Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

Pakartosiu ir šitoje temoje savo graudulinga istorija, gal kuri padėsit blush2.gif
HELP mergytės,

5 metus auginu šilknamyje agurkus, niekad nebuvo problema na bet šiemet jau blink.gif ir rojaus sodus skaičiau ir jūsų temas peržvelgiau nu vien žo šaukiu HELP verysad.gif .
O problema tokia:
Pasisėjau agurkus Pasamonte, na išdygo per pus na nelabai nervinausi, dasipirkau Pasarebo ir Melodija gražūs daigiukai viskas gerai sukišau aš juos, atlėkiau po dviejų dienų in sodą ogi viskas nuvytę lapai apsiraitoją viršutiniai nudžiūvę doh.gif nu vien pasiaskaičiavau koks nuostolis per pus unsure.gif. Vėl po dviejų dienų nulėkiau dasipirkau tuos senus palikau, bet iš nieko gero nudžiuvę ir stovi nors iš pažastų tai tokie ugliukai žali yra bet jaus bais maži blink.gif . Atsodinau vėl na ir ką manot istorija ta pati vėl lapai apdžiūvę dabar sodinau jau didesnius tai jų lapai sudžiūve pakraščiai, o nauji viduje tokie susiraitę net bijau liesti doh.gif .
Sodininkės daržininkės HELP help.gif help.gif help.gif negi neturėsiu agurkiukų šiemet gal kuom laistyti purkšti ar ką na net nežinau ką daryti verysad.gif
Iš anksto dėkinga esu už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 12 birželio 2008 - 09:10
žinok ir man taip buvo tik su pomidorais... susodinau į šiltnamį, o po savitgalio, grįž-om namo, gelsta bet tokie sudžiūvė, na, pamaniau trūksta drėgmės, gi džiūsta, kitą dieną dar labaiu jie susisukę.. mama patarė nupurkšti pieno arba ūkiško ( skalbiamo muilo, bet to tikro) tirpalu. Prisitarkavau to muilo į vandenį ir kiekvbieną lapą atskirai su mažu purkštuku purškiau... šiandien mano pomidoprai susitaisę ir kuo puikiausiai žydi, gal muilas padėjo, o praeitais metais, kai suko lapus, tai pieno karvės, bet to naminio , tikro pripurškiau irgi padėjo, jei netingi , pabandyk, nes ir augalaui nekenkia ir daug nekainuoja, o rezultatas tikiuosi bus teigiams.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 11:19)
žinok ir man taip buvo tik su pomidorais... susodinau į šiltnamį, o po savitgalio, grįž-om namo, gelsta bet tokie sudžiūvė, na, pamaniau trūksta drėgmės, gi džiūsta, kitą dieną dar labaiu jie susisukę.. mama patarė nupurkšti pieno arba ūkiško ( skalbiamo muilo, bet to tikro) tirpalu. Prisitarkavau to muilo į vandenį ir kiekvbieną lapą atskirai su mažu purkštuku purškiau... šiandien mano pomidoprai susitaisę ir kuo puikiausiai žydi, gal muilas padėjo, o praeitais metais, kai suko lapus, tai pieno karvės, bet to naminio , tikro  pripurškiau irgi padėjo, jei netingi , pabandyk, nes ir augalaui nekenkia ir daug nekainuoja, o rezultatas tikiuosi bus teigiams.. g.gif

Hm o kiek skiesti reikia ta karves piena ? o ar parugusi ar sviezia?
Atsakyti
na aš tai šviežiu purškiaum, nes parūgusiu ko gero nepapurkši... aš tai iš akies na maždaug trys dalys pieno ir viena vandens...
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 12:01)
na aš tai šviežiu purškiaum, nes parūgusiu ko gero nepapurkši...  aš tai iš akies na maždaug trys dalys pieno ir viena vandens...

Na tada šeštadieni nupurkšiu blogiau maž nebus g.gif
Atsakyti
blogiau tikrai nebus, gi pieną patys geriam, o tikiuosi, kad padės, rezultatas pasimato po 3-4 dienų..
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 12:15)
blogiau tikrai nebus, gi pieną patys geriam, o tikiuosi, kad padės, rezultatas pasimato po 3-4 dienų..

nu bandysiu ir po to parasysiu kaip man sekesi operaciaj GELBEKIM AGURKUS tongue.gif
Atsakyti
ok, labai lauksim atsiliepimų, tikiuosi kad pavyks juos išgelbėt, o derlius bsu kaip niekada geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 13:09)
ok, labai lauksim atsiliepimų, tikiuosi kad pavyks juos išgelbėt, o derlius bsu kaip niekada geras biggrin.gif

Aha jau bais mėgtsam agurkiukus blush2.gif o ypač savus užaugintus lotuliukas.gif
Atsakyti
aha. mes irgi mėgstam biggrin.gif
Atsakyti
Idomu ka duoda pienas arba muilas, koks poveikis? Tipo patresia ar nuo ligu?
Atsakyti
mirksiukas.gif biggrin.gif kad trėšia tai nelabai tikiu, na gal.. šiaip tai man padeda nuo ligų apsaugot, anais metais aš burokėlius ir morkas purškiau muilo tirpalu kai sukti lapus buvo pradėję, tai irgi padėjo, nes tie visi chemikalai man kažkaip nelabai priimtina... schmoll.gif o trėšti tai tręšiu tik mėšlo arba dilgėliš raugu, geros, sveikos ir natūralios trąšos, o poveikis tikrai labai geras. blush2.gif nors ko gero reikia paklaust pas mamaą kas ten kaip veikia..
Atsakyti