Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(Sraunius @ 2008 07 03, 17:04)
galima ir savus iki gegužės mėn išlaikyt. Sarbu žinot laikymo sąlygų ypatumus ( temp., drėgnumas, tarpai tarp obuolių ir t.t.)
Papildyta:
P.S. Greisi, o vaikams buvo padaryti testai, kuriems vaisto ir nemaisto produktams alergiški? Susidaro įspūdis, kad čia ne vargšai pomidorai ir agurkai kalti, o nėštumo metu įgyta alergija.  rolleyes.gif

Labukas nenoriu plestis cia apie alergija,kitam skyrlyje apie tai rasome,bet alergiska pagal testus niekam,bet va ja praktiskai 4 metu pirma karta stipriai isbere negalejau sugalvoti nuo ko,tik tiek kad valgeme daug pirktu agurku,aisku klinikose neidomu prirase vaistu ,negereme ju .Nuejome pas savo homeopate,sake nutraukti tuos agurkus kol savu nera ir vikas susitvarke,o buvo kaip nudeginta,nes labai megsta darzoves ir prisikerta ju daug.Kai valgome savo ,ar seneliu nieko.Braskes irgi pas mociute nieko,o is turgaus jau po pusvalandzio gali pradeti kasinetis.Yra kazkoks paveldimumas,nes mano berniukui nieko.Bet jeigiu nevalgome visokiu nesamoniu,tai ir mergaite nebuna isberta,tai tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 06 12, 06:20)
sveikos,
mano svogūnų irgi laiškų galiukai gelsta,,žiūrėjau - kirmėlių juose nėra.
Kaip gelbėt verysad.gif



SVEIKOS MERGINOS,AŠ TAI SVOGŪNUS GELBĖJU KALIO PERMANGANATU ATSKIESTU VANDENIU. IR MOČIUTĖ TAIP DARYDAVO IR MAMA.PADEDA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2008 07 03, 21:54)
SVEIKOS MERGINOS,AŠ TAI SVOGŪNUS GELBĖJU KALIO PERMANGANATU ATSKIESTU VANDENIU. IR MOČIUTĖ TAIP DARYDAVO IR MAMA.PADEDA  smile.gif

joo,sita “dalyka ir mano mama yra isbandziuisi,sake padeda..nu tai gal ir tiesa,jei ne vienam zmogui padejo g.gif
Atsakyti
gelbėjau druskos tirpalu, padėjo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Merginos turiu prasyma-pagalba,gal kuri suidurete:-pas mane darze kazkas vyksta su agurkais.Lysveje vienas daigas grazus,kitas nuvytes.Ir taip visa lysve.Panasiai taip vyksta ir su moliugais ir kitom agurkinem darzovem.Kas cia per velniava neisivaizduoju.pabandzius toki daiga atsodinti-jis neprigyja?

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 07 07, 11:23)
Sveikutes.Merginos turiu prasyma-pagalba,gal kuri suidurete:-pas mane darze kazkas vyksta su agurkais.Lysveje vienas daigas grazus,kitas nuvytes.Ir taip visa lysve.Panasiai taip vyksta ir su moliugais ir kitom agurkinem darzovem.Kas cia per velniava neisivaizduoju.pabandzius toki daiga atsodinti-jis neprigyja?

g.gif tau kartais ne kurmis iskilojo visa darza g.gif ?
Paziurek visas,ne tik agurkines darzoves,jei tik saknis pakelia ir darzovei amen doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 07, 12:39)
g.gif tau kartais ne kurmis iskilojo visa darza g.gif ?
Paziurek visas,ne tik agurkines darzoves,jei tik saknis pakelia ir darzovei amen doh.gif


Turiu ir to gero,bet kurmis i agurku lysve nelenda.Gal sakau,kokia liga cia bus isimetus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 07 07, 16:56)
Turiu ir to gero,bet kurmis i agurku lysve nelenda.Gal sakau,kokia liga cia bus isimetus? g.gif

nu as cia tai silpnas zinovas blush2.gif ,gal kitos mergaites tau labiau pades is patirties..
As lauke kaip pasodinau agurkus,tai taip ir stovi susitrauke doh.gif ,nei auga nei ka.Tik siltnamy derlius veda,tai sakiau nebent lauke ir po plevele,kitaip tai gryna nesamone smile.gif
Atsakyti
pagal aprasyma as irgi manyciau kad kurmis isisuko. O mano agurkai labai garzus lauke, jau kelis nuskyniau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 09 liepos 2008 - 14:20
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 09, 13:03)
As lauke kaip pasodinau agurkus,tai taip ir stovi susitrauke doh.gif ,nei auga nei ka.Tik siltnamy derlius veda,tai sakiau nebent lauke ir po plevele,kitaip tai gryna nesamone smile.gif

Va va. Pas mane darze irgi su agurkais problema siemet. g.gif Nupiepe stovi vietoje ir nei auga, nei dziusta. Kelis daigus skruzdeles sunaikino, tai prisejau nauju. Isdygo tik keli daigeliai ir tie kazkokie nupiepe verysad.gif As itariu, kad pacios seklos prastos kokybes cool.gif Nors ant pakuotes tai laaabai graziai pripasyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 09, 15:19)
pagal aprasyma as irgi manyciau kad kurmis isisuko. O mano agurkai labai garzus lauke, jau kelis nuskyniau.
user posted image

nu jau agurkų grožis bigsmile.gif
mano tai maži dar unsure.gif
įdomu, kaip auginai? iš karto sėjai į lauką ir kada?
Atsakyti
sejau siltnami, o i lauka isnesiau kai isleido po tikra pirma lapeli. jei gerai pamenu sejau pirmom birzelio dienom.
Atsakyti