Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

QUOTE(rita-x @ 2006 06 27, 16:07)
pritriu. mes su vyru abu avinai, puikiai sutariam. svarbiausia reikia myleti ir suprasti savo zmogu, o jei kam nepasiseke tai tikrai ne zodiako zenklu kalte. paprasciausiai kai nera , ka kaltinti is neturejimo , ka veikti prisigalvoji visokiu nesamoniu.

Visiskai pritariu. Mes su vyru abu vandeniai. Kartu labai panasus, bet tiek pat ir skirtingi. Jei kokios problemos- issisnekam, pasvarstom- manau tai yra svarbu santykiuose. Isklausyti ir bent jau stengtis suprasti, o tie zenklai ne per daugiausiai itakos turi. Ka galit pasakyt apie tai, kad pagal zodiakus zmones tinka ir po kiek laiko issikiria, ne zenkluose problemos- zmoniu ypatumuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roof @ 2005 02 07, 12:59)
Mes su vyru abu veziai, ir nieko, normaliai sutariam. Siaip as ne per daug tikiu horoskopais, bet kazkiek tiesos yra. Manau, kad nieko blogo su tuo paciu zenklu buti poroje, nes stichija tai sutampa. Apie vezius esu girdejusi toki issireiskima: "Jie visa gyvenima vaiksto atbuli ir nuolat susiduria uzpakaliais su tokiais paciais kaip jie". Man si taisykle pasiteisina. Daug draugu, pazistamu, veziu, plius partneriai budavo veziai, dabar ir vyras. Zodziu, nuolat esu veziuku apsuptyje. Idomu, kokia kitu patirtis.


man tai pat vis tenka tarp veziuku pabuvoti ( ir pati vezys esu)
mama vezys, draugas... bet kazkaip visai neblogai g.gif
Atsakyti
O pas mani vien oziaragiai:
as - oziaragis;
vyras - oziaragis;
vaikas - oziaragis;
mama- oziaragis;
anyta- oziaragis;
mano kriksto tetis - oziaragis;
mano geriausia drauge - oziaragis;
mamos geriausia drauge- oziaragis;
vyro sesers sutuoktinis- oziaragis;
ju laukiamas vaikiukas- oziaragis 4u.gif

Ir nieko gyvenam drinks_cheers.gif Ir galiu pasakyt is tokios gausybes zmoniu, tikrai turime panasiu savybiu. Bet is esmes esame skirtingi. Juk visi to zenklo zmones negali buti kaip shablonas
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2006 11 22, 11:22)
O pas mani vien oziaragiai:
as - oziaragis;
vyras - oziaragis;
vaikas - oziaragis;
mama- oziaragis;
anyta- oziaragis;
mano kriksto tetis - oziaragis;
mano geriausia drauge - oziaragis;
mamos geriausia drauge- oziaragis;
vyro sesers sutuoktinis- oziaragis;
ju laukiamas vaikiukas- oziaragis  4u.gif


O čia tai geeeras bigsmile.gif
Adore, aš su vyru esam dvyniai, meilė dar tikrai neperdegė, ir su neištikimybe lyg ir dar nesusidūrėm per 5m. 4u.gif tfu tfu tfu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2006 11 22, 10:22)
O pas mani vien oziaragiai:
as - oziaragis;
vyras - oziaragis;
vaikas - oziaragis;
mama- oziaragis;
anyta- oziaragis;
mano kriksto tetis - oziaragis;
mano geriausia drauge - oziaragis;
mamos geriausia drauge- oziaragis;
vyro sesers sutuoktinis- oziaragis;
ju laukiamas vaikiukas- oziaragis  4u.gif

Ir nieko gyvenam drinks_cheers.gif Ir galiu pasakyt is tokios gausybes zmoniu, tikrai turime panasiu savybiu. Bet is esmes esame skirtingi. Juk visi to zenklo zmones negali buti kaip shablonas

