Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

O aš turbūt sėsiu tiesiai salotasį šiltnamį.Nepasitvirtino,man pernešant daigus.Kiek su jais žaidimo,o užauga vienodai,ar su daigais ar tiesiai sėjant. g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
o as tai dabar galvoju, kada reikia pradeti siltnami aptraukineti pleleve kad galeciau ansciau viska sukisti i ji???? turiu galvoje salotas ir koki ridikeli g.gif pernai jei gerai pamenu tai balandzio vidury pomidorus sukisau, bet manau galima anksciau pradeti kazka sodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2010 02 16, 13:17)

o as tai dabar galvoju, kada reikia pradeti siltnami aptraukineti pleleve kad galeciau ansciau viska sukisti i ji????

kai žemė atšils, nes mes šiltnamio apačią, kur baigiasi plėvelė žemėmis apkasę. O dar reikia vieną šiemet statyti,tai laukiu kol atšils.
Atsakyti
hi.gif niekad neauginau rabarbaru.. blush2.gif kaip ten su ju augimu g.gif taip prie blyneliu uzsinorejau rabarbaru uogienes... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 16, 13:52)
hi.gif niekad neauginau rabarbaru.. blush2.gif kaip ten su ju augimu g.gif

jokių problemų, kaip piktžolė auga.
Atsakyti
O gal kuri zinot ar ridikelius galima uzsiauginti namuose valgymui?
Atsakyti
Sveikos darzininkes, noreciau ir as prie jusu prisijungti 4u.gif
Labai laukiu pavasario kada atsils. Jau pasisejau kopustus, ir beje sudygo, auga, stiebiasi dienom daigeliai. Tik galvoju kad per anksti pasodinau g.gif

Papildyta:
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 16, 13:52)
hi.gif niekad neauginau rabarbaru.. blush2.gif kaip ten su ju augimu g.gif taip prie blyneliu uzsinorejau rabarbaru uogienes... essen.gif


Pas mane sode augo kelmas, tai niekaip panaikinti ju negalejau doh.gif , saknys giliai labai, tikrai kaip piktzole smile.gif
Atsakyti
yahoo.gif pasisodinsiu siemet..kazin,jei sesiu po medziais? g.gif neaugs,turbut,nors ir kaip piktzole g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 16, 14:12)
yahoo.gif pasisodinsiu siemet..kazin,jei sesiu po medziais? g.gif neaugs,turbut,nors ir kaip piktzole g.gif



manau gali seti ir po medziais, pas mane po sena obelim augo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 02 16, 13:06)
O gal kuri zinot ar ridikelius galima uzsiauginti namuose valgymui?


nelabai isivaizduoju.. ko gero, sunkiai. Nebent kokiam dideliam placiam giliam inde g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 02 16, 13:06)
O gal kuri zinot ar ridikelius galima uzsiauginti namuose valgymui?

Skaičiau, kad įmanoma. Užtai ir pati eksperimentuoju šiais metais ir pasėjau. Štai jau sudygo. Veislė De dix huit jours.
Atsakyti
aciu aciuks.gif tai gal dar ir ziemai darot ka su jais g.gif
Atsakyti