Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelės burnoje

sveiki,ješkojau kažka panašaus bet neradau, todel ivedžiau nauja tema,taigi ,mano sūnui kartas nuo karto vis burnoj atsiranda žaizdeliu tai viena kuriai užgijus,atsiranda kita ir taip apie 3 kartus,tada viskas dingsta po kurio laiko viskas vėl kartojasi,tai tikrai ne stomatotas ir ne dėl vitC trūkumo,gyditoja kai pasiskundžiu nereaguoja,man visa tai nenormalu ir nžn kas čia galetu but,ir kaip padet vaikui jug jam tuo metu žiaurei skauda...gal kas esat susidure?ar seip galit ka patart?pasimetus visai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera: 02 rugpjūčio 2007 - 11:40
na nejaugi niekam,niekam nieko panasaaus nera buve?
Atsakyti
mums buvo net su puslytem zaizdeles laikas nuo laiko daktarino tepaliuku patepam ir praeina nes cia tarsi burnos grybelis
Atsakyti
nu lyg ne sako ne grybelinis cia g.gif bet reikes su tuo daktarinu pabandit,kažkada pirkau jaučiu jau galiojimas pasibaiges,reik naujo.aš galvoju dar gal čia koks herpes virusas taip pasireiškia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 08 04, 12:48)
nu lyg ne sako ne grybelinis cia g.gif bet reikes su tuo daktarinu pabandit,kažkada pirkau jaučiu jau galiojimas pasibaiges,reik naujo.aš galvoju dar gal čia koks herpes virusas taip pasireiškia unsure.gif



sveikute,mano dukrytei daznokai atsiranda zaizdeles burnyteje verysad.gif mes daktarinu tepame ir ciulpem chlorchinaldin tableteles,taip ir gydomes dar paskalaudami sodos ir druskos vandeneliu.sveikite 4u.gif
Atsakyti
bet jei su druskite skalaut tai graužia gi labai,visai neblogai patept medetku alejum,bet jo gamyba kolkas sustabdita,tai užplikau medetku arbatos kai atvesta duodu skalaut,greičiau užsitraukia,ir seip prie tokiu geriau sebedinas padeda,bet kaip sužinot priežasti kodel taip buna? unsure.gif galvoju maniškis alergiškas ipač morkom tai ju niekada nevalgo gal kokio vitA ar vitE truksta?Bet atskirai vitA duot bijau verysad.gif dar mum lig neblogai padeda užtraukt tas žaizdeles CARBOSAN tepaliukas.
Atsakyti
grauze aisku tas drusku vandenelis doh.gif bet darem kaip mum Lor daktare rekomendavo.sake mums gali buti nuo dantuku isgedusiu.taip pat nuo ilgo antibiotiku vartojimo.papildomai duodavau dar bifoval gerasias bakterijas braskiu skonio.
Atsakyti
jo medetkos nuo visokiu infekciju gerai herpes negaletu buti jau butu pareiskias ir kitaip jo betkuo nepanaikinsi tai labai labai blogus virusas reikia tiketis ,kad niekada gyvenime jis neprikibs
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2007 08 04, 13:37)
grauze aisku tas drusku vandenelis doh.gif bet darem kaip mum Lor daktare rekomendavo.sake mums gali buti nuo dantuku isgedusiu.taip pat nuo ilgo antibiotiku vartojimo.papildomai duodavau dar bifoval gerasias bakterijas braskiu skonio.

mum nei vienas variantas netinka,antibijotikus paskutini karta gere beveik pries metus,dantuku sugedusiu nera visi sutvarkiti.duodu ir as ta bifoaval...daktare kazka minejo kad gal sutrikusi burnos mikroflora,bet kaip ja atstatyt nezino.. verysad.gif net nezinau kaip padet savo vaikui,jauciosi bejege del to ir nerimas ima nes nzn kas darosi verysad.gif nuo ko..o del herpio tai statistika teigia kad sio virusu uzsikrete 98proc zmonijos..
Atsakyti
g.gif Arba herpes infekcija, arba Behcheto liga (gal pavardę neteisingai parašiau?). Pirmuoju atveju tinka skalavimai su ramunėlėm, medetkom, Kamistad gelis burnytės gleivinei, jei labai daug opelių - acikloviro tabletės geriamos.
Antruoju atveju prasčiau. Tai liga iš reumatoidinių ligų grupės. Minėtos priemonės nedaug ką gelbsti. O opelių būna ir lytinių organų srityje. Gydoma prednizolonu geriamu. Jei arčiau Kaunas - važiuokit tirtis į Kauną, jei arčiau Vilnius - pas gyd. Panavienę (reumatologė).
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
na mes dabar kaip tik kaune gyvenam,bet kad gyditoja jokiu patarymu ir siuntimu neduoda sad.gif kažkaip nereaguoja i tai ka sakau,matyt atejo laikas keis daktare.na pas ji tik po viena žaizdele buna..jai užgijus atsiranda kita,ir taip trys kartus,veliau viskas dingsta kuriam laikui,paskui viskas nuo pradžiu unsure.gif ačiū visoms kas perskaite ir nepatingejo pasidalynt patirtim..
Atsakyti
mano dukrelei 8 men,pasirode pienlige ,paskui ant barzdytes spaugiukai as is pradxiu pagalvojau kad su nagu isibreze, bet paskui pamaciau gomury spaugeliu ar jie pulingi nesimato nes aptrauke pienlige.dabar ju atsirado aplink lupytes labai nerami pasidare.tepam spec,vaistineje pagamintu aliejuku,
Atsakyti