Įkraunama...
Įkraunama...

Vienodų zodiako ženklų pora

mes abu vandeniai, gimem ta pacia diena tik draugas metais anksciau. labai panasus esam ir pomegiais, ir savybem, zmones sako jog ir isvaizda. jau beveik tris metus esam kartu, sia vasara tuokiames wub.gif is tiesu neturejom dar ne vieno rimto barnio ax.gif
Atsakyti
o mano gyvenimas visas akvariumas biggrin.gif

mamos mama --- zuvys
mama ------------ zuvys
as------------------ zuvys
vyras ------------- zuvys
santuoka tevu ---- zuvu zenkle
musu santuoka --- zuvu zenkle

sunus uztat skorpas doh.gif tai jauciu vadovaus juodai mums su vyru kai paaugs biggrin.gif
trys metai zuviskos santuokos, dabar kaip tik pergyvenam krize, bet rodos dangus jau svieseja tongue.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yurgita: 06 gegužės 2006 - 00:43
Mes su vyru taip pat vėžiai , tačiau ir mūsų vaikai taip pat vėžiai .Taip kad visko būna ir atbuli ir su žnyplėmis susikimbame .Ošiaip jau vyras daug ramesnis ir mane smarkuolę labai pristabdo ,taip kad pusiausvyra visada yra
Atsakyti
Aš nepritariu tai žmonių nuomonei kad vienodų ženklų žmonės nesutaria ar ilgai neišbūna kartu...
Esu skorpionė ir mano vyras taip pat ir mes labai gerai sutariame (aisku pasiginčyti tai neatsisakome,bet taip yra pas visus)
Kaip sakoma nėra namų be dūmų biggrin.gif

Reikia gyventi savo gyvenimus kaip kam patinka ,o neklausyti ką sako kiti žmonės,gal jie tik nori tai įkalt į galvą wub.gif

Nebijokit nieko mamytės,tai tik kalbos
Atsakyti
QUOTE(gretadan @ 2006 05 26, 16:37)
Aš nepritariu tai žmonių nuomonei kad vienodų ženklų žmonės nesutaria ar ilgai neišbūna kartu...
Esu skorpionė ir mano vyras taip pat ir mes labai gerai sutariame (aisku pasiginčyti tai neatsisakome,bet taip yra pas visus)
Kaip sakoma nėra namų be dūmų  biggrin.gif

Reikia gyventi savo gyvenimus kaip kam patinka ,o neklausyti ką sako kiti žmonės,gal jie tik nori tai įkalt į galvą  wub.gif

Nebijokit nieko mamytės,tai tik kalbos



pritriu. mes su vyru abu avinai, puikiai sutariam. svarbiausia reikia myleti ir suprasti savo zmogu, o jei kam nepasiseke tai tikrai ne zodiako zenklu kalte. paprasciausiai kai nera , ka kaltinti is neturejimo , ka veikti prisigalvoji visokiu nesamoniu.
Atsakyti
As ozka-liute, o vyras gyvate-liutas doh.gif Mano gimtadienis rugpjucio 19,jo 15 . Iki jo turejau viena vaikina rugpjucio 20 d. gimes, kitas liepos 28 d. Vis i Liutus isimyledavau blush2.gif Turim per daug bendru sutapimu,noru ,skoniu,net panasus is isvaizdos esam, o kaip zinia + su + nevisada kontaktuoja doh.gif Buna arba labai karsta arba labai salta.Buna dienu kai atrodo "nekenciu,iseinu,atsibodo,eina jis...", o buna dienu kai sis zmogus atrodo pats geriausias,mylimiausias ir vienintelis siam pasauly.. lotuliukas.gif Buna dienu kai musames,tiesiogine zodzio prasme,gyvenam atskiruose kambariuose, o buna kad iki pat ryto smileysex.gif ir smileysex.gif buna kad kvailiuojam kaip vaikai, o buna kad net ziuret vienas i kita negalim bigsmile.gif buna nekalbejimo dienu,po to kazkaip automatiskai vienas kita vis kibinam ir kibinam,dazniausiai as galiu daugiau dienu nesikalbet,jis draugiskesnis tuo atzvligiu,jau po valandos kaip nic nieko jam. O as "zlapamiatnaja" ir net kai atrodo viskas gerai paimu ir sugadinu savo kerstu lotuliukas.gif daug kas sako kad ilgai taip neisbusim,bet as su jo jau 11 m, vede 4 m....
Atsakyti
Mes su vyru veziai
Mano sese vezys
Vyro tetis vezys
Vyro mama vezys
Vyro brolis vezys
Vyro sese vezys
Ir visi mes veziai bet laaaabai skirtingi doh.gif
Atsakyti
Mes abu irgi veziukai. Draugaujam jau 2 metus ir viskas tiesiog super biggrin.gif dar nei vieno rimto barnio neturejom ax.gif
Atsakyti
Mano draugai, abu AVINAI, susituoke pries astuonis metus. Buvo grazi pora, du vaikeliai. Juos seja bendri interesai, ta pati profesija, ta pati darbo vieta. Visur jie kartu. Va tik, kartu ir nusigere... schmoll.gif
Atsakyti
Mes su vyru abu dvyniai ir sutariame puikiai thumbup.gif Kartu jau 6 metai,bet vis dar viskas puiku ir tikiuosi,kad taip ir bus smile.gif To paties zenklo atstovams imanoma sugyventi,nes jie gali buti labai skirtingi.Mes su vyru gime tais paciais metais,ir tarp musu 6 dienu skirtumas,bet mes turim ne tik panasumu,bet ir skirtumu. smile.gif
Atsakyti
o mane jau pyktis ima, kad esam vienodo zenklo-abu svarstykles blink.gif mad.gif
Susipykom vakar, delto kad jam darbas ir pinigai svarbiau uz buvima dviese(buvo galimybe tureti laisvadieni, o jis pasirinko darba)taigi sedziu namie siandien viena verysad.gif Pasiemiau zurnala ZMONES, skaitau svarstykliu horoskopa-"Visas 7 dienas darysite tai, kas malonu.Blogiausia, jog del to su antraja puse teks aiskintis santykius, mat ja uzvaldziusio pykcio nepavyks nuslopinti. Zvaigzdes pataria butinai rasti laiko pabuti vieniems ir issiaiskinti, kodel jusu meile darbui skaudina artima zmogu".
Arba siandieninis DELFI horoskopas:Diena svarbesnė ne materialių, o dvasinių klausimų sprendimui. Permąstykite savo prioritetus, nelaikykite nuoskaudų, būkite dėmesingesni artimųjų poreikiams.
taip ir suprask zmogus, kuriam dabar pirma reikia nusileist doh.gif nors as ne is tu, kurie nusileidzia.....
Atsakyti
QUOTE(gudrunia @ 2006 08 21, 00:06)
Mes su vyru abu dvyniai ir sutariame puikiai thumbup.gif Kartu jau 6 metai,bet vis dar viskas puiku ir tikiuosi,kad taip ir bus smile.gif To paties zenklo atstovams imanoma sugyventi,nes jie gali buti labai skirtingi.Mes su vyru gime tais paciais metais,ir tarp musu 6 dienu skirtumas,bet mes turim ne tik panasumu,bet ir skirtumu. smile.gif


As pati dvyne ir patinka man dvynukas, tik labai baisu kaip su istikimybe...juk dvyniai tokie flirtuotojai ir nepastovus meiles fronte. Ar neperdega dvyniu meile? unsure.gif
Atsakyti