Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(satanele @ 2010 02 20, 23:13)
Su pomidorais aišku , o kokius agurkus sėti, bet aš tik laukui, į šiltnamį sodinu tik pomidorus ax.gif


as irgi tik lauke auginu agurkus. Labai pernai pasiteisino man Borus, Julian ir Cornishon de paris. Be proto derlingi, konervavimui super tiko thumbup.gif Siemet be siu dar pirkau Rufus ir Mandy.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 21, 12:14)
Jau įsigijau agurkų Octopus


kur pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
Octopus pirkau Kaune Bazės 12sand. Jų skyrius yra dabar dar gale bazės daržovių turguj.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 21, 13:35)
Octopus pirkau Kaune Bazės 12sand. Jų skyrius yra dabar dar gale bazės daržovių turguj.

aciuks.gif
Atsakyti
sakykit norejau paklaust... kiek pvz jus pakeliu seklu pasisodinat pomidoru per sezona?? kazkaip uzsisakineju, ir galvoju ar as cia ne per daug uz uzsimojau..... na vidutiniskai kiek mazdaug....
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 02 21, 15:18)
kiek pvz jus pakeliu seklu pasisodinat pomidoru per sezona?? kazkaip uzsisakineju, ir galvoju ar as cia ne per daug uz uzsimojau.....  na vidutiniskai kiek mazdaug....

užtektų ir vieno pakelio, bet norisi turėti įvairių, tai ir perku kelis. Šiemet nepirksiu nei vieno pakelio, nes turiu nuo pernai. Kiek pas tave šiltnamį tilps daigų?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 21, 15:03)
jeigu kas dar neauginote cukinijų ir nežinot kokias pasirinkti-siūlyčiau šviesiai žalias (beveik kaip baltos), jų odelė žymiai plonesnė, tai mažiau vargo.

io labai aciu uz patarima labai megstu cukinijas bet ogele buna kietoka nors as dazniausiai vasara tai jas dar mazas skinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2010 02 21, 15:34)
io labai aciu uz patarima labai megstu cukinijas bet ogele buna kietoka

aš pernai šių sėklų negavau verysad.gif o šiemet pas mane ant komposto puikuosis jau šios šviesiai žalios thumbup.gif
Atsakyti
as keikveian met laukinius agurkus perku ivairiausiu seklu,o daugiausia,tai kornisonus-rufus.juos seimyna labiausiai megsta ,o ypac vaikai.skeni kiekviena diena ir pliusas,kad jie mazyciai.tai si pavasari sesiu ju daugiausia thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 21, 15:38)
aš pernai šių sėklų negavau verysad.gif o šiemet pas mane ant komposto puikuosis jau šios šviesiai žalios thumbup.gif

Man irgi tos šviesiai žalios thumbup.gif Sėklos jau laukia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 02 21, 14:18)
sakykit norejau paklaust... kiek pvz jus pakeliu seklu pasisodinat pomidoru per sezona?? kazkaip uzsisakineju, ir galvoju ar as cia ne per daug uz uzsimojau.....  na vidutiniskai kiek mazdaug....


tai kad pakelis pakeliui nelygus.. vienam daug seklyciu buna, kitam visai mazai. Be to, priklauso ir nuo to, kiek skirsit vietos pomidoru auginimui, kokie jusu seimos poreikiai. Juk vienam 20 daigu pomidoru per akis, o kitam - pvz, man - ir 150 mazai buvo biggrin.gif

O is pakelio galit ir nesodinti visu seklyciu, pasilikti kazkiek kitiems metams. Man kuo daugiau skirtingu, tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas kada nors bandėt Garden Gobbler?
Atsakyti