oho,kiek raguociu seimoj.
mudu su vyru esam jautukai.mano uosviai oziaragiai.ir abu vyriskiai yra vadovaujantys personos,nors mes irgi nenusileidziam.
Atsakyti
o as jautis mano draugas jautis, kai susipazinom atrode kad galvojam ir darom viska vienodai , net sakinius kartu uzbaigdavom, bet daba tai nzn matau kad esam labai skirtingi, jis zmogus geras bet pvz as esu labai jautri man reikia daug demesio o is jis tai toks saltakraujis! verysad.gif
va mano mama jautis ir uosvis jautis, ir dar draugu daug jauciu turim, visi raguociai bet kazkaip skirtingi! vieni ggrynai tokio tipo i apgalvojimus o kiti atvirksciai tokie spontaniski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2006 11 22, 10:22)
O pas mani vien oziaragiai:
as - oziaragis;
vyras - oziaragis;
vaikas - oziaragis;
mama- oziaragis;
anyta- oziaragis;
mano kriksto tetis - oziaragis;
mano geriausia drauge - oziaragis;
mamos geriausia drauge- oziaragis;
vyro sesers sutuoktinis- oziaragis;
ju laukiamas vaikiukas- oziaragis  4u.gif



blink.gif ale kiek oziaragiu blink.gif

mes seimoje as, vyras ir dukryte esam mergeles 4u.gif
Atsakyti
blmba kaip cia visi sunervino su savo kalbom - tinka, netinka... dirol.gif
Atsakyti
mes su draugu abu mergeles. gimtadieniai skiriasi per viena diena (na ir 11 metu ax.gif ). vis susipykstam del kokiu nesamoniu, tada "beveik skiriames" doh.gif , o paskui susitaikom taip pat lengvai, kaip susipykom lotuliukas.gif ir tada buna kuri laika thumbup.gif
Jo abu tevai -mergeles, gime ta pacia diena. Sutare tiesiog puikiai, niekada nesipyko.
Mano mama irgi mergele. Tai va toks mergelynas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žūžū @ 2005 09 08, 14:35)
Mes su vyru abu skorpai  user posted image  Nu kiek pries tai turejau draugu nei vienas taip nelipo kaip sitas..  blush2.gif
Viena pazystama pasakojo apie skorpionus:
Ji gyvena saly kur ju yra pilna. Viena vakara migde anukeli ir tam prisisapnavo kazkas tas sako 'babuska, prixodit baba jega' ta nuramino vaikiuka ir pati iseidama is jo mieegamo uzlipo ant skorpiono /pagulejo biski ligoninej ir atpaipalojo ja/ visi pazystami pradejo kalbet, kad skorpionai vienisi negyvena!!! Moteriske numojo ranka ir nekreipe demesio.. Po poros savaiciu ant duru staktos pagavo ir antra..  wub.gif
Tai va sako jei jau skorpionai susisaiste tai iki grabo lentos...  rolleyes.gif

Ojjj,kokia idomi istorija biggrin.gif
Mes taip pat esam su vyru abu skorpionai rolleyes.gif .O va,iki grabo lentos arne busim kartu tai tik laikas parodys,nors sutinkam mes gerai smile.gif
Atsakyti
Mes su MB abu skorpionai, tai galiu pasakyt, kad super sugyvenam, vienas kita labiau suprantam ( lb nei su X vyru=) ,
Atsakyti
va ka galiu pasakyt kai susiduriu su savo zhenklo (ozhiarage) vaikinais, tai sutariam vos ne nuo pirmos dienos nuostabiai - greitai randam bendra kalba, suprantam vienas kita ir pan. bet deja galim buti tik tikrais gerais draugais. nes kazhkaip gaunasi kad vos tik pradedi jausti prisirishima, simpatija kitam ozhiaragiui, viskas sugriuva - prasideda pykchiai ir pan. ir tai ve vienas ir ne du atvejai man atsitike. todel jei suzhinau kad naujas pazhistamas yra ozhiaragis, mintyse pagalvoju - na, ash jau pazhistu tave, bet leisiu tau but tik geru draugu.

tiesa sakant ozhiaragiai bent man yra labai patikimi zhmones. turbut todel jais pasitikiu, nes dazhniausiai buna panashus charakteriai ir visa kita, todel bendraudama su ozhiaragiu, bendrauju tarsi su savim biggrin.gif gal butent del tos priezhasites neisivaizduoju santuokos su ozhiaragiu biggrin.gif nes kazhkaip atrodo kad butu santuoka su savim biggrin.gif o ash noriu prieshingybes, nes visgi prieshingybes traukia tongue.gif smile.gif wub.gif
Atsakyti