Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Mes abu jauciai. Man taip paprasta su juo. Netgi kai pykstames ir zaibuojam suprantame kodel kita puse pyksta. Man svarbu pasitikejimas ir lengva pasitiketi kai supranti kodel zmogus padare viena ar kita sprendima. Anksciau nesuprasdavom kodel vienas kitam skambinam tuo paciu metu. Pasirodo abu skambinam pavalge o per tiek laiko dienos ritmas pasidare panasus, taigi apie 12.00 pietu metas 12.15 arba as jam skambinu arba jis man geromis emocijomis pasidalinti. Niekas abiem nepakelia taip nuotaikos kaip geri pietus lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai taip thumbup.gif
Atsakyti
draugavau su zuviuku(pati irgi zuvis).pradraugavom 3metus,aplinkiniai vadino idealia pora,beveik nesipykdavom,bet galu gale tas santykiu ramumas uzkniso ir issiskyrem.tiesiog nebuvo jokios kibirksteles,gyvenimas tekejo ramia vaga.
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2005 02 08, 19:48)
bet kiek daug čia vandenių porų, jau penkias suskaičiavau  thumbup.gif

ir mes su draugu vandeniai thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Oraia @ 2008 01 25, 05:21)
Mes su vyru taip pat vandeniai. Bet charakteriai mūsų skirasi kaip diena nuo nakteis. al tik požiūris į gyvenimą kaip to pačio zodiako ženklo, bet visa kita schmoll.gif

Beje, aš taip pat esu draugavusi su jaučiu, tai buvo vienas tragiškiausių mano ryšių

mano situacija tokia pat,esu su vandeniu wub.gif thumbup.gif ,kazkada su jauciu doh.gif
Atsakyti
Na o mes su savo brangiuoju abu esam liutukai,siaip tikrai saunu,kai vienodas zodiako zenklas,tu ta zmogu labai supranti ir paprasta bendrauti,atrodo,kad viska sneka ir masto panasiai ar kartais net vienodai kaip ir tu... thumbup.gif wub.gif
bet aisku,kai abu vienodi,tai vienodi ir minusai,abu greit isiplieskiam,nenusileidziam viens kitam,nes visada abu jauciames teisus,kaip ir liutai 4u.gif wub.gif taciau jis man dazniausiai nusileidzia kazkaip,cia as didzioji karstakose 4u.gif nes gal nesam tokie visiskai vienodi,bet jauciasi,kad abu norim valdyt... 4u.gif
Atsakyti
Mano draugai poroje abu liutai, tai kazkoks siaubas kaip jie bendrauja, pastoviai meta vienas kita uz duru, net napatinka su jais susitikti. abu labai 'kruti' ir nenusileidzia ne per nago juodyma blink.gif
Atsakyti
[quote=dovijona20,2008 06 17, 21:10]
ir mes su draugu vandeniai thumbup.gif wub.gif
Papildyta:


mes su vyru vandeniai. gimę tą pačią dieną (2 metų skirtumas). abu esam svajotojai. jau beveik 10m. mėgaujuosi sėkminga santuoka. wub.gif . tikiuosi niekas nepasikeis...
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2008 06 19, 15:01)
Mano draugai poroje abu liutai, tai kazkoks siaubas kaip jie bendrauja, pastoviai meta vienas kita uz duru, net napatinka su jais susitikti. abu labai 'kruti' ir nenusileidzia ne per nago juodyma  blink.gif

na bet kad ne visiems taip tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
taip tikrai ne visiems taip 4u.gif mes ir viena diena gime ir 7 metu skirtumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vytaute28 @ 2008 06 21, 22:04)
mes su vyru vandeniai. gimę tą pačią dieną (2 metų skirtumas). abu esam svajotojai. jau beveik 10m. mėgaujuosi sėkminga santuoka.  wub.gif . tikiuosi niekas nepasikeis...


O mes dvynukai, taip pat gimę tą pačią dieną 2 - ų metų skirtumu, tik aš impulsyvesnė, staigesnė, o jis ramesnis, bet būna, kad kai jau užsiplieskia diskusija ar ginčas ir jo impulsyvumas išlenda doh.gif O šiaip mes jau 6 metus džiaugiamės nenuobodžiais santykiais ir perpus mažiau sėkminga santuoka thumbup.gif Tfu tfu tfu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelmė: 16 rugpjūčio 2008 - 19:39
Mes abu su vyru esam šauliai smile.gif ,būna kartais,kad"pasimėtom strėlytėmis",bet paskui ir vėl bučiuojamės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 10 23, 19:14)
As pati dvyne ir patinka man dvynukas, tik labai baisu kaip su istikimybe...juk dvyniai tokie flirtuotojai ir nepastovus meiles fronte. Ar neperdega dvyniu meile?  unsure.gif


mes su vyru irgi dvyniukai... santykiai nuostabus, mes kartu jau 5metai, bet tikrai ne kiek nemaziau ji myliu nei anksciau, ta meile tik stipreja, tikiuosi mano vyrui irgi taip pat rolleyes.gif taigi nedvejok jei tau tik gera su juo wub.gif
Atsakyti