Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(saintlina @ 2010 01 20, 10:40)
is tiesu, ziedkociu, kiek pamenu, nesu macius  smile.gif
o jau sodinamosios medziagos, ypac siemet  blink.gif


aš kaip kaimynė, tai pirma atlėksiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 01 28, 19:53)
aš kaip kaimynė, tai pirma atlėksiu  cool.gif


drinks_cheers.gif kiek reikia? biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,gal zinot geru lauko agurku veisliu?siemet nusipirkau labai isgirta mandy veisle,dar neauginau,pameginsiu rolleyes.gif ir dar dirigent,irgi neauginau..gal kas jau bandete auginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 28, 23:24)
4u.gif sveikutes,gal zinot geru lauko agurku veisliu?

sesuo pernai augino PASAREBO ir PASALIMO, tai abejus labai išgyrė, labai gausiai ir ilgai derėjo, marinavimui tinkami. Žodžiu, šiemet aš ketinu irgi juos išbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
aciu,jei seklu rasiu pameginsiu bigsmile.gif bet labai tikiuosi, kad patiks ir sios... smile.gif
Papildyta:
o seklas internetu pirko ,ar pardoskej? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 28, 23:24)
4u.gif sveikutes,gal zinot geru lauko agurku veisliu?siemet nusipirkau labai isgirta mandy veisle,dar neauginau,pameginsiu rolleyes.gif ir dar dirigent,irgi neauginau..gal kas jau bandete auginti ax.gif



Kiek pamenu mama visada tik RODNIČIOK augina, o agurkų derliai visada gausūs ir jie tinka raugin, marinuot.
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 28, 22:24)
4u.gif sveikutes,gal zinot geru lauko agurku veisliu?siemet nusipirkau labai isgirta mandy veisle,dar neauginau,pameginsiu rolleyes.gif ir dar dirigent,irgi neauginau..gal kas jau bandete auginti ax.gif


man pernai laaaabai gausiai ir ilgai derejo Julian ir Borus (ir skanus tikrai buvo). O siaip, kadangi sodinu agurku daug, tai paprastai prisiperku visokiu. Tik ziuriu, kad butu tinkami konservavimui. Na, ir kad derlingi butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2010 - 09:43
Merginos, skaitau sodininko kalendoriu dabar ir radau parasyta apie agurkus: "Kad daigai neististu, jie nugnaibomi virs antro lapo"....."Antra karta agurkai pinciruojami virs 5-6 lapo. Po to augalai ir pririsami...." Ar darote kas taip g.gif
Atsakyti
nesu taip dariusi schmoll.gif dali agurku pernai daiginau namuose,dali seklom tiesiai i dirva.tai kur namuose,iki 5 lapeliu-ir i lauka,gerai,kad laikas atitiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 12 27, 17:21)
pas mane cukinijos virtuveje stocvi ir gerai laikosi. tiesa, jei jau  odele pazeista, tada vsio tiek cukinijoms tiek moliugams  doh.gif


pas mane moliugai surikiuoti virtuveje ant palanges ir po stalu buvo. laikosi puikiai, tik suvalgyt baiginejam doh.gif vieninteliukas beliko ax.gif
o prapjautas man be jokio shaldytuvo laikosi tiesiog ant palanges apie 2 savaites drasiai thumbup.gif
moliugai man skanumu skanumas wub.gif siemet vel gausiai sodinsiu thumbup.gif
Atsakyti
as moliugus ir cukinijas laikiau rusy,...man supuvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 29, 22:27)
as moliugus ir cukinijas laikiau rusy,...man supuvo verysad.gif

Nesilaiko rūsyje,reikia namie,tai ir mes dar valgome ir dar turime.
Atsakyti