Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(saintlina @ 2010 01 31, 12:42)
as, matai, visai be fantazijos - net nebandziau i sriubas det  blush2.gif
Kazi, o jei skint cukinijas nedidukes, kiek laiko jos laikytusi? Sarmata, nezinau  blush2.gif  Paprastai skinu vartojimui tiek, kiek tuo metu reik, o paskui jos auga auga..

Sveikutės, mano šeimyna labai mėgsta cukinijas, aš jas skinu mažas, supjaustau su visa odele, nes ji minkšta ir į šaldiklį thumbup.gif Skaniai gaunasi patroškintos cukinijos, morkos, paprikos sumaišytos su ryžiais, taip pat tai skanus įdaras mėsos kukuliams.
Aš irgi turiu daržiuką - apie 15 lysvių.Sėju visko po truputį.O vakar, pasigirsiu,prisipjoviau žirniams vyčių. Kelininkai iškirto krūmus palei kelią, tad tereikėjo nueiti ir susirinkti biggrin.gif MB sakė kad aš išprotėjau su savo sėklomis ir gėlytėmis biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Laimuška,2010 02 08, 01:03]
prisipjoviau žirniams vyčių. [/quot

Šaunuolė, tik žiūrėk, kad nesudygtų, nes turėsi gražią žilvyčių/žirnių lysvę smile.gif aš prisikirtau prieš 2 metus, džiūna pas mane malkinėje surištos ir šįmet jau bandysiu į žemę kišt, nes, kiek girdėjau, karklai labai gajūs, labai mėgsta šakneles į laistomą žemelę suleist... o tada jau ir talkos reikia, kad išraut blink.gif
Atsakyti
[quote=sinutė,2010 02 08, 19:13]
[quote=Laimuška,2010 02 08, 01:03]
prisipjoviau žirniams vyčių. [/quot

Šaunuolė, tik žiūrėk, kad nesudygtų, nes turėsi gražią žilvyčių/žirnių lysvę smile.gif aš prisikirtau prieš 2 metus, džiūna pas mane malkinėje surištos ir šįmet jau bandysiu į žemę kišt, nes, kiek girdėjau, karklai labai gajūs, labai mėgsta šakneles į laistomą žemelę suleist... o tada jau ir talkos reikia, kad išraut blink.gif
[/quote]
Na jei keletas vytelių ir sudygs, labai nepyksiu ir gražūs žirniai bus ir skanūs bigsmile.gif o jei rimtai tai turėtų tos vytelės dar padžiūti iki naudojimo pagal norimą paskirtį
Atsakyti
iš vytelių galima padaryt kaip ir pavėsinę, o kai sužaliuoja, būna gražus namukas vaikams pasislėpti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 08, 19:49)
iš vytelių galima padaryt kaip ir pavėsinę, o kai sužaliuoja, būna gražus namukas vaikams pasislėpti mirksiukas.gif

Kokia sauni mintis, reikes ir man kazka pakonstruoti........
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 08, 19:49)
iš vytelių galima padaryt kaip ir pavėsinę, o kai sužaliuoja, būna gražus namukas vaikams pasislėpti mirksiukas.gif


geras! thumbup.gif net nebūčiau pagalvojus! Reiks pabandyt šiais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 08, 19:49)
iš vytelių galima padaryt kaip ir pavėsinę, o kai sužaliuoja, būna gražus namukas vaikams pasislėpti mirksiukas.gif


Na mintis tai tikrai super thumbup.gif . Bandysim kazka padarysi.
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2010 02 08, 00:03)
Sveikutės, mano šeimyna labai mėgsta cukinijas, aš jas skinu mažas, supjaustau su visa odele, nes ji minkšta ir į šaldiklį thumbup.gif Skaniai gaunasi patroškintos cukinijos, morkos, paprikos sumaišytos su ryžiais, taip pat tai skanus įdaras mėsos kukuliams.


aciu 4u.gif Bet pas mus saldikliai buna uzkimsti uogom ir vistiena, cukinijoms be sansu vietos surast juose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2010 02 08, 01:03)
MB sakė kad aš išprotėjau su savo sėklomis ir gėlytėmis biggrin.gif


lotuliukas.gif MB man ta pati sneka, o kai pamate kiek seklu peisipirkau ir kad tai dar ne viskas blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2010 02 08, 19:49)
iš vytelių galima padaryt kaip ir pavėsinę, o kai sužaliuoja, būna gražus namukas vaikams pasislėpti mirksiukas.gif


kokia faina mintis bigsmile.gif

Merginos gal is patirties zinot ar skaitet kokiu tarkim darzoviu negalima vienu salia kitu augint arba labai tinkamas "draugijas". Nelabai randu tokios info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2010 02 09, 10:22)
Merginos gal is patirties zinot ar skaitet kokiu tarkim darzoviu negalima vienu salia kitu augint arba labai tinkamas "draugijas". Nelabai randu tokios info blush2.gif

Štai čia skaityk, ten žemiau reikia pavažiuoti, kur apie sugretintą auginimą rašoma. Ir šiaip tame straipsnyje nemažai vertingos info apie sėjomainą, ką po ko auginti rekomenduojama. Aš remdamasi šia info pasidariu savo daržo sėjomainos schemutę, nes auginamos daržovės jau kaip ir nusistovėjo, tai dabar kasmet užsirašu ką kur auginau ir paskui lysves "perstūminėju" smile.gif Ar pasiteisino negaliu kažkaip ypatingai pasakyti, bet morkos per daug nekirmyja, žieminiai česnakai auga kaip miškas, visa kita irgi uždera, tai gal ir veikia kažkiek ta sistema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 28, 22:03)
drinks_cheers.gif  kiek reikia?  biggrin.gif


tai kaip ten ta sodinamoji medžiaga g.gif gal jau galima į svečius ??????????????????? ax.gif wub.gif
Atsakyti
jolaxus informatyvus straipsnis thumbup.gif aciu 4u.gif gal dar kas nors kokios info papildomos, daugiau "draugisku" darzoviu poru rolleyes.gif
Atsakyti