Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Ačiū už patarimus 4u.gif
Bandysiu dar kartą, nors žadėjau atsisakyt.
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2010 02 22, 13:35)
Vakar nagrinėdama nasturčių sėklas radau parašyta, kad tinka jas sėti tarp kopūstų, atbaido baltukes. tik kaži koks vaizdas "nasturtės kopūstuose"?

Įsivazduoju, kad labai gražiai turėtų atrodyt thumbup.gif . Reiks ir tai pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 22, 11:04)
Ačiū, Gapo 4u.gif Aš ir noriu ankstyvų-greitam vartojimui, o vėlyvų -raugimui ir žiemai pasidėti. Tik nežinau kokių veislių pirkti, nes pernai vėlyvi nesusuko galvų doh.gif Aš gal ne taip klausimą susformulavau blush2.gif

Aš jau kelinti metai auginu ankstyvus Resistor, jie ilgai nesusprogsta. Pakelyje būna 45 sėklos, tai sėju pusę, pakelio dviem metams užtenka.
O ilgam laikymui pernai sėjau Kingston - jie labai ilgai laikosi, bet šiemet panorau išbandyt kitokius ir nusipirkau Ramco (atseit labai tinka rauginimui) ir Quistor (šituos esu jau auginusi - man jie tokie skanūs, nes ne tamsiai žali, laikosi trumpiau nei Kingston)
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 02 22, 12:35)
Vakar nagrinėdama nasturčių sėklas radau parašyta, kad tinka jas sėti tarp kopūstų, atbaido baltukes. tik kaži koks vaizdas "nasturtės kopūstuose"?


Aš tai iš vaikystės pamenu, kad man po balkonu augo nasturtės tai visada budavo gausiai kopūstinėm kirmėlėm nusėtos g.gif
I
Ir dar va ką rojaus soduose radau :

" Nasturtes pažeidžia bakteriozės, pilkieji puviniai, rūdys, dėmėtligės, amarai, kopūstinės kandys ir baltukai, spragės, pelėdgalviai."

http://www.rojaussod...snis.php?id=495
Atsakyti
smile.gif pas mane irgi nasturtes buvo kirmelem nusestos,ir kiek atsimenu pas kitus,tai visada taip.del to as ju neauginu rolleyes.gif
Atsakyti
As planuoju nasturtem apsodinti komposto deze, maciau foto, man visai graziai pasirode.
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 02 22, 15:12)
Aš tai iš vaikystės pamenu, kad man po balkonu augo nasturtės tai visada budavo gausiai  kopūstinėm kirmėlėm nusėtos g.gif

o gal čia ir visa paslaptis: kopūstinis baltukas puola nasturtas ir kopūstai lieka švarūs g.gif
pernai sėjau nasturtas gėlyne, visai sėkmingai žydėjo ir niekas jų nepuolė ax.gif
Atsakyti
Nu kaip idomiai g.gif Mes kiekvienais metais sodyboj aplink nama susejam nasturtas i tokia absoliuciai mano akim beviltiska smeleta akmenuota zeme, jos puikiai suzelia, nustelbia visas piktzoles ir tokiu vesliu aukstu kilimu graziausiiai zydi visa vasara, niekas pas mus ant ju nesedi ir niekas nevalgo g.gif Mane labiausiai tai zavi, kad visiskai jokios prieziuros nereikia, vandens tik is slango papilu kartais, kai jau visai lietaus nerasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 22 vasario 2010 - 14:56
QUOTE(*Inga:) @ 2010 02 22, 10:12)
Aš buvau kelis žiedinius pasisodinus, bet kirminai suėdė verysad.gif . Nenorėjau purkšt chemikalais. Gal kokią patikimą natūralią apsaugą nuo tų parazitų žinote,ar nuorodėlę įmest galėtumet ax.gif .


Vos tik pasodinusi bet kokius kopūstus, iškart uždengiu agro plėvele. Ją nudengiu tik, kai reikia ravėti ar laistyti. Jokie kirminai nenugraužia ir chemijos nereikia. Pernai tiek priaugo žiedinių kopūstų, kad visų nesunaudojau.
Atsakyti
as pernai prisisodinau nasturtu ir darze ir gelyne,tai kirminai kaip pirstai buvo. Isroviau nes issigandau kad ant kitu augalu nepereitu kai neliks ka valgyti schmoll.gif
Papildyta:
ir dar pridursiu kad jos labai isbujojo darze uzgoze kitas darzoves
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 21, 17:23)
O as jau gal pasikartosiu - bet neuzfiksavau... kokia agurku veisle geriau rinktis sodinti i dirva ir, kad nereiketu ypatingai daug laistyti, kad nebutu labai kartus paskui, ir, kad neuzaugtu tinkami tik karvems serti? 4u.gif


as agurku nelaistau. Pas mus jie tolokai nuo namo auga, kibirais neprinesiosi vandens. Pridengiu agroplevele tikriausiai iki kol zydet ruosiasi. Priauga baisingi kiekiai. Yra veisles agurku, kurie kartus nebuna. Is mano augintu Borus, Julian ir Cornishon de Paris karciu nebuvo. Raso, kad yra ir veisliu, kurios neperauga. Na bet mano supratimu visvien reik skint kasdien ar kas antra diena.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Gal kas bandete pomidorus dirvoje auginti? Idomu ar imanoma butu uzsiauginti pomidoru neturint siltnamio ax.gif

Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2010 02 22, 18:57)
Sveikos merginos  4u.gif

Gal kas bandete pomidorus dirvoje auginti? Idomu ar imanoma butu uzsiauginti pomidoru neturint siltnamio ax.gif

neturiu šiltnamio, bet pomidorų užsiauginu. Tiesa, nuo orų labai priklauso, tarkim pernai kai orai buvo lietingi, tai tik pradėjo nokti ir vėsu pasidarė, rūkai užėjo, tai teko išskinti ir baigti nokinti kambary, o iki tol gal kokias tris vasaras be vargo pomidorų prisiaugindavau. Taigi, bandyti galima, tačiau orų nesuplanuosi...
Atsakyti