Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelės burnoje

O tai čia ne tas vadinamas stomatitas?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2007 08 02, 12:38)
sveiki,ješkojau kažka panašaus bet neradau, todel ivedžiau nauja tema,taigi ,mano sūnui kartas nuo karto vis burnoj atsiranda žaizdeliu tai viena kuriai užgijus,atsiranda kita ir taip apie 3 kartus,tada viskas dingsta po kurio laiko viskas vėl kartojasi,tai tikrai ne stomatotas ir ne dėl vitC trūkumo,gyditoja kai pasiskundžiu nereaguoja,man visa tai nenormalu ir nžn kas čia galetu but,ir kaip padet vaikui jug jam tuo metu žiaurei skauda...gal kas esat susidure?ar seip galit ka patart?pasimetus visai...

na ir kaip sekesi issipresti problema? ar au praejo tos zaizdeles?
Atsakyti
Tai čia ir bus stomatitas sukeltas Herpės viruso pagl mane. Na aišku prie stomatito apart pūslelių ir žaizdelių dar turėtų būti smarkiai paraudusios dantenos, dantenų pakraujavimas, nemalonus kvapas iš burnos, vaiko atsisakymas valgyti... Maniškiui ir gi tai buvo (14mėn.), tos žaizdelės vadinamos aftomis. Pas mūsiškį jos net į paviršių išėjo (po lūpa). Pradžioj maniau kad šeip kažkokie spuogai išlindo bet daktarė paaiškino. Gydimas- "Kamistad N".

Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2009 03 21, 15:19)
Tai čia ir bus stomatitas sukeltas Herpės viruso pagl mane. Na aišku prie stomatito apart pūslelių ir žaizdelių dar turėtų būti smarkiai paraudusios dantenos, dantenų pakraujavimas, nemalonus kvapas iš burnos, vaiko atsisakymas valgyti... Maniškiui ir gi tai buvo (14mėn.), tos žaizdelės vadinamos aftomis. Pas mūsiškį jos net į paviršių išėjo (po lūpa). Pradžioj maniau kad šeip kažkokie spuogai išlindo bet daktarė paaiškino. Gydimas- "Kamistad N".

nieko iš išvardintu dalykų mano vaikui nebūna, ir pasakė tai tikrai ne aftos, o kas tai nepasakė , jam užeina ir praeina be jokio gydimo , nebent kai skauda kokių kamistadu patepi ir viskas...
Atsakyti
Ir dažnai kartojasi? Priežastį daktarė pasakė ?
Atsakyti
Zaizdeles burnos ertmej yra STOMATITAS, kreipkites i gydytoja ir butinai gydykites! 4u.gif

kamistad kiek zinau yra skirtas pirmiesiem dantukams o ne stomatitui.. hmmm.. idomiai, jei padeda gal ir tinka. kiek zinau daug sriubu reik valgyt tokiu atveju.
Atsakyti
Pirmiesiems dantukams skirtas KAMISTAD-BABY, kaip mum sakė- jis skirtas tik "dirglumui" nuimti, o rimtesniam dantenų uždegimui skiria KAMISTAD-N.
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2009 03 23, 17:52)
Ir dažnai kartojasi? Priežastį daktarė pasakė ?

ne nepasakė - nežino. nuomonės ne vienos ir ne dvėju gydytojų klausėm .

QUOTE(campari* @ 2009 03 24, 10:42)
Zaizdeles burnos ertmej yra STOMATITAS, kreipkites i gydytoja ir butinai gydykites! 4u.gif

kamistad kiek zinau yra skirtas pirmiesiem dantukams o ne stomatitui.. hmmm.. idomiai, jei padeda gal ir tinka. kiek zinau daug sriubu reik valgyt tokiu atveju.

Taigi jau pasakiau kas ne STOMATITAS čia. ne stomatitui nes ne stomatitas.tepaliuką naudojam skausmui nuimt jei ko rūgštesnio patenka į žaizdeles . jos ar gydomos ar ne praeina daugiausia būna 3 o šiaip viena dvi mažutes bet skausmingos...
Atsakyti
Jei ne stomatitas, tada kreipkites i kita koki gyd., kad istirtu, kokios tai zaizdeles.
Atsakyti
jei bakterinis stomatitas, tada burnyte reikia skalauti
labai gerai octenidol, jei vaikiukas mazas, tai galima octenisept sudrekinti tamponiuka ir isvalyti burnyte
jis labai svelnus vaikuciams, ir geriausiai veikia mikroorganizmus, bet ne antibiotikas, todel nebus problemus, susijusiu su antibiotiku naudojimi
Octenidol ir skausma nuima.
ji duoda vaikiukams kurie vaiku ligoninej vilniuj hematologiniame skyriuje guli, ir kai jie tuoj vaisciukus gauna nuo vezio, jiems burnyte labai isopeja, ir buten sitas Octenidol jiems yra labai gerai, patys vaikuciai praso, kad duotu skalauti
Atsakyti
Man daznai buna atsiranda tokios mazos skaudzios zaizdeles(pavadinimo nelabai pamenu), tai kiek kalbejau su vienu draugu gydytoju, tai gali buti del daugelio priezasciu: bakterijos vitaminu trukumas, nuovargis, netgi po nestumo arbo jo metu tai padazneja..

O patarima tai labai paprasta pasiule ir kolkas labai sauniai padeda, nepaisant sveikos mitybos ir sveikesnio gyvenimo budo, jei vis viena atsiranda tokia zaizdele tai nusiperku urgo pleistriuka burnos zaisdelems gydyti. Labai saunus daikciukas.Nes tai kaip ir ne vaistas, kuriu vartojima tikrai reiktu apmazinti, o labiau tokia priemone kuri sudaro tinkamas salygas zaizdelei uzgyti paciai.

Atsakyti
QUOTE(institution @ 2009 06 09, 11:13)
Man daznai buna atsiranda tokios mazos skaudzios zaizdeles(pavadinimo nelabai pamenu), tai kiek kalbejau su vienu draugu gydytoju, tai gali buti del daugelio priezasciu: bakterijos vitaminu trukumas, nuovargis, netgi po nestumo arbo jo metu tai padazneja..

O patarima tai labai paprasta pasiule ir kolkas labai sauniai padeda, nepaisant sveikos mitybos ir sveikesnio gyvenimo budo, jei vis viena atsiranda tokia zaizdele tai nusiperku urgo pleistriuka burnos zaisdelems gydyti. Labai saunus daikciukas.Nes tai kaip ir ne vaistas, kuriu vartojima tikrai reiktu apmazinti, o labiau tokia priemone kuri sudaro tinkamas salygas zaizdelei uzgyti paciai.


tas pleistriukas burnos viduje klijuojamas? hmm.. nu reiks paziuret vaistinej, negalvojau, kad tokiu yra ... o jis neatsiklijuoja? o jeigu vaikas ji prasys arba dar neduok die uzsprings? idomu labai, reiks paziuret smile.gif
Atsakyti