Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Na mes abu esam oziaragiai, sutariam gerai, bet kartais pasipykstam kaip ir visi kiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 15, 09:24)
Mes irgi liutai + vaikas dar liutas. Gyvenam kartu jau sestus metus.Visko buvo,bet gyvenam  tongue.gif  O del beprotiskos aistros, tai matyt,cia bet kokiem zenklam gali buti,ne tik liutam



Geras 4u.gif
Pas mus irgi tevai liutai+vaikas liuc drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(makalynė @ 2007 12 17, 19:43)
Mes abu vandeniai.
Abu labai skirtingi, bet tuo paciu ir labai vienodi smile.gif
Reikejo laiko apsislifuot ir nustatyt, kuris cia is musu 'virsu ims', bet gyvenam sau ir gerai, abu galvodami, kad ta virsu pasiekem  thumbup.gif (jau moters niekas neapsaus, tegul jis sau galvoja, kad jis tas 'virsus'  lotuliukas.gif )
Esu draugavus su jauciu, tai vaje vaje...  schmoll.gif
O isvada mano tokia - ne nuo zenklo priklauso, o nuo zmogaus.


Mes su vyru taip pat vandeniai. Bet charakteriai mūsų skirasi kaip diena nuo nakteis. al tik požiūris į gyvenimą kaip to pačio zodiako ženklo, bet visa kita schmoll.gif

Beje, aš taip pat esu draugavusi su jaučiu, tai buvo vienas tragiškiausių mano ryšių
Atsakyti
mes su vyru abu mergeles, galiu pasakyti, jog esam visai du zmones priesingybes, net nepasakyciau jog to paties zenklo zmones........
Atsakyti
Mes ZUVYS ir be galo laimingi esame, nes abu svajokliai, ieskantys kompromisu, nepiktybiski. Aisku skirtumai pasijaucia kokioje seimoje augo... Jei mama leido visur lyderiauti,tai ir su manim jis nori toks buti, as ramesne, kuklesne, tai cia manau jau auklejimo pasekmes...
Atsakyti
QUOTE(monagg @ 2008 01 28, 14:48)
mes su vyru abu mergeles, galiu pasakyti, jog esam visai du zmones priesingybes, net nepasakyciau jog to paties zenklo zmones........


mes irgi su vyru mergeles drinks_cheers.gif
kartais atrodo, kad esam vienodi lyg du lasai.. kartais, kai nuomones issiskiria-rodos, kad esam visiskos priesingybes rolleyes.gif siaip girdejus nuomone, kad to paties zenklo zmones issiskiria .. anksciau ar veliau... kartu jau 7 metai.. taciau mano tevai zuvys abu... 26 metus kartu istempe... vis tiek issiskyre doh.gif ax.gif
Atsakyti
mes abu veziai, esame labai skirtingi, bet kartais biski panasus. siaip kartu jau beveik 9.5 metu irruosiames tuoktis, neisivaizduoju salia saves kito vyro wub.gif
Atsakyti
Mes su brangiausiuoju abu Vandeniai. Mano požiūriu, atstovaujame geriausią iš zodiako ženklų ax.gif Abu esame pakankamai ambicingi ir ganėtinai savarankiški. Nesakau, kad viskas totaliai be priekaištų, būna visko :-) Bet iš esmės smagu, kad mąstome labai panašiai, dažnai suprantame vienas kitą iš pusės žodžio, kaip sakant. Yra ir skirtumų, kas be ko :-) Jau vien tai, kad jis - Vyras, o aš - Moteris išskiria ir tam tikrus suvokimus, interpretacijas. Aš labiau linkusi į viską žiūrėti per jausmų prizmę, jis - per racionalaus mąstymo, protavimo. Bet nemanau, kad tai yra problema. Papildome vienas kitą ;-)

Ar ilgai vienodo zodiako poros būna kartu? Tikrai netikiu, kad zodiakas gali tai nulemti :-) Jei labai norės žmonės, išgyvens viską ir bus kartu visą gyvenimėlį. Čia tik noro tereikia. Kita vertus panašūs charakteriai, nulemti zodiako ženklo, gali ir padėti ;-)
Atsakyti
As LIUTE gyvenau su SKORPE , kaip kambarioke studiju laikais ir po sia diena vis dar bendraujame, drinks_cheers.gif susitinkame ir nieko...paprasciausiai bendravimo trukume ne zodiakai "kalti", o zmogaus temperamentas cool.gif
As su savuoju abu LIUTAI ...pazistu, kad gyvena jau 30m. ir abu SKORPAI. Oi pasipyxta, suleidzia nuodus, bet rezultatas-jokiu skyrybu...du suauge vaikai jau su savo seimomis thumbup.gif
O kaip man LIUTEI ziuresim kas bus toliau tongue.gif tfu tfu tfu rolleyes.gif
visada galvojau, kad mano vyras bus saulys, bet dziaugiuosi labai turedama liutuka ax.gif
Atsakyti
Su vyru abu mergeles. Sutariam puikiai. Jau 8 metai eina kartu. Neisivaizduoju kito tobulo partnerio sau. Kaip bebutu manau svarbiausia zmoniu charakteriai ir gebejimas prisitaikyti vienam prie kito.
Atsakyti
mes su vyru abu avinai, puikiai sutariam. svarbiausia reikia myleti ir suprasti savo zmogu, o jei kam nepasiseke tai tikrai ne zodiako zenklu kalte. paprasciausiai kai nera , ka kaltinti is neturejimo , ka veikti prisigalvoji visokiu nesamoniu.
[/quote]
Mes taipat su vyru abu esam avinai,kai gerai tai gerai...
o kai jau blogai tai ragais,nagais ir viskuo kitu doh.gif apsistumdom ir vel gerai... smile.gif
Atsakyti
Mes ir , Jauciai, apsiraguojam, ir vel gerai. Laaabai esam abu vienodi, kartais net mastom vienodai ir suprantam vienas kita is zvilgsnio. drinks_cheers.gif
Atsakyti