgi vandeniai. Kol kas viskas gerai.
Atsakyti
mes su vyru žuvys ir dar sunus žuvis. ir gyvenam su savo ambicijomis ir sugyvenam.
Atsakyti

[quote=_Kere_,2006 11 10, 23:31]
Mes su vyru abu vandeniai. Kartu labai panasus, bet tiek pat ir skirtingi. Jei kokios problemos- issisnekam, pasvarstom- manau tai yra svarbu santykiuose.
[/quote]

[quote=dowwe,2007 06 10, 08:59]
Mūsų šeimoje du vandeniai... skirtingi kaip... ne du vandens lašai doh.gif
[/quote]

[quote=Li,2007 07 28, 22:33]
Mudu abudu vandeniai wub.gif
visko būna, bet va gyvenam. pirmi metai kaip susituokę cool.gif
[/quote]

[quote=dija777,2007 10 11, 16:40]
mano lygiai tokia pat i situacija, tik as Vandenis, mano buves vyras- Vandenis, o dabartinis irgi Vandenis, ir visi esam skirtingi, o antrasis mano Vandenis nuo pirmojo skiriasi kaip diena nuo nakties rolleyes.gif
[/quote]

[quote=nida123,2007 10 28, 20:51]
Galiu prie Vandeniu prisijungti:) Mes irgi Vendeniu pora, jau 13 metu, as cholerike, jis ramesnis, bet, kad ideali mes pora tai negaliu taip teigti smile.gif
[/quote]

[quote=makalynė,2007 12 17, 20:43]
Mes abu vandeniai.
Abu labai skirtingi, bet tuo paciu ir labai vienodi smile.gif
[/quote]

[quote=Oraia,2008 01 24, 21:51]
Mes su vyru taip pat vandeniai. Bet charakteriai mūsų skirasi kaip diena nuo nakteis. al tik požiūris į gyvenimą kaip to pačio zodiako ženklo, bet visa kita schmoll.gif
[/quote]

[quote=Zhucka,2008 04 27, 15:42]
Mes su brangiausiuoju abu Vandeniai. Mano požiūriu, atstovaujame geriausią iš zodiako ženklų ax.gif
[/quote]

[quote=tikroji meile,2008 06 17, 21:10]
ir mes su draugu vandeniai thumbup.gif wub.gif
[/quote]

[quote=Lepukas,2008 06 21, 22:04]
mes su vyru vandeniai. gimę tą pačią dieną (2 metų skirtumas). abu esam svajotojai. jau beveik 10m. mėgaujuosi sėkminga santuoka. wub.gif . tikiuosi niekas nepasikeis...
[/quote]

[quote=#tagra#,2009 05 04, 19:38]
Mes su vyru abu vandeniai ir dar vienais metais gime smile.gif Na, bet mes jau kartu 9metai, is ju 6 vede, tikiuosi gyvensim ilgai ir laimingai rolleyes.gif
[/quote]

[quote=Ende,2009 05 09, 15:23]
Mes su vyru irgi vandeniai ir labai daug kas atitinka ir pas mus poroj biggrin.gif Ypatingai mano plepumas ir vyro uždarumas:) Vyras mane vadina "šeimos atstovas spaudai" blush2.gif
[/quote]
22 poras suskaiciavau per 17 prasneketu puslapiu.
Nu, mes su Vandeniu, tai viso 23
Papildyta:
QUOTE(ladolcevita @ 2005 02 08, 00:07)
vandenė -  wub.gif - vandenis


QUOTE(Čiauškutė @ 2005 02 08, 01:04)
Kas ka sako tai nesvarbu,bet mes jau 20 metu kartu - gal nedaug tongue.gif ir labai panasus vandeniai , ir dar vienmieciai  , bet sutariam thumbup.gif  console.gif  wub.gif


QUOTE(Mikutė @ 2005 02 08, 09:31)
mes taip pat vienmeciai vandeniai, kartu  7 m. ir nieko , normaliai sutariam,


QUOTE(Merveilleux @ 2005 02 09, 23:15)
Nu gi ir mes vandeniai du  mirksiukas.gif



QUOTE(turtle @ 2005 02 14, 17:17)
Cia kazkas vandeniu poras skaiciavo? Tai iskaiciuokite ir musu pora - du vandeniai, jau virs 6 metu kartu  thumbup.gif  thumbup.gif Ir jokiu problemu  mirksiukas.gif 


QUOTE(Neglaite @ 2005 03 11, 16:33)
Na, mes irgi vandeniu pora  wub.gif , dar tu paciu metu, skirtumas trys dienos (jis vyresnis  biggrin.gif ). Visko buna, bet kol kas nebaisiai, kitaip ir neisivaizduoju  rolleyes.gif


