Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

Mano tevai abu skorpionai,bet abu visiskai skirtingi,jokio bendro bruozo g.gif
Atsakyti
idomu kaip svarstykles poroje atrodo? ar labai baisus vaizdas? unsure.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoje du vandeniai... skirtingi kaip... ne du vandens lašai doh.gif
Atsakyti
Aš esu Dvynė ir mano buvęs vyras irgi Dvynys. Nesutarėm labai, išsiskyrėm. Sakiau, kad daugiau gyvenime nebežiūrėsiu į Dvynius. schmoll.gif O dabar esu vėl ištekėjus (ir laimingai), spėkit už ko? Už Dvynio!!! lotuliukas.gif
Taigi, pagal mano gyvenimo istoriją, tai tie patys ženklai poroje gyventi ir gali, ir negali, vien ženklas nieko neparodo, nes mes visi Dvyniai, bet charakteriai labai skirtingi. Tik mano požiūris į gyvenimo vertybes su vieno Dvyniu sutapo, su kitu-ne. ax.gif
Atsakyti
mes su vyru abudu sauliai ir labai gerai sutariam, jau veik keturi metai kartu ir be smulkiu gincu daugiau nieko, iki skyrybu manau dar toli tongue.gif
Atsakyti
mes abu oziaragiai smile.gif uzsipyre kaip kazkas rase kaip oziai.abu karstakosiai smile.gif bet vis dar gyvenam katu smile.gif
Atsakyti
Mudu abudu vandeniai wub.gif
visko būna, bet va gyvenam. pirmi metai kaip susituokę cool.gif
Atsakyti
Mes su draugu abu esam mergeles (nesilyginu i desimtmecius trunkancias santuokas, dar tik trecius metelius skaiciuojam). Labai panasiai ziurim i svarbiausius dalykus gyvenime, bet del smulkmenu (buities ir tt) susiriejam ziauriai. O kas blogiausia-ne vienas negalim nusileist. Ziuresim kaip eisis toliau...
Atsakyti
mes abu dvyniai! ir su ne vienu nesu taip gerai sutarus..nes atrodo, kad is puses zodzio supranta...is tikro nei puses nereikia smile.gif o anksciau turedavau liuta, bet nieko neisejo, nors sako, kad dvyniai ir liutas labai geras derinys...
nors man atrodo, kad nera jokiu cia geru ar blogu deriniu...ne tame esme, kaip sakoma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jejeta @ 2007 08 12, 02:23)
Mes su draugu abu esam mergeles (nesilyginu i desimtmecius trunkancias santuokas, dar tik trecius metelius skaiciuojam). Labai panasiai ziurim i svarbiausius dalykus gyvenime, bet del smulkmenu (buities ir tt) susiriejam ziauriai. O kas blogiausia-ne vienas negalim nusileist. Ziuresim kaip eisis toliau...

mes irgi mergeles, o tavo situacija parasyt... tip top musu unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mulyte @ 2007 08 13, 14:29)
mes abu dvyniai! ir su ne vienu nesu taip gerai sutarus..nes atrodo, kad is puses zodzio supranta...is tikro nei puses nereikia smile.gif  o anksciau turedavau liuta, bet nieko neisejo, nors sako, kad dvyniai ir liutas labai geras derinys...
nors man atrodo, kad nera jokiu cia geru ar blogu deriniu...ne tame esme, kaip sakoma lotuliukas.gif


Na man irgi taip atrodo, kad ne tame esme, kaip sakoma smile.gif
Mes su vyru abu skorpionai, nenusileidziam vienas kitam, bet kaip ir skaiciau siame forume ir mergeles taip daro smile.gif , tai negali cia pasakyti kaip ir kas, manau nuo paciu zmoniu priklauso kaip santykiai klostosi. Zinoma, mano galva, kazkokiu bruozu (isskirtiniu) turi kiekvienas zenklas
Atsakyti
Na, mes su vyru ozeriagiai ax.gif .Sutariame be galo gerai, suprantame vienas kita is puse sodzio, kartais nenusileidziame vienas kitam, bet tai juokai tongue.gif
Kartais atrodo, kad zmones musu nesupranta, o mes viens kita labai gerai blush2.gif
Atsakyti