Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(zuikis5 @ 2008 06 04, 15:54)
na, ne tragedija, jei kažkiek ir patenka ant lapų vandens, jei ne vakare laistai ir spėja išgaruot,...

va tas "ne vakare" šiek tiek netikslus paaiškinimas. Bet kurie augalai - tiek gėlės tiek daržovės - labiausiai nukenčia jei laistomi kaitinant tiesioginei saulei, nes ant lapų likę vandens lašeliai "dirba" kaip mini didinamieji stiklai ir per juos kaitindama saulė nudegina lapus...
Štai iš kur rekomendacija augalus laistyti arba anksti ryte arba vakarop, kai saulė jau link laidos
Atsakyti
o paprikas kas nors is jusu augina? as pirmi metai auginu ir susiduriau su idomiu reiskiniu. i siltnami paprikas pasodinau jau su uzmegztais vaisiais, viskas atrode normaliai, ankstys augo, viena diena ziuriu juoduoja sonai, spalva darosi panasi i baklazano, ir visu blink.gif , pagalvojau kad tikriausiai puna, gal adaptacija sunki.tai dabar pasakykit, ar jei ankstis puna ji gali toliau sekmingai dideti? atrodo kad auga valandom, ir toliau tamseja. viena vakar prapjoviau, o ji sveikutele. nu iki nokimo joms dar irgi toli grazu. tai gal yra tokiu veisliu kurios pries tapdamos raudonos tamsios buna? mama visalaik paprikas augino, bet tokiu chameleonu niekad neturejo.
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif
va vakar nuskyneme pirmuosius 2 agurkus...tikiuosi ju greitai priaugs,nu aisku ir pomidoru ir tt,nes nuo lietuvisku darzoviu mano vaikus ziauriai beria...
tai vat,o del kurmiu...nezinau jie man netrukdo,sklypas didelis,kaip sako suvalgo kurklius ir kitus nenaudelius thumbup.gif
pomidorai pas mane apmulciuoti,agurkai taip pat...pomidorai laistyti,tik karta po sodinimo.Agurkai irgi nedaug...Raveti nereikia... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2008 06 02, 13:56)
sveikutes,as del agurku laistymo........man vis tiek neaisku,jus kalbat apie lauke auginamus agurkus?juk jie guli ant zemes ir laistant vanduo patenka ant lapu.O jus ka,pakeliat laistydamos tuos agurkus ar jiems atrameliu kokiu prismaigstot ar laistot dailiuoju budu po viena? blush2.gif paaiskinkit kaip cia reiktu daryti.prasau 4u.gif

kadangi mėgstu nukrypti nuo standartų... žadu pritaikyti šiek tiek kitokį laistymo būdą. Bandysiu taikyti "bambalinį" laistymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 06 05, 07:22)
nu iki nokimo joms dar irgi toli grazu. tai gal yra tokiu veisliu kurios pries tapdamos raudonos tamsios buna? mama visalaik paprikas augino, bet tokiu chameleonu niekad neturejo.

Gal čia turi tą tamsiają veislę Oda? O šiaip ir raudonosios pas mus pasispalvina vietomis tokiais tamsiai kaip dryžiais nokdamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 06 05, 17:06)
Gal čia turi tą tamsiają veislę Oda? O šiaip ir raudonosios pas mus pasispalvina vietomis tokiais tamsiai kaip dryžiais nokdamos g.gif



na ant pakelio tai yprasta raudona paprika nufotkinta, veisle vadinasi 'trapez'. siaip is pradziu ir man panasu buvo i nokimo patamsejima, bet dabar jau jos greitai bus panasios i baklazanus lotuliukas.gif ,o jau augimo tempai, siandien paziurejau daug didesnes nei vakar smile.gif .lauksim rezultatu, tai arba paraudonuos arba neturesiu ne vienos paprikos bigsmile.gif
Atsakyti
o gal kas zinot, kodel ridikai kirmija? kaip juos gelbet?
Atsakyti
o prašau man pagelbėt.. kažkas nutiko mano svogūnams, pradėjo gelti laiškai, vakar porą išroviau, toks įspūdis kad jie supuvę, ar gali būti jiems per daug drėgmės???? g.gif bet juk sausa, gal jas koks vabals graužia tas galvutes, nes laiškus ištyriau ir neradau nei vienos kirmėlės? ką daryt? g.gif
Atsakyti
sveikos,
mano svogūnų irgi laiškų galiukai gelsta,,žiūrėjau - kirmėlių juose nėra.
Kaip gelbėt verysad.gif
Atsakyti
viena moteris patarė paliet vandens ir druskos tirpalu.. tai vakar kapsčiau aplink keikvieną svogūną ir laisčiau su tuo tirpalu, sako svogūnui nejkenkia, bet tada jie negelsta
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 06 12, 09:03)
viena moteris patarė paliet vandens ir druskos tirpalu.. tai vakar kapsčiau aplink keikvieną svogūną ir laisčiau su tuo tirpalu, sako svogūnui nejkenkia, bet tada jie negelsta

pas mane ta pati problema,isbandziau si budu po kol kas nepadejo...itariu ,kad dregmes truko,o kur uzmulciavau,siemet pirma karta auga puikiai.Tai vyras sako gelbek ir tuos,bet bijau,kad nebepades doh.gif
Atsakyti
nu nzn, bet as apziurejau isrovus tuos svogunelius, jie atrodo kaip supuve, o vakar jau tikrinau laiskus, radau mazas, tokias miniatiurines kirmelytes... tai jei nepades druska, nes praeitais emtais man padejo, tada pirmadieni dar palaistysiu margancovke 4u.gif tikiuosi isgelbeti, o dregmes maniskiams tikrai netruksta, nes laistom kiekviena diena... ax.gif
Atsakyti