Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(vilytte @ 2007 08 07, 17:40)
O dėl cukinijų laikymo, tai čia taip spintelėj per žiemą bet kokias galima išlaikyti? Ta prasme, tiek geltonas, tiek žalias, jaunas ir senas, ilgas ir apvalias?

Cukinijas visada laikau virtuvej mirksiukas.gif Tik laukiu kol uzauga dideles, ir virkstele palieku kuo imanoma ilgesne. Tikrai laikiau ir zalias ir geltonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2007 08 07, 18:24)
Cukinijas visada laikau virtuvej  mirksiukas.gif  Tik laukiu kol uzauga dideles, ir virkstele palieku kuo imanoma ilgesne. Tikrai laikiau ir zalias ir geltonas  biggrin.gif



mama jas po lova sukiša ar ant sekcijos užkelia smile.gif
išsilaiko kuo puikiausiai.

Ir aš viena nedidelį moliūgėlį darže atradau ax.gif ax.gif
Atsakyti
Poeme, Jurginėli,
ačiū.

Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 08 07, 16:40)
Mano gegužės gale tiesiai laukan sėti turi du arbūzo dydžio moliūgus ir dar kokius 4 meliono dydžio. Šalta jiems šiemet, be to ir per drėgna, pas mane nemažai vaisių užuomazgų nupuvę. Bet sparčiausiai jie auga rudeniop jau. Nenusimink, Srauniau, gal dar užmegs ką - šiaip tai žiedus pažiūrėjus matosi, ar darosi iš jų mažas moliūgiukas (tada laukti didelio moliūgo imi) ar tuščiai žiedas nubyra. 

O dėl darbų - Aš tai braškes vis atsodinėju, kai tik koks ūsas įsišaknyja. Galvoju gal dar remontantinių žemuogių kur įmanoma gaut g.gif , manosioms jaučiu jau galas.
O dėl cukinijų laikymo, tai čia taip spintelėj per žiemą bet kokias galima išlaikyti? Ta prasme, tiek geltonas, tiek žalias, jaunas ir senas, ilgas ir apvalias?

O kas čia per veislė pirmą kartą girdžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2007 08 08, 11:19)
O kas čia per veislė pirmą kartą girdžiu g.gif

remontantinės - tai tokios, kurios dera ne vieną kartą per sezoną, o bent pora, t.y. rudeniop sunokina antrą derlių. O būna ir tokių kur dera beveik visą sezoną po truputį, ant vienos šakutės žiedai žydi, ant kitos uogos noksta. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , žiūriu visos čia jau svogūnus rauna.. g.gif na o mano dar labai gražiai žaliuoja ir "prigult" visai nesiruošia, schmoll.gif nors jau ir laikas būtų... blink.gif nežinau ką daryt doh.gif raut, guldyt... patarkit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 08 08, 10:22)
remontantinės - tai tokios, kurios dera ne vieną kartą per sezoną, o bent pora, t.y. rudeniop sunokina antrą derlių. O būna ir tokių kur dera beveik visą sezoną po truputį, ant vienos šakutės žiedai žydi, ant kitos uogos noksta. smile.gif

Ačiū 4u.gif Nu aš ir tundra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wandene @ 2007 08 08, 11:39)
Sveikos 4u.gif , žiūriu visos čia jau svogūnus rauna.. g.gif  na o mano dar labai gražiai žaliuoja ir "prigult" visai nesiruošia, schmoll.gif  nors jau ir laikas būtų... blink.gif  nežinau ką daryt doh.gif  raut, guldyt... patarkit verysad.gif

na aš irgi dar lūkuriuoju, maniškiai jau gulinėja, tačiau dar ne masiškai. tačiau galvos matosi jau subrendę, palauksiu savaitgalio, nutaikysiu giedresnį orą ir matyt lupsiu derlių ax.gif
Atsakyti
pavardinsiu musu sodo lysves smile.gif

1 plati lysvė - braškės
2 lysvė - zieminiai svogūnai ir krapu belenkeip
3 lysvė - garbanotosios petražolės ircesnaikai kur laiškai valgomi, tokiau morkos ir zieminai cesnakai
4 lysvė - violetinės salotos sėkli, šparaginės pupelės, placialapės petrazolės, kalendros, agurkai, burokai ir gale krapai
5 lysvė - porai ir augurkai
6 lysvė - paprastros salotos sėklai, kalafijorai ir agurkai

Šiltnamis: pomidorai, gale agurkai ir kamputy kalendros
Atsakyti
QUOTE(Wandene @ 2007 08 08, 11:39)
Sveikos 4u.gif , žiūriu visos čia jau svogūnus rauna.. g.gif  na o mano dar labai gražiai žaliuoja ir "prigult" visai nesiruošia, schmoll.gif  nors jau ir laikas būtų... blink.gif  nežinau ką daryt doh.gif  raut, guldyt... patarkit verysad.gif


manau kad reik dar palaukt. gal kiek vėliau sodinai g.gif
sodyboj turiu dar kelias lysves, tai ten irgi laiškai žali. Palauksiu kol ims gelsti smile.gif o jau tada lotuliukas.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 08 08, 10:22)
remontantinės - tai tokios, kurios dera ne vieną kartą per sezoną, o bent pora, t.y. rudeniop sunokina antrą derlių. O būna ir tokių kur dera beveik visą sezoną po truputį, ant vienos šakutės žiedai žydi, ant kitos uogos noksta. smile.gif

Dar vienas klausimėlis pasistojo ax.gif o jos iš sėklų ar iš daigų ir kur jų gaut bigsmile.gif ta prasme sėklų ar daigų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2007 08 08, 14:35)
Dar vienas klausimėlis pasistojo ax.gif o jos iš sėklų ar iš daigų ir kur jų gaut bigsmile.gif ta prasme sėklų ar daigų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

daigai, žinoma, geriau - derliaus greičiau sulauksi. Jei neturi kas iš pažįstamų pasidalintų, tai dairykis augalų mugėse būna. Pavasarį ir senukai daigeliais prekiauja. Sakyčiau gal netgi kika flora augalų prekybos aikštelėse yra tekę matyti g.gif
Atsakyti