Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelės burnoje

Tai va man irgi idomu kas cia per stebuklas..smile.gif
Atsakyti
Pas mane vis būna žaizdelės.Tokios lyg duobutė būtų ir skauda labai...Tai geriausiai padeda Liugolis (Jodo purškalas.Jis šiaip gerklės problemom skirtas,bet puikiai padeda ir šiuo atveju).Šiaip niekad net nebūčiau pagalvojus jo užsipurkšt,bet kai buvau sanatorijoj ir buvo viena po kitos 2 žaizdelės,tai seselė liepė Liugolį purkšt... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 06 11, 18:42)
Pas mane vis būna žaizdelės.Tokios lyg duobutė būtų ir skauda labai...Tai geriausiai padeda Liugolis (Jodo purškalas.Jis šiaip gerklės problemom skirtas,bet puikiai padeda ir šiuo atveju).Šiaip niekad net nebūčiau pagalvojus jo užsipurkšt,bet kai buvau sanatorijoj ir buvo viena po kitos 2 žaizdelės,tai seselė liepė Liugolį purkšt... thumbup.gif  thumbup.gif

pameginkit Octenidol paskalauti, jis ir skausma nuima ir pries mikroorganizmus veikia, ilgalaikis poveikis

as liugoli atsimenu is vaikystes, kai angina buvo, man ji skyre, nelabai patogu naudotis tada buvo, bet jis nepurskiamas buvo
o Octenidol labai patogus ir veikia gerai smile.gif
]
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 06 10, 09:43)
tas pleistriukas burnos viduje klijuojamas? hmm.. nu reiks paziuret vaistinej, negalvojau, kad tokiu yra ... o jis neatsiklijuoja? o jeigu vaikas ji prasys arba dar neduok die uzsprings? idomu labai, reiks paziuret smile.gif


Tik negalvokit, kad cia yra tas paprastas, tradicinis pleistras, kuri klijuojame smile.gif
Cia yra URGO gelis - skystis. Uztepus susidaro plona ir minkšta plevele, kuri apsaugo ir padeda greiciau pagyti zaizdeliai burnoje smile.gif Isbandziau, todel galiu rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(institution @ 2009 07 27, 17:13)
Tik negalvokit, kad cia yra tas paprastas, tradicinis pleistras, kuri klijuojame smile.gif
Cia yra URGO gelis - skystis. Uztepus susidaro plona ir minkšta plevele, kuri apsaugo ir padeda greiciau pagyti zaizdeliai burnoje smile.gif Isbandziau, todel galiu rekomenduoti smile.gif

aaa.... smile.gif na, tada jau aiskiau smile.gif
idomu ar galima juo po octenisdolo uztepti? butu gal ir visai gerai, su octenidoliu uzmusi bakterijas ir tada su tuo tepaliuku.. turetu visai gerai veikti gal?
Atsakyti
Na manau, kad blogiau nebus smile.gif
Taciau URGO gelis veiksmingai veikia ir vienas smile.gif
Tokios zaizdelees burnos ertmeje vadinamos aftomis , kurios susidaro del vitaminu stokos, o kartais patys isikandame i liezuvi ar i skruosta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(institution @ 2009 07 28, 10:47)
Na manau, kad blogiau nebus  smile.gif
Taciau URGO gelis veiksmingai veikia ir vienas smile.gif
Tokios zaizdelees burnos ertmeje vadinamos aftomis , kurios susidaro del vitaminu stokos, o kartais patys isikandame i liezuvi ar i skruosta  blink.gif

graziai aprasyta, issamiai, man patinka tokie puslapiai
bet sitas gelis nedezinfekuoja, tai geriau jau abu naudoti, bus garantuota smile.gif nes nevisada zaizdeles tik del vitaminu stokos buna, o jei ir tik del to, tai vistiek yra kelias infekcijai
Atsakyti
Cia radau ta puslapiuka, kai ieskojau kaip gydyti zaizdeles burnoje. Pleistro burnai, na paprasciau gelio sudetyje yra medicininio alkoholio, kuris yra kaip tirpiklis ir suteikia zaizdelei konsistencija, bei dezinfekuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(institution @ 2009 07 28, 13:49)
Cia radau ta puslapiuka, kai ieskojau kaip gydyti zaizdeles burnoje. Pleistro burnai, na paprasciau gelio sudetyje yra medicininio alkoholio, kuris yra kaip tirpiklis ir suteikia zaizdelei konsistencija, bei dezinfekuoja smile.gif

jo, as irgi skaiciau apie sudeti. per mazai ten alkoholio, kad dezinfekuotu, jis daugiau kaip tirpiklis, nes kitaip tas gelis degintu zaizdeles, o jis nedegina, vadinasi ir nedezinfekuoja, nes kai alkoholiio yra tiek, kad deiznfekuotu, jis degina
sitas gelis daugiau kaip apsaugine plevele burnoje ( kas nera mazai, nes kiti nesilaiko, kaip supratau) o dezinfekcijai manau visgi geriau yra skalauti papildomai octenidolu
Atsakyti
Tai ir gerai, kad nera per daug alkoholio sudetyje, nes isdegintu perdaug. O beto juk mes kalbame apie zaizdeles burnos ertmeje, kur yra labai jautri zona, todel negalime naudoti labai griauzianciu preparatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(institution @ 2009 07 29, 13:19)
Tai ir gerai, kad nera per daug alkoholio sudetyje, nes isdegintu perdaug. O beto juk mes kalbame apie zaizdeles burnos ertmeje, kur yra labai jautri zona, todel negalime naudoti labai griauzianciu preparatu smile.gif

taip taip, as pilnai pritariu, kad alkoholio negali buti daug, nes tada jis nebutu toks geras, kaip cia raso, nes skaudetu naudojant
del to ir sakau, kad ezinfekcijai reikia nealkoholinio dalyko, pvz octenidolo, kuris ir nuskausmina ir oktenidinas dezinfekuoja ir jame nera alkoholio, todel nedegina ir negrauzia
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 07 29, 13:22)
taip taip, as pilnai pritariu, kad alkoholio negali buti daug, nes tada jis nebutu toks geras, kaip cia raso, nes skaudetu naudojant
del to ir sakau, kad ezinfekcijai reikia nealkoholinio dalyko, pvz octenidolo, kuris ir nuskausmina ir oktenidinas dezinfekuoja ir jame nera alkoholio, todel nedegina ir negrauzia


Dabar pati sau priestarauji smile.gif
QUOTE
per mazai ten alkoholio, kad dezinfekuotu, jis daugiau kaip tirpiklis, nes kitaip tas gelis degintu zaizdeles
Tai vadinasi toktenidas irgi nedezinfekuoja smile.gif
Atsakyti