Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(zuikis5 @ 2008 03 31, 14:14)
Kasmet MB vis kitoj vietoj iškasa tokią "lysvę" darže, kur viską dedam, paskui
apkasa, tuo pačiu šalia nauja duobę iškasdamas.

Labai įdomi mintis bigsmile.gif Reikės išbandyti bigsmile.gif
QUOTE(zuikis5 @ 2008 03 31, 14:14)
Kalendrą tai gali ramiai sau darže kaip ir petražoles pasėt, puikiai ji man auga... o vat bazilikas tai labai šilumą mėgsta, vienais metais užauginau lauke, jei vasara šilta tai auga jis užuovėjoj kur, bet gal geriau būtų šiltnamy... Šalaviją rodos galima lauke sėt, mairūną anyta pasėjo dėžutėse, rodos irgi šiltnamy jis auginamas... bet visus prieskonius galima ir virtuvėj ant palangės augint  4u.gif

Ant palangės paprastai ir auginu, tik pagalvojau, kad lauke gal fainiau būtų, visgi šviežias oras rolleyes.gif
Na aciuks.gif bandysiu kai ką lauke pasiseti ax.gif
QUOTE(zuikis5 @ 2008 03 31, 14:47)
Gal kas auginote ANYŽIŲ?

Tokio dar neteko auginti schmoll.gif bet būtų smagu išbandyti biggrin.gif Ką su juo darote blush2.gif
Atsakyti
Bazilikąir mairūną visada lauke auginame. Tik reikia daigeliais pasirūpinti ir užsiauginti namie.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 01, 13:06)
Bazilikąir mairūną visada lauke auginame. Tik reikia daigeliais pasirūpinti ir užsiauginti namie.


as taip pat uzsiauginu daigiukus ant palanges, veliau i soda vezu, o ziemai is visko padarau mixa ir i kamera, skanumelis:salotos,pica,sriuba, zodziu tinka visur biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal kuri zinote, kaip reikia agurkus siltnamyje auginti? Vieni sako reik pazastis skabyti jiems, kiti, kad nereikia. As nuskabiau blush2.gif Ir dar ziuriu, kazko man jie lyg ir gelsti pradeda. Gal zinote kaip juos laistyti reikia. Pomidorai, tai graziai auga g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 05 28, 15:36)
Mergaites, o gal kuri zinote, kaip reikia agurkus siltnamyje auginti? Vieni sako reik pazastis skabyti jiems, kiti, kad nereikia. As nuskabiau blush2.gif Ir dar ziuriu, kazko man jie lyg ir gelsti pradeda. Gal zinote kaip juos laistyti reikia. Pomidorai, tai graziai auga  g.gif  biggrin.gif

Agurkus laistant, reikia nepilti vandens ant lapu. As nesu girdejusi, kad agurku lapus reikia skabyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 28, 16:19)
Agurkus laistant, reikia nepilti vandens ant lapu. As nesu girdejusi, kad agurku lapus reikia skabyti. g.gif


Ne apie lapų skabymą kalba eina, apie pažastų, kaip pomidorų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2008 03 31, 11:47)
Gal kas auginote ANYŽIŲ? Ar jis lauke sodinamas, ar šiltnamy? Pas mus neauga - tai gal šiltnamio jam reik? Bet kažkur girdėjau, kad net peržiemoja jis, ar prisisėja?


Mes pirkom sklypą, tai ten po obelimi Anyžius auga, dydelis krūmas bigsmile.gif
Papildyta:
pasodinom prieš kelias dienas pomidorus į šiltnamį, pridėjau po šaknimis į duobutes mėšlo, dabar pomidorai tokie pageltę, gal per dauk pridėjau, ar atsigaus jie man ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 05 28, 17:42)
Mes pirkom sklypą, tai ten po obelimi Anyžius auga, dydelis krūmas  bigsmile.gif
Papildyta:
pasodinom prieš kelias dienas pomidorus į šiltnamį, pridėjau po šaknimis į duobutes mėšlo, dabar pomidorai tokie pageltę, gal per dauk pridėjau, ar atsigaus jie man ??? g.gif


as i duobutes siemet pelenu iberiau, o jusu pomidorai galvoju turetu atsigauti, ziurekit tik palaistyti , kol prigis, kad zeme nebutu sausa.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 05 28, 17:26)
as i duobutes siemet pelenu iberiau, o jusu pomidorai galvoju turetu atsigauti, ziurekit tik palaistyti , kol prigis, kad zeme nebutu sausa.

Pamidorams gal buvo perstipru iskarto meslas, gal butu geriau buve palaistyti praskiestu meslu g.gif smile.gif
Sakykite, o pelenai kam? g.gif Ka jie duoda? Idomu paliko, gal ir man reiktu kitamet smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirmas mūsų šiltnamis, tai kita kartą žinosiu 4u.gif

Dar problemėlė, šiltnamyje skruzdelių yra, kaip kovoti gal patarsit, skaičiau, kad reikia saldinto vandens padėti g.gif
Atsakyti
Mes pirkom miltelių, skirtų visiems ropojantiems. 5.80Lt. Jei neklystu- "Gilex".Kur jos pasidėjo, bet pabarsčius liko tik skruzdėlių takai..Ten tokia apvali dėžutė su viršuje, kaip prieskoniams barstytuvu. Pasuku-smulkiau barsto, pasuki ant didesnių skylių-gausiau.Kelis kartus barstėm-tose vietose ramu. Šiltnamiuose abiejuose ramu.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 29, 08:22)
Mes pirkom miltelių, skirtų visiems ropojantiems. 5.80Lt. Jei neklystu- "Gilex".Kur jos pasidėjo, bet pabarsčius liko tik skruzdėlių takai..Ten tokia apvali dėžutė su viršuje, kaip prieskoniams barstytuvu. Pasuku-smulkiau barsto, pasuki ant didesnių skylių-gausiau.Kelis kartus barstėm-tose vietose ramu. Šiltnamiuose abiejuose ramu.

aš irgi jau keli metai kovoju su skruzdėlėm verysad.gif . nepamenu kokiais ten milteliais barstau, bet dėžutė tokia kaip ir pas tave kaip supratau. pavasarį tai po akmenimis, kur daug kiaušinių pridėta buvo pribarsčiau. tuo metu apmažėjo, bet paskui ir vėl pasipylė doh.gif . kaimynka sakė jos nieko blogo daržui nepadaro, tik nebent pačiai labai nesmagu. o jas iš viso daržo ir sodo išvaryt jaučiu neįmanoma verysad.gif
Atsakyti