Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 30, 08:58)
Nesilaiko rūsyje,reikia namie,tai ir mes dar valgome ir dar turime.


pas mus kaimo rusyje cukinijos puikiai laikosi. Praejusi sestadieni maciau - sveikuteles. Tik kad mes ju nevalgom.. Man cukinijos skanu,kol mazytes ax.gif
Atsakyti
reikia, kad sausa būtų, tada gerai laikos
Atsakyti
merginos, turiu klausima- ar seklom nieko jei jos prie -25 pora dienu pabuvo? g.gif
buvom uzsuke i soda ir radau visa maisheli su seklom (pernai metu pirkiniai), seklu dauguma galiojimo laikas iki 2011 ir 2012 . tik galvoju ar dar yra tikimybe kad joms tie shalciai nepakenke g.gif ar geriau viska mest lauk ir pirkt naujai g.gif
yra kurias zadu seti i puodelius tai tas patikrinsiu, bet pvz kokie 5 pokeliai morku, burokai ir t.t. - ar realu kad is tu seklu dar kazkas gali ishdygt? g.gif
Atsakyti
as nemeginciau..nusipirkciau nauju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 30, 10:14)
pas mus kaimo rusyje cukinijos puikiai laikosi. Praejusi sestadieni maciau - sveikuteles. Tik kad mes ju nevalgom.. Man cukinijos skanu,kol mazytes  ax.gif

Nu taipir bulvės šviežios skaniausios.O kai į sirubas tyrę dedu,tai visai nesvarbu šviežia ar pastovėjus.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 31, 09:53)
O kai į sirubas tyrę dedu,tai visai nesvarbu šviežia ar pastovėjus.


as, matai, visai be fantazijos - net nebandziau i sriubas det blush2.gif
Kazi, o jei skint cukinijas nedidukes, kiek laiko jos laikytusi? Sarmata, nezinau blush2.gif Paprastai skinu vartojimui tiek, kiek tuo metu reik, o paskui jos auga auga..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 sausio 2010 - 10:46

sveikos, jungiuos ir aš pas jus.

QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 28, 23:24)
4u.gif sveikutes,gal zinot geru lauko agurku veisliu?siemet nusipirkau labai isgirta mandy veisle,dar neauginau,pameginsiu rolleyes.gif ir dar dirigent,irgi neauginau..gal kas jau bandete auginti ax.gif

pernai nusipirkau dvejų rūšių, gaila, kad neužsirašiau pavadinimo, vieni-ilgesni, buvo labai skanūs, o kita veislė kažkokia nelabai, užaugo maži, stori ir su mažu riestu galiuku lotuliukas.gif , sumarinuoti neskanūs gavosi, nebent visai visai mažyčiai. mano mamai visada geriausia derėjo RODNIČIOK
Atsakyti
4u.gif sodo kalendorius rekomenduoja agurku veisles:cabaret,motiva,mandy,mirabelle,karaoke,dirigent,melody. smile.gif kol kas nei vienu neturejau,siais metais pameginsim nauja.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 01 30, 20:42)
merginos, turiu klausima- ar seklom nieko jei jos prie  -25 pora dienu pabuvo? g.gif
buvom uzsuke i soda ir radau visa maisheli su seklom (pernai metu pirkiniai), seklu dauguma galiojimo laikas iki 2011 ir 2012 . tik galvoju ar dar yra tikimybe kad joms tie shalciai nepakenke g.gif  ar geriau viska mest lauk ir pirkt naujai  g.gif
yra kurias zadu seti i puodelius tai tas patikrinsiu, bet pvz kokie 5 pokeliai morku, burokai ir t.t. - ar realu kad is tu seklu dar kazkas gali ishdygt? g.gif

Tai pabandykit į kokią dėžutę ant palangės po kelias sėklas morkų, kelias burokų įmest ir matysit, dygsta ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 01 30, 10:14)
pas mus kaimo rusyje cukinijos puikiai laikosi. Praejusi sestadieni maciau - sveikuteles. Tik kad mes ju nevalgom.. Man cukinijos skanu,kol mazytes  ax.gif


Ir man skanu kol mažytės biggrin.gif . Bet jos ilgai neišsilaiko, supūna. Tokios jau sunokusios tinka į sriubas. O šiemet , išbandėm cukinijos kepimą orkaitėje: tiesiog supjaustyti kubeliais, sudėti į aliejum pateptą skardą ir į orkaitę. Prieš baigiant kepti dar užtarkuoti česnako ir uždėti grietinės. Puikus garnyras essen.gif
Atsakyti
as ko cukiniju nesuvalgau,statau ziemai.l.neblogai kaip garnyras ar vienos
Atsakyti
Sveikos,
perskaičiau visą temą, įdomių dalykėlių sužinojau. Šiemet man bus pirmi daržininkystės metai, tai šiek tiek neramu kaip seksis. Sėklų jau dabar turiu daug ir įvairių, o kiek dar noriu prisipirkti, tai net pačiai baisu blush2.gif Čia gal tik pirmus metus toks azartas buna ? biggrin.gif
Aš sodinsiu tik tai, ko neaugina tėvai (nes jų derliaus ir mums per vasarą ir žiemą pakanka). Bandysiu sodinti įvairių daržovių , prieskonių, bet po ne daug. Jei nerasiu kokios info internete - kreipsiuosi į jus smile.gif
Lyg niekas nerašė, ar, pvz., gražgarstės auga be problemų?
Ar kuri bandėte auginti žieminius juoduosius ridikus ir kaip jie laikosi per žiemą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zavioji: 04 vasario 2010 - 14:54