Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(pukiota @ 2010 02 17, 08:34)

Siandien paprikas ir pomidorus sesiu, skaiciau kad tinkama diena.



Pomidorus sėju apie kovo 8d smile.gif
Atsakyti
Šiandiena po truputį pasėjau pomidorų, paprikų, baklažanų, pipirnių, čiliukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 17, 08:04)
GAPO , tavo pomidoriukai jau šiemetiniai  thumbup.gif

Taip, visgi jie daugiamečiai, tai galima įnešti rudenį į namus. Tik blogai padariau, kad kai atėjo ramybės metas, neapskabiau, dabar ta viršūnė patįso, nulinko. Visai ne krūmas toks, kaip turėtų būti. Išaugo pora šoninių ūglių. Auga dabar, kaip svyranti gėlė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 17, 09:37)
Taip, visgi jie daugiamečiai, tai galima įnešti rudenį į namus. Tik blogai padariau, kad kai atėjo ramybės metas, neapskabiau, dabar ta viršūnė patįso, nulinko. Visai ne krūmas toks, kaip turėtų būti. Išaugo pora šoninių ūglių. Auga dabar, kaip svyranti gėlė. ax.gif

O aš kvaiša nepasilikau , nors turėjau labai gražų vazoninuką,nieko jau sudygo kikti bigsmile.gif
Atsakyti
ui ui ui kaip aciu....... na reikes tada darytis sarasiuka, ir bandyt skaitinet daugiau, kas cia ir kame....
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 17, 09:37)
Taip, visgi jie daugiamečiai, tai galima įnešti rudenį į namus. Tik blogai padariau, kad kai atėjo ramybės metas, neapskabiau, dabar ta viršūnė patįso, nulinko. Visai ne krūmas toks, kaip turėtų būti. Išaugo pora šoninių ūglių. Auga dabar, kaip svyranti gėlė. ax.gif


oho bigsmile.gif
o cia kuri rushis?? g.gif
as savo visus balkoninukus ramiai ishmeciau rudeni g.gif
Atsakyti
Tie patys, balkoninukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 02 17, 11:06)
Tie patys, balkoninukai wink.gif


ta prasme nesvarbu, ar Vilma, ar Balkonz...., ar pan - visi gali per ziema namie sau toliau augti? g.gif
man jie apie spalio menesi tokie numenke visai pasirode, tai nurinkau visus pomidoriukus ir ishmeciau likusius stiebus blush2.gif
O juos (stiebus) pasibaigus pomidoriukams reik nukarpyt ? ar jiems reikia tada nuolatines prieziuros, laistymo ar galima tiesiog palikt ramybeje keliems menesiams?
Atsakyti
yra dvi identiškos temosa apie daržoves, kita tema "Noriu savo daržovių". Anoje temoje kilo mintis, kad kažkurią iš šių dviejų pabaigus nebeatidarinėti naujos, o tęsti vieną, kad nereikėtų blaškytis vienodose diskusijose. Turėkim tai omenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 17, 10:16)
ta prasme nesvarbu, ar Vilma, ar Balkonz...., ar pan - visi gali per ziema namie sau toliau augti?  g.gif
man jie apie  spalio menesi tokie numenke visai pasirode, tai nurinkau visus pomidoriukus ir ishmeciau likusius stiebus blush2.gif
O juos (stiebus) pasibaigus pomidoriukams reik nukarpyt  ?  ar jiems reikia tada nuolatines prieziuros, laistymo  ar galima tiesiog palikt ramybeje keliems menesiams?

Nesvarbu, pomidoras yra daugiametis, tik mes neturėdami sąlygų auginame, kaip vienmečius. Numenkę, nes atidavę visas jėgas vaisiams.
Genėti galima, jau minėjau, kad aš pati neapgenėjau, o jau kai sukrovė žiedus, per vėlu. Ne visus žiedus purčiau, nes pamaniau, kad saulės dar mažai, nesubrandins vaisių, vargs.
Ramybės metu laisčiau rečiau, laikiau ant palangės, šiek tiek vėsesnėj vietoj, jau tik kai pamačiau žiedų užuomazgas, atsargiai persodinau. Dabar laistau dažniau ir perkėliau, kur šilčiau. Tik gaila, kad saulė padžiuginusi kurį laiką, vėl nepasirodo. doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif turiu salotines cikorijos seklu.dar neauginusi.kada cia ja seti reiketu g.gif ir ar ju neapseda kirmeles,kaip ant kopustu ax.gif
Atsakyti
Gapo, na kaip įdomiai!
Aš saviškių neišsaugojau, numenko visai jie, tai gruodžio pradžioj nuskyniau paskutinius pomidoriukus, o stiebus, tiksliau - jau tik stagarus, dar po savaitės išmečiau... Įtariu, kad jiems pernelyg vėsu buvo...
Atsakyti