Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(klaida @ 2008 07 09, 14:21)
Nors ant pakuotes tai laaabai graziai pripasyta lotuliukas.gif


vovo lotuliukas.gif ,ant pakuotes jie sukeltu pati pona dieva,kad tik tas padetu daugiau nupirkti ju nedaigiu seklu lotuliukas.gif
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 09, 15:00)
sejau siltnami, o i lauka isnesiau kai isleido po tikra pirma lapeli. jei gerai pamenu sejau pirmom birzelio dienom.

as ir pamirkiau vandeny,tada sejau i siltnami,o kai isleido po kelis lapelius tada i lauka,bet kaip sakiau,keip pasodinau,taip jie ir stovi kaip kuolai,nei auga nei ka doh.gif ,tik dirva dykai uzima,gerai kad nedaug tepasodinau,uzteks ir is siltnamio irnesakyk.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kodel mano agurkiukai lauke zydi tik vyriskais ziedukais? Ne vieno zieduko su agurkiuku nera... Tiesiog kaip gele ir tiek... Gal zoinot kokia "nevaisingumo" priezastis?
Atsakyti
Radau straipsniuką. Gal rasi priežastį http://www.info.lt/i...o...ch&id=78243
Atsakyti
Merrgaites,o ka jus dar auginate darze,kokias kopustines darzoves,gal dar kokius krutesnius augalus ?
As tai porus,ziedinius kopustus,ankstyvuosius,velyvuosius,melynuosius,brokolius,zirnius,sparagines pupeles,burokelius,morkas,moliugus,cukinijas,svogunai daugiagalviai ir vienagalviai,saulegrazu del grozio ,nu ir bulvikiu ankstyvam pasikasimui
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 10, 09:49)
Radau straipsniuką. Gal rasi priežastį http://www.info.lt/i...o...ch&id=78243


Aciu labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Rytoj pat leksiu skabyti virsuneles! Beje, siandien radau du uzsimezgusius agurkiukus thumbup.gif
Atsakyti
Šiltadaržyje pasodinau moliūgus ir dabar jie labai išbujojo, kažin, jeigu juos dabar perkelčiau į daržą (moliūgai jau turi pumpurus) ar jie dar prigytų? Nes kažkaip ir iškasus išmesti gaila, ir nenoriu šiltadaržyje palikti, nes labai arbūzus užgožia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 11, 09:38)
Šiltadaržyje pasodinau moliūgus ir dabar jie labai išbujojo, kažin, jeigu juos dabar perkelčiau į daržą (moliūgai jau turi pumpurus) ar jie dar prigytų? Nes kažkaip ir iškasus išmesti gaila, ir nenoriu šiltadaržyje palikti, nes labai arbūzus užgožia  ax.gif

šiaip tai visi moliūginiai agurkiniai augalai nelabai mėgsta persodinimo ir gerokai apgeibsta, kol prigyja, tačiau jei vistiek kitu atveju išmetinėtum, tai gali bandyt persodint, tik kad geriau prigytų kask su nemažu žemės gumulu
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 11, 09:38)
Šiltadaržyje pasodinau moliūgus ir dabar jie labai išbujojo, kažin, jeigu juos dabar perkelčiau į daržą (moliūgai jau turi pumpurus) ar jie dar prigytų? Nes kažkaip ir iškasus išmesti gaila, ir nenoriu šiltadaržyje palikti, nes labai arbūzus užgožia  ax.gif

Aš pernai buvau pasodinusi į šiltnamį.Tai gerai,kad prie pat durų,tai atidariau duris ir moliūgas ėjo per duris į lauką.Tai lauke ir žydėjo ir vaisius mezgė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 11, 10:56)
Aš pernai buvau pasodinusi į šiltnamį.Tai gerai,kad prie pat durų,tai atidariau duris ir moliūgas ėjo per duris į lauką.Tai lauke ir žydėjo ir vaisius mezgė. mirksiukas.gif

Čia tai geras-laikyk kojas šiltai,galvą šaltai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 07 11, 10:56)
Aš pernai buvau pasodinusi į šiltnamį.Tai gerai,kad prie pat durų,tai atidariau duris ir moliūgas ėjo per duris į lauką.Tai lauke ir žydėjo ir vaisius mezgė. mirksiukas.gif


deja, aš "labai gudriai" juos viduryje šiltadaržio pasodinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2008 07 11, 15:12)
deja, aš "labai gudriai" juos viduryje šiltadaržio pasodinau  ax.gif

Kokie tavo arbūzai gražūs. wub.gif Mano nustelbė pomidorai ir agurkai.Kiekvieną pavasarį tariu sau,kad sodinčiau rečiau,nepadeda. doh.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti,kad atidziau apziuretumete darzuose svogunus.As radau kelis su miltliges pozymiais.Ant svoguno laisku demeles su pelesiu panasiu i pelenus.Susirgusius isroviau.Tokai negerove pas mane pirma karta. Siai ligai plisti siuo metu labai palankios salygos.
Atsakyti