QUOTE(torri @ 2005 06 07, 22:13)
Mes vandeniai abu ir jau 4 metus plaukiojam smile.gif


QUOTE(Qena @ 2005 07 04, 00:54)
O aš su vyru Vandeniai:D Gimtadienių skirtumas  1 sav:P Kol kas viskas čiki, daug vienodų mėgstamų dalykų, tačiau daug ir skirtingų... smile.gif


QUOTE(lucra @ 2005 08 17, 12:45)
musu seimynele irgi vandeniai (3m ir 5d skirtumas), na gabaliuka jau nugyvenom, pazistami 13m, po vienu stogu 7m, o pernai emem ir susizanijom
thumbup.gif


QUOTE(Egloja @ 2006 04 18, 00:14)
mes abu vandeniai, gimem ta pacia diena tik draugas metais anksciau. labai panasus esam ir pomegiais, ir savybem, zmones sako jog ir isvaizda. jau beveik tris metus esam kartu, sia vasara tuokiames  wub.gif  is tiesu neturejom dar ne vieno rimto barnio  ax.gif



va, idejau visas 23 poras.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 05, 18:17)
Va va  unsure.gif  mes ir abu mergeles, bet skiriames labai...

Mes taip pat Mergeliu pora drinks_cheers.gif
Kartu gyvenam 9 metai, o susituoke esam 6 metai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 07, 13:50)
Mažiau tikėkit horoskopais. Po to bus, kaip kažkada nuskambėjęs tikras atsitikimas Rusijoje: skyrybų byla, kur skyrėsi daugybę metų, gal kokius 20, kartu nugyvenę sutuoktiniai, kurie išsiaiškino, kad jų horoskopai nesuderinami  laugh.gif

Šiaip jau, kiek teko domėtis astrologija paauglystėje, vienodi ženklai - dar ne pasaulio pabaiga. Dvyniams tai ypač gerai, ir kitiems oro ženklams. Svarbu tai, kad partneris nebūtų opozicinis ženklas - tai yra, jeigu išdėstysim visus 12 ratu, esantis priešingas jūsiškiui. Avinui būtų Svarstyklės, Jaučiui - Skorpionas, Dvyniams - Šaulys, Vėžiui - Ožiaragis, Liūtui - Vandenis, ir t.t. Tokie santykiai bus dramatiški, nes priešingi poliai vienas kitą labai trauks, o kartu bus dideli konfliktai. Tai liečia ne tik šeimą, bet ir draugus. Labai gerai, jeigu "susiporuoja" tai pačiai stichijai priklausantys ženklai - Liūtas su Šauliu, Vandenis su Svarstyklėmis...

Bet... Nu merginos, negi jūs visu tuo tikėsite? Atkreipkit dėmesį į mažų mažiausiai tokį faktelį: astrologija yra iš senovės atėjęs "mokslas" ir yra paremta tais laikais laikyta teisinga geocentrine pasaulio sistema (tai yra, kad žemė yra centas, o apie ją sukasi planetos, saulė, mėnulis... pagal tai ir sudarinėjami horoskopai). Kai mokslas pripažino kitokią sistemą - taip vadinamą heliocentrinę (centras - tai saulė, žemė su kitom planetom sukasi aplink ją, o Mėnulis - tai Žemės palydovas), astrologija nuo to nepasikeitė. Ir šiandieninės jų blevyzgos paremtos tuo pačiu. Aišku, jeigu jūsų ir partnerio ženklai sudaro "gerą" derinį, tuomet galit pasidžiaugti, kad net šitam žaidime jie sutampa. O jeigu "netinkamą" - tuomet dar kartą perskaitykit šią mano posto dalį  drinks_cheers.gif

Gal ir geras pastebejimas
Atsakyti
Mes abu vėžiukai, sutariam puikiai, kartais net vienu metu tą patį pasakom, galvojam panašiai, na jis atitinka mano charakteriui, nors vėžiai abu, bet šiek tiek skiriasi charakteriai, anksčiau teko artimai bendrauti su vandeniu doh.gif , tai jomajo, priešingybės visiškai, negalėjau ilgai būti su juo, daug kas erzino.
Atsakyti
Mes abu Šauliai ir dar gimtadieniai skiriasi pora dienų biggrin.gif doh.gif kartais atrodo kad būnu su savimi, blogąja prasme, mano charakteris sunkus, labai šalta, užsispyrus... Jis atrodo ramesnis, bet ale kartais tampa tip top aš - šaltas, užsispyręs ir principingas doh.gif gerai kad tik kartais, kaip mano močiutė sako apie mus : abu užsiraukia, nei vienas nenusileidžia, abu narvuojas, poto paverkia ir vėl susikabynę vaikšto biggrin.gif
Atsakyti