Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas (svogūnai, agurkai ir etc.)

QUOTE(Regila @ 2008 02 18, 01:35)
Porus dar šiek tiek ankstoka sėti. Iki to laiko paruošim įdėti straipsnį, kaip juos auginti, kaip sodinti, kad balta dalis ilgesnė būtų.Visa tai galima bus rasti čia:
www.sodai.lietuvoje.com

Ačiū, Regila,lauksim straipsnio, nes auginu porus, bet visada balta dalis būna labai trumpa.
Atsakyti
Mano administratorius dirba toli nuo kompo..Bus šiek tiek aprašymų, tik ne visus vienu metu sudėsim. Tačiau iki sodinimo lauke tikrai bus ir apie porus ir kopūstus.
Atsakyti
Stasele, Jūsų pageidavimu paspartintas porų aprašymo įkėlimas. Galima skaitinėti:
http://www.sodai.lie....com/Porai.html
Smagu, jei galėjau kuo padėti.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 21, 00:29)
Stasele, Jūsų pageidavimu paspartintas porų aprašymo įkėlimas. Galima skaitinėti:
http://www.sodai.lie....com/Porai.html
Smagu, jei galėjau kuo padėti.

Regila, aš irgi norėčiau Jums padėkoti už Jūsų geranoriškumą ir dalijimąsi su mumis savo patirtimi. Didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
Regila dėkui 4u.gif
o mno porai šiemet taip ir liko daže, bet kai tokia žiema tai faina- nueinu į lysvę išsikasu pora porų biggrin.gif smagu ir visad šviežias ax.gif
Atsakyti
Nereikia man dėkoti. Tuo pačiu būna tiesioginis stimulas kažką aprašyti.
Šiuo metu ruošiama apie Pekino kopūstų auginimą.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 22, 14:15)
..Šiuo metu ruošiama apie Pekino kopūstų auginimą.

va va čia įdomu bus, o tai prieųš tris metus pasisėjau pekino kopūstų, tai turėjau pekino žiedynų lotuliukas.gif nuo to laiko pekino kopūstus vėl perku parduotuvėse biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ,daržininkės.Dar nepabudom iš žiemos miego.Mes nusipirkom šiltnamį, tai galvoju ką reiks sodinti jame. 22kv/m.Net neisivaizduoju kiek tokiame gali tilpti pomidorų ,agurkų, paprikų daigų.ar ne laikas jau namie sėklas sėti.ar jau pavėlavau į traukinį. Gal kuri jau ką nors darote. blush2.gif
Atsakyti
As jau paprikas pasejau ir jau dygti pradejo jos ax.gif O pekino kopustus seju rugpjuti ir derliu uzauga neblogas. Man atrodo, kad guzes suktu jiems vesesnis oras reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2008 02 23, 14:42)
O pekino kopustus seju rugpjuti ir derliu uzauga neblogas. Man atrodo, kad guzes suktu jiems vesesnis oras reikalingas.

matyt dėl karšto oro aš ir turėjau žyduolius, paskui išskaičiau, kad vėsus reikalingas, bet kažkaip kai vieną sykį nusvilau, tai daugiau į juos ir nebežiūriu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 02 23, 14:49)
matyt dėl karšto oro aš ir turėjau žyduolius, paskui išskaičiau, kad vėsus reikalingas, bet kažkaip kai vieną sykį nusvilau, tai daugiau į juos ir nebežiūriu... ax.gif

Man irgi pernai nepasisekė su Pekino kopūstais, irgi buvo žyduoliai.
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2008 02 23, 14:42)
As jau paprikas pasejau ir jau dygti pradejo jos ax.gif O pekino kopustus seju rugpjuti ir derliu uzauga neblogas. Man atrodo, kad guzes suktu jiems vesesnis oras reikalingas.


o kur juos sėti, juk ne lauke g.gif . Ar lauke?
Atsakyti