Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(saintlina @ 2010 02 21, 14:12)
as irgi tik lauke auginu agurkus. Labai pernai pasiteisino man Borus, Julian ir Cornishon de paris. Be proto derlingi, konervavimui super tiko  thumbup.gif  Siemet be siu dar pirkau Rufus ir Mandy.

Kur pirkai?
Atsakyti
na va ir as jau 4 dienikes kaip uzsisakius esu is ebay seklyciu visokiausiu..... tikiuos savaiteles pradzioj jau gausiu!!!! dar norejau juus paklaust del zirniu... praeitais metais pas mociute buvo be proto skaniu zirniu... tiekilgai derejo, ir taip gausai buvo, tokie sultingi ir laaaabai skanus... tik va dabar ji nzn kokia ten ta veisle buvo.... gal jus ka galit rekomenduoti???
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 21, 12:14)
Beje, kažkuri čia ieškojo apvalių cukinijų. Maximoj yra Di nizza.



As ieskojau - radau jau smile.gif Bet pati siandien Maximoje buvau - apziurejau ten esancias seklas, bet nemaciau g.gif


QUOTE(diasaja @ 2010 02 21, 13:03)
jeigu kas dar neauginote cukinijų ir nežinot kokias pasirinkti-siūlyčiau šviesiai žalias (beveik kaip baltos), jų odelė žymiai plonesnė, tai mažiau vargo.


As turiu tokias - user posted image - jos skaitosi sviesios?
Papildyta:
Ir is viso - jusu cia prisiskaiciusi jau galvoju ar ir man keliu agurkeliu nepasisodinus lauke ax.gif Neplanavau visai sodinti pomidoru - o dabar jau atskira nedideli siltnamiuka jiems darysiu doh.gif

Apetitas dideja - bet ar spesiu as viska doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 21, 16:45)
Kur pirkai?


Julian, Borus ir Cornishon de paris - Zaliajam centre. Mandy ir Rufus - nepamenu dabar gerai blush2.gif Ar parduotuvej 'Viskas sodininkams' Justiniskese, ar Kalvariju turguj.. blush2.gif
Atsakyti
O as jau gal pasikartosiu - bet neuzfiksavau... kokia agurku veisle geriau rinktis sodinti i dirva ir, kad nereiketu ypatingai daug laistyti, kad nebutu labai kartus paskui, ir, kad neuzaugtu tinkami tik karvems serti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 21, 18:23)
O as jau gal pasikartosiu - bet neuzfiksavau... kokia agurku veisle geriau rinktis sodinti i dirva ir, kad nereiketu ypatingai daug laistyti, kad nebutu labai kartus paskui, ir, kad neuzaugtu tinkami tik karvems serti? 4u.gif

smile.gif visi agurkai megsta dregme,laistyti reikia visus smile.gif pasiskaitykit puslapius ankstesnius,rasit nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Zinau, kad reikia smile.gif Ale mes savo darzan nuvaziuojam tik savaitgaliais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 21, 18:19)

As turiu tokias - user posted image - jos skaitosi sviesios?



Tavo žalios. Va tokios:
Atsakyti
A, tokiu net nemaciusi... Atrodo kaip agurociai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 21, 19:57)
Tavo žalios. Va tokios:

Pernai auginau.Bet visada stengiuosi daugiau spalvų ,rūšių auginti.Juk visur vis skirtingi vitaminai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 02 21, 20:07)
Bet visada stengiuosi daugiau spalvų ,rūšių auginti.Juk visur vis skirtingi vitaminai  smile.gif .

drinks_cheers.gif Ir dar, merginos, jei turit komposto krūvą, tai cukinijoms ir moliūgams labai gerai ant komposto krūvos, o ir darže kitų daržovių neužgožia.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 02 21, 19:07)
Pernai auginau.Bet visada stengiuosi daugiau spalvų ,rūšių auginti.Juk visur vis skirtingi vitaminai  smile.gif .



Kurias auginai? O skirtingu spalvu cukinijose skirtingi vitaminai?
Man labiausiai tai tos tamsiai zalios patikdavo ax.gif

O va siemet kokias turesiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 21 vasario 2010 - 19:13