Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Ar kas skaitėt šitą knygą? Ar verta pirkti?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 20, 14:29)
Ar kas skaitėt šitą knygą? Ar verta pirkti?

turiu tokią drinks_cheers.gif
sakyčiau ji visai nebrangi, bent jau prisimenu, kad tikrai nedaug mokėjau, o turinys man visai patinka- trumpai ir aiškiai viskas. Beje, paskui pastebėjau, kad nemažai info yra iš svetainės www.organic.lt, tarkim apie sėjomainą, sugretintą auginimą, bet nesigilinau, gal ten autorės susiję su tuo www unsure.gif
tiesa, labiausiai man patiko skyreliai apie natūralių raugų tręšimui ar apsaugai nuo kenkėjų gamybą, iliuostruota info apie vabalus sodo geradarius, kad neištrūčytum blogiukais palaikius biggrin.gif augaliukų paveikslėlai, kokie kokias dirvos savybes identifikuoja, t.y. ko trūksta ar per daug dirvožemyje jei auga tam tikri augalėliai
vienu žodžiu, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 20 vasario 2010 - 13:40
QUOTE(diasaja @ 2010 02 20, 13:29)
Ar kas skaitėt šitą knygą? Ar verta pirkti?

aš irgi visas knygas tam puslapy peržiūrėjau ir ant šitos spragtelėjau su pele tongue.gif sudomino pavadinimas.
Atsakyti
Darnu darza siandien nusipirkau Knygu mugej uz 5 Lt ax.gif
Atsakyti
O as jau ridikus pasejus ir jau dygsta, dar ir kelias salotas pasejau, nu ziuresiu gal man pasiseks.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 02 20, 14:42)
Darnu darza siandien nusipirkau Knygu mugej uz 5 Lt  ax.gif

ogo ,kaip pasisekė thumbup.gif smagaus skaitymo 4u.gif

QUOTE(daivasen @ 2010 02 20, 14:59)
O as jau ridikus pasejus ir jau dygsta, dar ir kelias salotas pasejau, nu ziuresiu gal man pasiseks.... ax.gif

pasiseks daivasen,kaip gali nepasisekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 02 20, 15:42)
Darnu darza siandien nusipirkau Knygu mugej uz 5 Lt  ax.gif

Net pavydu .... blush2.gif
Atsakyti
atsikraustau is anos temos i sita rolleyes.gif


anoj termoj nepejau parasyt bet as tik kalusiau ar yra parsisiust PROTINGAS SODAS o ne kiek man kainuos atspausdinti ir ar apsimoka, kad vogta dovanot ir ttt.

cia jau man spresti kas man apsimoka gal man siuo metu jios yra brangios pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 20 vasario 2010 - 18:16
QUOTE(zylute81 @ 2010 02 20, 18:15)
gal man siuo metu jios yra brangios pirkti...

vienas vogtas failiukas - 2 tūkstančiai litukų. 2X3=6 knygos x 2.000=12.000Lt. Turtinga ponia esat, kad tiek už 6 knygas galit leist sau išleist laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 20, 19:23)
vienas vogtas failiukas - 2 tūkstančiai litukų. 2X3=6 knygos x 2.000=12.000Lt. Turtinga ponia esat, kad tiek už 6 knygas galit leist sau išleist  laugh.gif

gal neskaičiuokit svetimų pinigų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 20, 15:37)
Net pavydu .... blush2.gif

darnus daržas 4u.gif
Atsakyti
as irgi puoliau ieskot visu isgirtos knygos apie protinga siltnami... tai vakar su vyru susede studijavom.... labai patiko jo siuloma ieja, po nedideli siltnamiuka- kiekvienai rusies darzovie.... itariu gal siemet reikes isbandyt taip...nes turbut vyrioks nespes sukonstruot tikro , didesnio...
Atsakyti