Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Reiks ir man saviškius apžiūrėt. g.gif Dėkui
Atsakyti
Norėjau paklausti,tiksliau mama prašė paklausti,kuo purkšti krapus,kad amaras nepultų? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2008 07 18, 21:10)
Norėjau paklausti,tiksliau mama prašė paklausti,kuo purkšti krapus,kad amaras nepultų? smile.gif  4u.gif

Nebent kokiais augaliniais nuovirais arba coca cola. Juk jie greitai auga ir chemijos negalima.
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2008 07 18, 22:10)
Norėjau paklausti,tiksliau mama prašė paklausti,kuo purkšti krapus,kad amaras nepultų? smile.gif  4u.gif

Kad amarai krapų nepultų, juos reikia dažnai laistyti, nes iš sausros amarai puola. Pastebėjau, kad gerai krapus kur nors pavėsy pasisėti.
Atsakyti
Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio geriau jų nesėti, nes dažnai dėl drėgmės stokos apninka amarai.
Apie tai galima paskaityti čia:
http://www.sodai.lie...com/Krapai.html
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 19, 10:36)
Nebent kokiais augaliniais nuovirais arba coca cola. Juk jie greitai auga ir chemijos negalima.

O Coca Cola, tai visos mano skruzdeles apsidziaugtu turbut, tokio saldumyno radusios, butu ne krapynas, bet skruzdelynas toj vietoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2008 07 18, 22:10)
Norėjau paklausti,tiksliau mama prašė paklausti,kuo purkšti krapus,kad amaras nepultų? smile.gif  4u.gif

kažkur gidėjau kad galima su druskos tirpalu nupurškšti, bet nebandžiau ar tai veiksminga g.gif
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2008 07 18, 23:10)
Norėjau paklausti,tiksliau mama prašė paklausti,kuo purkšti krapus,kad amaras nepultų? smile.gif  4u.gif



Raut lauk ir naujus sėti savus purškiau visokiu velniu doh.gif nieko nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Na mergaites kaip derlius? Anksciau eidavau i siltnami ir bumbedavau, kad tik po 5 agurkus uzauge, o dabar nespeju konservuoti, bliudais parsinesu. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane tai nedaug, bet šiemet mažai sodinau. Gal ir gerai mažiau darbo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano agurkus lauke jau uzpuole miltlige doh.gif Galvoju, ar tik nebus to pagreitines mulciavimas? Gal kai sausa,tai gerai tas mulcas.Bet kai dregna, greiciau turbut puola grybelines ligos g.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2008 08 18, 13:51)
Mano agurkus lauke jau uzpuole miltlige  doh.gif Galvoju, ar tik nebus to pagreitines mulciavimas? Gal kai sausa,tai gerai tas mulcas.Bet kai dregna, greiciau turbut puola grybelines ligos  g.gif

gal per mažai mulčo,nes pas mane tai dar vis derlių duoda...
Atsakyti