Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Mano agurkėliai, pomidoriukai, paprikos ir baklažanai po pieno dušo ax.gif Lauksim rezultatų 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif mano svogūnasm druskos tirpalas tikrai padėjo, vakar jau visi svogūnai buvo gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 16, 10:00)
biggrin.gif mano svogūnasm druskos tirpalas tikrai padėjo, vakar jau visi svogūnai buvo gražūs thumbup.gif

o kokiu santykiu reikia druską su vandeniu skiesti?
Atsakyti
nezinau, as tai is akies, mano laistytuivas 7 litru, tai istirpinau truputi maziau negu puse tos kietos, rusiskos druskos ir ismaisiau, uzteko ir nepakenke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 16 birželio 2008 - 15:00
QUOTE(kriro @ 2008 06 16, 16:00)
nezinau, as tai is akies, mano laistytuivas 7 litru, tai istirpinau truputi maziau negu puse tos kietos, rusiskos druskos ir ismaisiau, uzteko ir nepakenke smile.gif

puse to pakelio? bigsmile.gif
Atsakyti
nu taip, truputi maziau, bet manau kad pusė irgi nepakenks:)
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 06 13, 18:19)
nesupratai tongue.gif Norėjau pasakyti, kad tarp žodžių chemija ir trąšos negali būti dedamas lygybės ženklas. Nenoriu tikėti, kad tavieji augalai auga be oro ir vandens ( ar čia nėra tokių cheminių elementų kaip azotas, deguonis, vandenilis ir kt.? ) smile.gif
Beje, N.I. Kurdiumovas knygoje "Protingas daržas" siūlo laistyti augalus maitinamuoju skysčiu, kurio vienas iš daugelio komponentų yra kompleksinės trąšos su mikroelementais
Netgi tas pats siūlytas palaistyti svogūnus vandeninis druskos tirpalas - chemija  umn.gif
Na, bet čia jau kiekvienas laisvas rinktis, kaip auginti ir kuo maitinti augalus ir save  4u.gif

Nu nereikia taip žinote,ką turėjau omenyje,tai kai žmonės ,tik tręšia ir visai nesirūpina dirvožemiu,o knygoje atsirenku kas man tinka,ne visais patarimais naudojuosi drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 23 birželio 2008 - 08:17
O man tas zodis ekologiskos darzoves tiesiog juokina,nes galiu galva padeti,kad tikrai nera ekologiska,nors yra uzdetos kainos ir etikete mirksiukas.gif
Augalus jei ne maras puola,tai amarai,jei ne amarai,dar kazkas kitas doh.gif ,tai nori nenori purksti kazkuo turi,pasirinkimas-arba tavo visas vargas nueina suniui ant uodegos arba nupurski nuo kenkeju.
Nes jei nepurkstu,tai tada tie vaisiai ilgai nelaikytu,kodel pvz toks dalykas kaip obuoliai,savi nelaiko ilgiau nei puse ziemos,o kodel kiti iveztiniai ale ekologiski net blizga ir laikosi visu metus lotuliukas.gif .Juokas pro asras,o kas nori man priestarauti-visada prasom,grazias diskusijas visada priimu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 03, 14:59)
O man tas zodis ekologiskos darzoves tiesiog juokina,nes galiu galva padeti,kad tikrai nera ekologiska,nors yra uzdetos kainos ir etikete mirksiukas.gif
Augalus jei ne maras puola,tai amarai,jei ne amarai,dar kazkas kitas doh.gif ,tai nori nenori purksti kazkuo turi,pasirinkimas-arba tavo visas vargas nueina suniui ant uodegos arba nupurski nuo kenkeju.
Nes jei nepurkstu,tai tada tie vaisiai ilgai nelaikytu,kodel pvz toks dalykas kaip obuoliai,savi nelaiko ilgiau nei puse ziemos,o kodel kiti iveztiniai ale ekologiski net blizga ir laikosi visu metus lotuliukas.gif .Juokas pro asras,o kas nori man priestarauti-visada prasom,grazias diskusijas visada priimu. biggrin.gif

juosgal mazesne norma visokio brudo,siaip lietuviskus valgome negaliu pasakyti 4u.gif .Bet kazkas geriau yra,nes mano mergaite nuo vadinamu paprastu,net nuo agurku isberia schmoll.gif .Geriausia savo jeigu imanoma,tai nereikia galvos sukti...........................
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 07 03, 14:59)
Nes jei nepurkstu,tai tada tie vaisiai ilgai nelaikytu,kodel pvz toks dalykas kaip obuoliai,savi nelaiko ilgiau nei puse ziemos,o kodel kiti iveztiniai ale ekologiski net blizga ir laikosi visu metus lotuliukas.gif .Juokas pro asras,o kas nori man priestarauti-visada prasom,grazias diskusijas visada priimu. biggrin.gif

galima ir savus iki gegužės mėn išlaikyt. Sarbu žinot laikymo sąlygų ypatumus ( temp., drėgnumas, tarpai tarp obuolių ir t.t.)
Papildyta:
P.S. Greisi, o vaikams buvo padaryti testai, kuriems vaisto ir nemaisto produktams alergiški? Susidaro įspūdis, kad čia ne vargšai pomidorai ir agurkai kalti, o nėštumo metu įgyta alergija. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 03, 17:04)
galima ir savus iki gegužės mėn išlaikyt. Sarbu žinot laikymo sąlygų ypatumus ( temp., drėgnumas, tarpai tarp obuolių ir t.t.)
Papildyta:

Nelabai dabar jau imanoma islaikyti obuolius iki pavasario, kurie visiskai neparagave jokios chemijos, kad ir laikant tam tikroje temp. ir vedinant ir t.t. .Nu nebent po zeme, uzkasus ir apklojus siaudais.O siaip tai sako sveikiausi obuoliai tie zieminukai, kai gruodi nueini i nusiskini tiesiai nuo obels, ir skonis, tai toks gaivus, pavasarinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 07 03, 17:50)
Nelabai dabar jau imanoma islaikyti obuolius iki pavasario, kurie visiskai neparagave jokios chemijos, kad ir laikant tam tikroje temp. ir vedinant ir t.t. .Nu nebent po zeme, uzkasus ir apklojus siaudais.O siaip tai sako sveikiausi obuoliai tie zieminukai, kai gruodi nueini i nusiskini tiesiai nuo obels, ir skonis, tai toks gaivus, pavasarinis thumbup.gif

Sveikos mamytes, skaitau darzoviu temas ir neistveriau nepasireiskusi-obuolius galima islaikyt iki pavasario-jei saldytuve turit nuline kamera smile.gif
O apie gruodzio men skinamus obuolius-pilnai tikiu..Mes tai net poru pernai neiskasem per apsileidima-tai irgi visa ziema puikiai dirvoj issilaike..Morkos,beja,irgi..Na.bet ir ziema neziemiska buvo..
Atsakyti