Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(vira @ 2010 02 23, 08:19)
Daiva,o kaip galvos tada g.gif labai pelenuotos būna? Nors geriau pelenuotos,negu kirminuotos biggrin.gif


Ir aš mastau - ar žemę po jais barstyti, ar ant pačių kopūstų?
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 02 23, 08:19)
Daiva,o kaip galvos tada g.gif labai pelenuotos būna? Nors geriau pelenuotos,negu kirminuotos biggrin.gif

Manau,kad gali tą žemę naudoti,ypač jei kokių stimuliatorium dar daigus palaistysi...Aš kažkada naudojau - viskas gerai buvo 4u.gif


Labas rytas,

Chm g.gif kazkodel niekad nepastebejau, kad jos pelenuotos - gal lietus nuplauna greit ir su rasa kazkiek nuvarva mirksiukas.gif

Dekui del zemes, matyt reikes pabandyti 4u.gif

Jei nori dirva patresti, tada barstai zeme, bet jei reilkia apsiginti nuo kenkeju - reikia tiesiai ant augalo, as kartais tiesiog ant kirminu uzbarstau, tai jie is karto rangytis pradeda, nezinau ka jiems tie pelenai daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 23 vasario 2010 - 08:29
QUOTE(saintlina @ 2010 02 22, 22:30)
''Super sweet'' bus auksti, juos geriau siltnamyje auginti.
Pas mane paprikos sudygo stebuklingai greit - per 4-5 dienas. Baklazanai dar greiciau. O pomidorai kazkokie nesusitare - vieni staigiai sudygo, kitu iki siol nematau  g.gif  Bet ju po kelias seklytes kol kas sejau.


Ka rimtai blink.gif Lyg raso, kad tinkami auginti ne po plevele,o lauke blink.gif Tai turetu nebuti aukstaugiai doh.gif


Vat tokius turiu g.gif
Atsakyti
Kas dėl kopūstų, tai mano uošvė, kopūstų galvas apdeda pomidorų lapais. Nežinau, ar gelbėja, neįsigilindavau kažkaip. Bet ji tiki, kad kažkiek padeda. Tuo pačiu ir pelenais barsto, tik ne ant galvų, o ant žemės. Aišku, geriausiai turbūt agroplėvele dengti, kad kenkėjai nepadėtų kiaušinėlių.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 23, 09:01)
Ka rimtai  blink.gif  Lyg raso, kad tinkami auginti ne po plevele,o lauke blink.gif  Tai turetu nebuti aukstaugiai doh.gif
Vat tokius turiu g.gif


nuorodoje nepazymi, bet Super sweet 100 siaip indeterminantiniai (aukstaugiai). Gali bandyt lauke augint, tik atramas reik sugalvot. Jei bus lietinga vasara, reikes ir priedangeles kokios.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 02 23, 00:30)
Pas mane paprikos sudygo stebuklingai greit - per 4-5 dienas. Baklazanai dar greiciau. O pomidorai kazkokie nesusitare - vieni staigiai sudygo, kitu iki siol nematau  g.gif  Bet ju po kelias seklytes kol kas sejau.

Pas mane baklažanai irgi greitai sudygo, jau kokių 2cm, tik kažkodėl dalis jų "numiro", bet taip įdomiai 1oje indelio pusėje g.gif gal perlaisčiau, gal per karšta, gal per šalta biggrin.gif O iš pomidorų tai "Moneymaker" ir "Agata"jau lenda thumbup.gif
Atsakyti
as irgi jau pasisodinau vienos rusies baklazanu pabandymui.... tai dar laukiu kol islys.... tikiuos viskas geeerai bus... .nes pirmi metai kai auginsiu baklazanus.....
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2010 02 22, 22:29)
Zieminius ridikus jau pora metu auginau. Juo seti reikia vasara, birzelio menesi, paskui kai sudygsta tai persodinu daigelius didesniais tarpais. Laikosi per ziema gerai, tokiom pat salygom kaip burokai, morkos - tiesiog rusyje i smeli sukist. Kai nebelieka visai darzoviu, ypac tokiu metu kaip dabar, man tie ridikai be galo skanu pasidaro smile.gif Sutarkuoji su burokine tarka, dar grietines arba majonezo, ir salotos.

reiks ir man pabandyti ridikų pasisėti birželį,sako žiemą gerai vidų išskobti ridiko ,medaus įdėti ir tą skystį nuo kosulio vartoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 02 23, 19:44)
reiks ir man pabandyti ridikų pasisėti birželį,sako žiemą gerai vidų išskobti ridiko ,medaus įdėti ir tą skystį nuo kosulio vartoti  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš dažnai darau tokius vaistus nuo kosulio smile.gif
Atsakyti
Lenda po truputi laishkai mano buteliniame svogunu darze assa.gif
Atsakyti
Auginau vienais metais baklažanus, nieko nepavyko verysad.gif Net neužmezgė vaisių, kažkaip nužydėjo ir viskas verysad.gif Prieš anytą daržininkę buvo gėda lotuliukas.gif doh.gif Gal pasidalinsit paslaptimis?
Nusipirkau šiemet sėklyčių, kurių niekad neauginau doh.gif lotuliukas.gif pupų, šparaginių pupelių, žieminių ridikų, kaliaropių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 23, 19:44)
Lenda po truputi laishkai mano buteliniame svogunu darze  assa.gif

maniškiai irgi iškiše snapelius jau thumbup.gif
Atsakyti