Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(georgiana @ 2010 02 22, 09:43)
bet gal jiems siltnamyje labiau tiktu, atejo is UK g.gif

visas egzotikas-dar nebandytas, sėčiau šiltnamyje.
Merginos, gal patartumėt kokius kopūstus (ankstyvus ir vėlyvus) pirkti?
Atsakyti
Žiūrint, kaip greitai ir kaip ilgai naudosit, diasaja. Vasariniam derliui geriau ankstyvi. O vėlyvi, visai kitokie, jie kitaip laikosi žiemą. Kiek žinau, tik juos galima ir raugti. Bent jau taip mes darydavom.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 02 22, 09:43)
gal kuri auginote situos parsisiunciau ir bandysiu seti, raso kad seti i lauka reiketu, bet gal jiems siltnamyje labiau tiktu, atejo is UK g.gif
http://www.naturehil...umber_lemon.jpg


Manau, kad va čia tas pats augalas arba labai panašus auginimo prasme, pasiskaitykit lietuviškas auginimo rekomendacijas :
http://sodai.lietuvo...citrininis.html
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 22, 09:53)
Žiūrint, kaip greitai ir kaip ilgai naudosit, diasaja.

Ačiū, Gapo 4u.gif Aš ir noriu ankstyvų-greitam vartojimui, o vėlyvų -raugimui ir žiemai pasidėti. Tik nežinau kokių veislių pirkti, nes pernai vėlyvi nesusuko galvų doh.gif Aš gal ne taip klausimą susformulavau blush2.gif
Atsakyti
Aš buvau kelis žiedinius pasisodinus, bet kirminai suėdė verysad.gif . Nenorėjau purkšt chemikalais. Gal kokią patikimą natūralią apsaugą nuo tų parazitų žinote,ar nuorodėlę įmest galėtumet ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 22 vasario 2010 - 10:13
Sveikos merginos,
pasiskaiciau apie moliugus, cukinijas kokias sodinate, siemet ir as sodindiu. O ar bandet kas arbuza auginti? as nusipirkau seklu, parasyta kad ankstyvi, idomu ar uzaugs?

Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 02 22, 11:41)
O ar bandet kas arbuza auginti? as nusipirkau seklu, parasyta kad ankstyvi, idomu ar uzaugs?

Auginau. Jeigu labai karšta vasara-užaugs ir lauke, bet aš nerizikuosiu-šiemet auginsiu šiltnamyje.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 22, 10:45)
Auginau. Jeigu labai karšta vasara-užaugs ir lauke, bet aš nerizikuosiu-šiemet auginsiu šiltnamyje.


Sakykit, o kaip seti? tiesiai i siltnami? As galvoju ant palanges paseti, paauginti, ir i lauka arba siltnami tada perkelti.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 02 22, 11:12)
Aš buvau kelis žiedinius pasisodinus, bet kirminai suėdė verysad.gif .


kaimyne apdeda galvas su zhliuge (piktzole), matomai tas kvapas atbaido tuos viksrinius drugelius, niekada pas ja kalafijorai kirminais neapeina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 02 22, 10:12)
Aš buvau kelis žiedinius pasisodinus, bet kirminai suėdė verysad.gif . Nenorėjau purkšt chemikalais. Gal kokią patikimą natūralią apsaugą nuo tų parazitų žinote,ar nuorodėlę įmest galėtumet ax.gif .


As nuolat pabarstau paprasciausiais pelenais ir krosnies - visi kirminai issilaksto mirksiukas.gif
Apskritai pelenai labai padeda ir nuo kopustinio baltuko ir nuo amaru, visad barstau jais ridikelius (reik nepaveluot, tik islenda lapukai darze ir beriu, nes nueda juos akimirksniu), burokelius, serbentus vienais metais gelbejau pelenais, nes amaras buvo isisukes. Reik tik ziuret kad bent keleta dienu lietus nenuplautu.

Merginos,,as apie daiginima turiu klausimuka - ar jus naudojate antra karta zeme daiginimui? Tarkim kazka ispikavot ar persodinot ir liko ta kompostine zeme....seniau isversdavau tiesiog i siltnami, siemet labai daug visko seju, tai ir galvoju ar galima antrasyk naudoti (gal patresus or something biggrin.gif )....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 22 vasario 2010 - 11:17
QUOTE(pukiota @ 2010 02 22, 10:52)
Sakykit, o kaip seti? tiesiai i siltnami? As galvoju ant palanges paseti, paauginti, ir i lauka arba siltnami tada  perkelti.


taip, reiktu namie paseti, paauginti ir tada - į šiltnamį. Bet neskubėkit sėt, nes jie labai greit auga.
Aš pernai bandžiau augint lauke - nepavyko. Uzmezge, bet sunokint nespėjo. Nepakankamai karšta vasara buvo.

Papildyta:
QUOTE(*Inga:) @ 2010 02 22, 10:12)
Aš buvau kelis žiedinius pasisodinus, bet kirminai suėdė verysad.gif . Nenorėjau purkšt chemikalais. Gal kokią patikimą natūralią apsaugą nuo tų parazitų žinote,ar nuorodėlę įmest galėtumet ax.gif .


mes irgi barstom pelenais smile.gif
Atsakyti
Vakar nagrinėdama nasturčių sėklas radau parašyta, kad tinka jas sėti tarp kopūstų, atbaido baltukes. tik kaži koks vaizdas "nasturtės kopūstuose"?
Atsakyti