Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(Mantilė @ 2010 02 13, 21:35)
pirkau svogūnų sėklikių,rašo- būtinai išdygus dirvoje praretinti,kad vietos būtų jiems pakankamai.O namie pasisėjau tik ankstyviems laiškams.Jau norisi vitaminų į salotas  biggrin.gif

Manau svogūnų galvas pasodinųs į žemę sulauktumėte laiškų greičiau,nei iš sėklų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 13, 21:12)
Manau svogūnų galvas pasodinųs į žemę sulauktumėte laiškų greičiau,nei iš sėklų. g.gif

reiks ir taip padaryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar priimsit į savo gretas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 31, 19:15)
4u.gif sodo kalendorius rekomenduoja agurku veisles:cabaret,motiva,mandy,mirabelle,karaoke,dirigent,melody. smile.gif kol kas nei vienu neturejau,siais metais pameginsim nauja.. rolleyes.gif

Labai įdomu 4u.gif Taip pat būtų įdomu, jei kuri parašytų savo mėgstamiausias/geriausias veisles, kuriomis neteko nusivilt 4u.gif
Aš visada sėdavau tik rodničioką, bet noriu pamėgint šiemet visokių veislių, tik norėčiau, kad būtų ir skanūs ir nesirgtų. Ką pasiūlytumėt ir savo sąrašiukų? g.gif

QUOTE(jolaxus @ 2010 02 11, 17:10)

jolaxus, esi šaunuolė wub.gif tiek įdomių straipsnių įmetei thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
norejau paklaust,is kokio internetinio puslapio uzsisakot seklas.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 13, 22:51)
Ar priimsit į savo gretas? 4u.gif

prašom ,kuo daugiau tuo smagiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(na_ir @ 2010 02 14, 13:28)
norejau paklaust,is kokio internetinio puslapio uzsisakot seklas.

www.e-seklos.lt.Ptikrinta,patikima. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 14, 13:09)
www.e-seklos.lt.Ptikrinta,patikima. g.gif

aciu.as ziurejau www.seklos.lt tai niekur neradau,kad jie priimtu uzsakymus
Atsakyti
QUOTE(na_ir @ 2010 02 14, 18:07)
aciu.as ziurejau www.seklos.lt tai niekur neradau,kad jie priimtu uzsakymus

Tai gal ne ta internetinė parduotuvė?Čia e-seklos.lt.Pirmiausia ten reikia užsiregistruoti tada kažkur po paros atsiūs patvirtinimą ir jau galima užsisakinėti.Labai viskas aiškiai aprašyta,net aš supratau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2010 02 13, 14:20)
Šiandien gavau užsakytas sėklas, tai dabar studijuoju aprašymus biggrin.gif
Pastebėjau, kad žirnių, svogūnų arašymuose rašo, kad nebūtų šviežiai tręšta dirva.Čia kaip suprast, kad nebūtų tą dieną trešta?O jei patęšta pieš savaitę? g.gif Gal kas žinote?Aš visada trešiu pavasarį, kai suformuoju lysves, o po kokios savaitės pasėju daržoves.Gal negerai darau g.gif
Papildyta:
Dar vienas klausimėlis iškilo bestudijuojant biggrin.gif Nusipirkau svogūnų sėklų "Kelsae".Pagal aprašą jau kaip ir laikas būtų sėti sėklytes, bet mano manymu ar ne per anksti?Kažkodėl netikiu, kad bus ankstyvas pavasaris, nebus kur jų tiek dėti jei lauke šalta rolleyes.gif Gal jau kuri pasisėjote ar ruošiatės?Jei taip tai kada? 4u.gif

šviežiai tai reiškia prieš pat sėjimą patręšta ir dar reiškia 'pavasarį', jei pavasarį sėjama. 'Ne šviežiai patręšta' būtų tręšimas iš rudens wink.gif

QUOTE(Mantilė @ 2010 02 13, 20:35)
pirkau svogūnų sėklikių,rašo- būtinai išdygus dirvoje praretinti,kad vietos būtų jiems pakankamai.O namie pasisėjau tik ankstyviems laiškams.Jau norisi vitaminų į salotas  biggrin.gif

čia gal kaip kuriai patogiau. Kiek pati sėdavau tiesiai į dirvą, tai vėliau problema būdavo su pikiavimu. Šiemet sodinsiu svogūnų daigelius, taip bus tvarkingiau. Tiesa, kaimynės iš manęs juokiasi, kad salotų daigelius į dirvą sodinu, o ne sėju iškart ( nugi nemoku kitaip, man asmeniškai įkišus daigą žymiai paprasčiau ir tvarkingiau atrodo blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(na_ir @ 2010 02 14, 17:07)
aciu.as ziurejau www.seklos.lt tai niekur neradau,kad jie priimtu uzsakymus

pas juos internetu nenusipirksi ir tai, kad yra tinklapy, nereiškia kad visuose jų prekybos centruose bus wink.gif
Atsakyti
Aš salotas iš daigų tik į šiltnamį pikuoju,greičiau būna. g.gif Mes tiek valgome,tai lauke net nebesėju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 14, 20:14)
Aš salotas iš daigų tik į šiltnamį pikuoju,greičiau būna. g.gif

aš pradžioje į šiltnamį, po to jau į daržą rolleyes.gif
Atsakyti